Skocz do zawartości

czy coś z nim jest nie tak?


CiastekD

Rekomendowane odpowiedzi

> oto przedmiot pytania. bo mej luba chce kupic toczydło i znalazła coś takiego.

> Klik Allegro

> jak dla mnie dziwna cena ale moze nie jest z tym samochodem tak źle. jak samochód jest dobry to

> czemu nie wziąć?

> co o tym sądzicie?

Tak,cena z kosmosu no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oto przedmiot pytania. bo mej luba chce kupic toczydło i znalazła coś takiego.

> Klik Allegro

> jak dla mnie dziwna cena ale moze nie jest z tym samochodem tak źle. jak samochód jest dobry to

> czemu nie wziąć?

> co o tym sądzicie?

Pewnie wybrała go bo jej się kolor podoba ,typowe dla kobiet.

Jeśli jej się ten kolor tak mocno podoba to kup innego za normalną cenę przemaluj go na taki kolor i jeszcze ci w kieszeni zostanie ,na pewno nie wyjdzie 18 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja go jeszcze przed chwilą znalazlem za 1800 tylko dlatego sie pytam...czyli kolo sie

> pomylil...dlatego podejrzane to dla mnie bylo..no to koniec tematu nie ma co dalej tego

> rozdmuchiwać.

> EOT

A już węszyłeś interes życia rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie wybrała go bo jej się kolor podoba ,typowe dla kobiet.

> Jeśli jej się ten kolor tak mocno podoba to kup innego za normalną cenę przemaluj go na taki kolor

> i jeszcze ci w kieszeni zostanie ,na pewno nie wyjdzie 18 koła.

Swoją drogą, czy ten Golf z ogłoszenia nie był malowany? Dziwnie wygląda hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.