Skocz do zawartości

Uno 1,4 uturbienie


Ortes

Rekomendowane odpowiedzi

> yhymmm..... dobra to kto chętny na dłubanie w bov ?

ja ciągle coś dłubie przy bov-ie bo ciągle mi się efekt nie podoba, ale i tak będę zmieniał na coś lepszego bo to teraz to nie wiadomo co to jest 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ortes takiego świstaka zrób

> choć to ponoć jakaś usterka ale takie ćwierkanie osobiście mi się zarąbiście podoba

W tym nissanie nie ma prawodopodobnie woóle bova i dlatego tak parska.

Jest to dzwiek powietrza uderzającego o wirnik turbiny. Jak odłaczycie sobie bova to tak bedzie. Jest to niestety szkodliwe dla turbiny choć zdania sa podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> parska i w ogole mi się nie podoba, tylko narazie myślę jakiego kupić bo nie wiem czy chce psss

> czy cos ala ma glaca

Super ma Marioolka. taki... przyczajony zeby.GIF

Ale to miała być rozmowa o uturbianiu tongue.gif a nie o BOV tongue.gif A ja powoli się rozglądam za gratami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie chce mi sie schodzić i robić fote, ale nie wiadomo co to jest, jakiś noł nejm

U Ciebie chociaż coś jest, ja mam endżin serie i nic mi nie sycy zlosnik.gif muszę z Zibim pogadać co sensownego można by zapodać 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.