Skocz do zawartości

Zabudowa Golf IV -Kris :)


Krzysztof_Kris

Rekomendowane odpowiedzi

> nie myslales o tym, zeby otworzyc jakis warsztat car-audio? bo widze, ze nawet stolarka nie jest Ci

> obca

Mieszkam na takim zad.. wieksze miasto Stalowa Wola ale tamtejszy rynek znam (tuby itp) nikt nie patrzy na jakość zabudowy tylko na to która zabudowa więcej "gapiów" przyciagnie i teksty "jemu lepiej gra tzn głośniej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzę że zapasówki nie będzie ..co zrobisz gdy kapeć będzie?powiedz Mi jeszcze co to za rodzaj

> płyty którą masz na spodzie? i jak to cenowo wychodzi bo sam czasem też coś dziobie a mdf

> drogi

Wygląda to na sklejkę chociaż mogę się mylić wink.gif

A na kapcia zawsze można użyć pianki zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolo 40l bedzie miala jak licze a nie wiem czy dam BR.

A może zrobię normalna prostokątna bez udziwnień .. będzie szybciej i prościej zalezy kiedy mi nowy frez przyjedzie .

Koncepcja miała byc na 2x10 ale ze wzgledu na to że jest przesunienie "wneki" koła zapasowego nie było łatwe zmieszczenie 2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> okolo 40l bedzie miala jak licze a nie wiem czy dam BR.

> A może zrobię normalna prostokątna bez udziwnień .. będzie szybciej i prościej zalezy kiedy mi nowy

> frez przyjedzie .

> Koncepcja miała byc na 2x10 ale ze wzgledu na to że jest przesunienie "wneki" koła zapasowego nie

> było łatwe zmieszczenie 2x10

Dość pojemna wyjdzie. Czyli jednak 2x10 uda się zrobić? waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że jesteś b.dobry w te klocki. Śledzę Twoje wszystkie projekty i zawsze byłem pod wrażeniem. Zadziwia mnie to, skąd ludzie mają na takie zabawki pieniądze zlosnik.gif

Życzę powodzenia i trzymam kciuki jak zawsze (bi-X do SC było konkret!) ok.gif Czekam na więcej zdjęć claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chce Ci się tak męczyć z tymi dechami, nie lepiej było tył zrobić z żywicy - szbyciej, lepiej i

> dokładniej by wyszło - większy litraż

przez ten boczek co robiłem musiałem wziaśc z swojej zabudowy deski.

Chyba będzie normalny prostokąt w kole bo narazie weny nie mam na wycienianie dalsze .

Z żywicy jakoś nie lubię i pewnie koszt byłby większy .

smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciagle mi chodzi Chip po głowie bo juz 150km mało .. ehh

Rób rób food.gifzlosnik.gif

Zabudowa dodatkowo osłabi trochę auto wink.gif

Po skradzionym aucie ze sprzętem jakoś nie mogę się zabrać za zbieranie klocków...

Tak na początek myślę nad radiem, a raczej stacją multimedialną tak dla odmiany i pewnie zwrócę się do Ciebie o poradę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rób rób

> Zabudowa dodatkowo osłabi trochę auto

> Po skradzionym aucie ze sprzętem jakoś nie mogę się zabrać za zbieranie klocków...

> Tak na początek myślę nad radiem, a raczej stacją multimedialną tak dla odmiany i pewnie zwrócę się

> do Ciebie o poradę

Szefie powalcz o lepszy rabat na Virusa smile.gif W CS smile.gif a kolega zczytał mi z kompa "logi" ale nie chciał mi ich dać bo sam pisze programy (nie che dac zarobic konkurencji). Powiedział że spokojnie można robić program .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.