Skocz do zawartości

Folia na słupki termokurczliwa


Waldek40

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam się czy ktoś takową folie zastosował w swoim aucie, Jaki jest efekt wizualny końcowy, jak z trwałością takiego oklejania, czy łatwo obkleić słupek itp.

w moim aucie chciałbym obkleić listwę pionową drzwiową, jest ona wykonana z jakiegoś plastiku i lakierowana,ale promienie słoneczne sprawiły że owa listwa wygląda w niektórych miejscach na zmatowiałą i pojawiła się tak zwana pajęczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w moim aucie chciałbym obkleić listwę pionową drzwiową, jest ona wykonana z jakiegoś plastiku i

> lakierowana,ale promienie słoneczne sprawiły że owa listwa wygląda w niektórych miejscach na

> zmatowiałą i pojawiła się tak zwana pajęczyna

To samo będzie z tą folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lakierowana,ale promienie słoneczne sprawiły że owa listwa wygląda w niektórych miejscach na

> zmatowiałą i pojawiła się tak zwana pajęczyna

Naklejałem czarną, matową folię marki "Oracal" na słupki.

Folia nie była termokurczliwa, była termoplastyczna jeśli już.

Kosztowała niewiele, wytrzymała bez problemu dwa lata, a potem sprzedałem auto.

EDIT: jeśli jest "pajęczyna" - czyli wyobrażam sobie że powierzchnia jest nierówna, to będzie to widać na folii. Ja miałem nadzieję że nie będzie u mnie widać odprysku lakieru, a tymczasem był widoczny jako "dołek" pod folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pokickało mi się spineyes.gif miałem na myśli termoplastyczna a napisałem termokurczliwa zlosnik.gif, zdjęcie jakie zapodałem drzwi jest tylko poglądowe żeby zobrazować jak ta listwa wygląda, jest ona wpinana,i chyba lakierowana klarem, i na tym klarze zrobiła się ta pajęczyna

jak patrzyłem na allegro to cena nie jest wysoka takiej foli, chyba ja kupie i spróbuje nakleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.