Skocz do zawartości

ulter vs michael speeder


Rejmi

Rekomendowane odpowiedzi

> ulter jaki jest i jak brzmi kto wie ten wie... jak dla mnie super ale... natknalem sie na

> dedykowany tlumik "michael tuning system" speeder w cenie 270 zl

> jak to brzmi?

> moze ktos slyszal lub wogole wie cos na ten temat?

> sznurek na alledrogo

spytaj na cento u nich na pewno ktoś na tym pomykał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaela miałem w seju to chodził ładnie przy wyższych obrotach tzn od 3 do 6-7.

Natomiast właśnie w SC ulter bardziej bassowy jest w pełnym zakresie obrotów.

Wiec w koali nie wiadomo jak możę być. Jak gra ulter każdy wie a ten michael chyba jedynie może być cichszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystkie byly fi.80

> z tym ze jedne wystawaly bardziej ze zderzaka inne mniej, nie wiem czy to ma/moze mieć wpływ

aa no to ciutinaczej - do pandy sa z ultera 80 mmi 100 mm a setki dodatkowo w dwoch wykonczeniach - moze te setki glosniejsze a moze i nie - 80 byla cudna smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No patrz a jeszcze miesiac temu z M mi pisali za maja jedynie zwykle zamienniki do Pandy, zero

> WS/TS

pierwszy raz zobaczylem a i cena w stosunku do ultera tez konkurencyjna

u centkow mowia ze bardziej sportowo brzmi michael a ulter basowo... i teraz sie zastanawiam - najlepiej by bylo posluchac ale jak? heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na CM maja racje.

W CCS mialem i Ultera i Michały - Speeder i WS.

Ulter - fajny bas i zdecydowanie lepsze wykonanie.

Michały - dużo gorsze wykonanie, obydwie takie pierdziawki sportowe (ja akurat takie cos wolalem), Speeder cichszy od WS ale wydawalo sie ze, ze wzgledu na innych dzwiek glosniejszy od Ulterka. WS to juz inna bajka - bez "papierow" na jazde po drogach, glosno (szczegolnie przy popuszczeniu gazu), w zasadzie co zmiana biegu, szczegolnie przy wysokich obrotach to strzal z .... tego na "de" smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

jestem akurat na etapie zakupu Ulter'a. W katalogach i na aukcjach Ulter'y dedykowane są do Pand z silnikami 1.1 i 1.2, a co z moim 1.3 MJ??

Osobiście wydaje mi się ze nie różnicy, ale wole się upewnić.

Mogę kupować dedykowany do 1.1 i 1.2, fi80 ??

Thx wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> jestem akurat na etapie zakupu Ulter'a. W katalogach i na aukcjach Ulter'y dedykowane są do Pand z

> silnikami 1.1 i 1.2, a co z moim 1.3 MJ??

> Osobiście wydaje mi się ze nie różnicy, ale wole się upewnić.

> Mogę kupować dedykowany do 1.1 i 1.2, fi80 ??

> Thx

Nie będzie pasował MJ ma większą srednice rur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na polskich stronach nikłe szanse by coś trafić

> ostatnio na jakiejś zagranicznej stronie znalazłem jakis ale już nie pamiętam gdzie i co. Jedyne co

> pamiętam to cena 279 Euro

no to lipa frown.gif czyżby zostało mi zakładać końcówkę na rurę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rzucisz jakimś linkiem ? będę wdzięczny

MI na eibachach -30 panda MJ zlazła -55 mm.. Na -40 w teorii zejdzie jeszcze o 10 więcej wiec 65 z przodu a tył zeby.GIF nie zejdzie tyle wiec bedzie trzeba ciać jeden lub 2 zwoje. Tylko pytanie czy w pandzie MJ bedzie to hulać grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie kupuj. będziesz ciorał miska po asfalcie

> lub

> zmień na pande z benzynowym silnikiem i kupuj te sprężyny

JUż pisalismy o tym ze jak cos jest do wszystkiego.... to do 1.1 i 1.2 pasuje ale do 1.3 tak jakos pasować nie chce. Silnik z osprzętem dużo cięższy jest i dlatego sa problemy frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.