Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

> A no faktycznie, masz rację

> Ale ten mój emblemat jest inny... a nazwa ta sama. To czym się różnią?

Nie mam pojęcia niewiem.gif Nie pamiętam skąd mam te obrazki, z resztą nie wiem też czy to na pewno jest oryginał, ale wygląda ładnie i ciekawe detale ma wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> Mam takie wrażenie, że strona nie była aktualizowana od dłuższego czasu nie?

Ano od kilku miesięcy stoi w miejscu.

Tzn kolekcja się rozrasta swoim nieunormowanym tempem grinser006.gif Ale na stronę www nie dociera.

Za to w dość krótkim czasie przybyły dwa nowe działy na stronie zlosnik.gif

Więc nie można powiedzieć, że NIC się nie dzieje wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ta jest super

Fiat 126p 650E, 5,5L/100km 105km/h 24KM

Świetna jest. Może jeszcze uda mi się wyszabrować jakieś, to jakbym coś miał więcej to dam znać of kors. Wiem, że gość miał też miedziany talerz ale sprzedał go zanim ja się po to zgłosiłem sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... do tej pory nie mogę wybaczyć matce że wyrzuciła calą kolekcje breloczków jakie zebrał mój ojciec (z lat 1960-1989 i w 90% były to breloczki motoryzacyjne)... ponad 300 sztuk, wiszących ładnie na własnoręcznie zrobionym wieszaku, eksponującym każdy breloczek... Wszystkie breloczki które pokazujesz, kojarzę z mojego wieszaka... I wszystkie poszły na śmietnik, jak się tylko wyprowadziłem z domu facepalm%5B1%5D.giffacepalm%5B1%5D.giffacepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ehhh... do tej pory nie mogę wybaczyć matce że wyrzuciła calą kolekcje breloczków jakie zebrał mój

> ojciec (z lat 1960-1989 i w 90% były to breloczki motoryzacyjne)... ponad 300 sztuk, wiszących

> ładnie na własnoręcznie zrobionym wieszaku, eksponującym każdy breloczek... Wszystkie

> breloczki które pokazujesz, kojarzę z mojego wieszaka... I wszystkie poszły na śmietnik, jak

> się tylko wyprowadziłem z domu

bez sensu no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez sensu

Daj Pan spokój... Najgorsze jest to że gdyby poczekała te kilka lat (po wyprowadzce wynajmowaliśmy przez 4 lata mieszkanie więc nie chciałem tego zabierać) jak się wprowadzimy do swojego mieszkania, to bym je zabrał i miał miejsce gdzie to powiesić... Ale nie... Lepiej było robić porządki i wyrzucać rzeczy o nie wiadomej wartości rynkowej, że już nie wspomnę o wartości sentymentalnej... facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.