Skocz do zawartości

Hertz DSK warto?


jarczykbartek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak grają Hertz DSK? Zastanawiam się, czy nie wymienić fabrycznych głośników w stilo (165mm) na Hertz. Na razie wszystko zagrałoby pod radiem jvc, a w przyszłości doszedłby wzmacniacz i sub do bagażnika (pewnie 25cm w małej skrzynce). Gra warta świeczki do codziennego słuchania? Może za te same pieniądze kupić coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak grają Hertz DSK? Zastanawiam się, czy nie wymienić fabrycznych głośników w stilo (165mm) na

> Hertz. Na razie wszystko zagrałoby pod radiem jvc, a w przyszłości doszedłby wzmacniacz i sub

> do bagażnika (pewnie 25cm w małej skrzynce). Gra warta świeczki do codziennego słuchania? Może

> za te same pieniądze kupić coś innego?

hertze pod radiem nie graja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po necie krąży opinia że hertze pod radiem nie grają a ja napisze że grają u mnie pod radiem i całkiem dobrze sobie radzą wink.gif. Miałem je kiedyś pod wzmakiem i grały oczywiście lepiej ale pod jvc 821 grają bardzo ładnie i dynamicznie. Mam także porównanie z helixami i wg mnie dsk grają dynamiczniej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam ESK i pod radiem nie graja nic a nic

moze masz zle radio? ja przerobilem kilka, stanelo na starym JVC KD-S71R - tanie, poobijane ale gralo! Mam je juz kilka lat i nadal uwazam je za jakis ewenement

poza tym nigdzie nie widzialem porownania nowej serii ESK do starej - nie chce mi sie wierzy ze to te same glosniki bo wygladaja zupelnie inaczej.

A odnosnie DSK - kolega mowil mi miesiac temu ze mial w aucie ESK pod radiem (seryjne w Mazdzie6) i prawie nie gralo, zmienil na DSK i gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze masz zle radio? ja przerobilem kilka, stanelo na starym JVC KD-S71R - tanie, poobijane ale

> gralo! Mam je juz kilka lat i nadal uwazam je za jakis ewenement

> poza tym nigdzie nie widzialem porownania nowej serii ESK do starej - nie chce mi sie wierzy ze to

> te same glosniki bo wygladaja zupelnie inaczej.

> A odnosnie DSK - kolega mowil mi miesiac temu ze mial w aucie ESK pod radiem (seryjne w Mazdzie6) i

> prawie nie gralo, zmienil na DSK i gra

ja mam stare ESK ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESK nie słyszałem ale DSK są mniej wymagającymi głośnikami, taki zamiar miał przynajmniej producent wink.gif.

DSK miałem w różnych konfiguracjach w 2 różnych autach i za każdym razem byłem zadowolony, a głuchy nie jestem i jakieś tam wymagania mam grinser006.gif

Nie zawsze warto wierzyć w opinie krążące po necie bo wiele osób tylko powiela mity... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głośniki i powiem tak:

- pod samym radiem jak dla mnie nie grają zbyt dobrze

- pod wzmacniaczem jest zdecydowanie lepiej, ale mają swoje wady. Najważniejsza z nich to liche wysokie tony, łatwe do przesterowania i grające twardo. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć, ogólnie ten zestaw gra średnio, ani bas ani sopran nie są górnych lotów.

Planuję wymienić je na coś z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Jak grają Hertz DSK? Zastanawiam się, czy nie wymienić fabrycznych głośników w stilo (165mm) na

> Hertz. Na razie wszystko zagrałoby pod radiem jvc, a w przyszłości doszedłby wzmacniacz i sub

> do bagażnika (pewnie 25cm w małej skrzynce). Gra warta świeczki do codziennego słuchania? Może

> za te same pieniądze kupić coś innego?

ja mam co prawda DCX ale graja swietnie jak ze $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.