Skocz do zawartości

Strzelające drzwi kierowcy


gilbert3

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawiać "strzelające" drzwi kierowcy (podczas otwierania słychać głośne KLIK) czy też olać sprawę? Pytam bo nie wiem czy to tylko psuje wrażenia "artystyczne" z wsiadania do auta czy też jest pierwszą oznaką problemów z mechanizmem otwierania/zamykania drzwi?

Ewentualnie niech ktoś podpowie jak to się naprawia.

Pacjent: Viki C 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolego po kazał na angielskim forum niby podkładki od czego ? (na zdjęciach omega BFL) ,a podkładki te metalowe prostokątne które są widoczne na zdjęciach z forum stosuje się dopiero w ekstremalnych sytuacjach jak już popęka mocowanie ogranicznika drzwi, spokojnie jak dopiero zaczyna strzelać wystarczy wymiania tych podkładek w mojej omie to pomogło waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a kolego po kazał na angielskim forum niby podkładki od czego ? (na zdjęciach omega BFL) spokojnie

> jak dopiero zaczyna strzelać wystarczy wymiania tych podkładek w mojej omie to pomogło

No od Omegi na forum pokazałem, ale nie wiem jak to w VC jest rozwiązane. smile.gif

U mnie wymiana samych podkładek wystarczyła na kilka miesięcy w B. W obecnej już profilaktycznie od razu po zakupie pojechałem do ASO po te blaszki, ale tylko pasażera drzwi na razie zabezpieczone, bo nie chce mi się drzwi kierowcy rozbebeszać nigdy. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Wymiana ogranicznika drzwi załatwi sprawę...

> Niestety w V-C ogranicznik to bardzo częsty problem...

Ostatnio wymieniałem w ASO, koszt coś koło 100 zł (ale chyba bez robocizny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.