Skocz do zawartości

dodatkowe światła 2w1 - p. mgłowe i dzienne?


fenix8

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi koledzy, czy coś takowego można kupić, bo szukam i znaleźć nie mogę... był tutaj niedawno wątek o 2w1 ale drogowe-p.mgłowe więc pytam czy kombinacja p.mgłowe i dzienne jest?

proszę bez spamu, i najlepiej odpowiedzi z linkami/modelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli najłatwiej będzie iść tropem aut ze stajni VW.

przecież nie wyszabruje z takiego stojącego na parkingu, bo na shrotach to z nimi ciężko... ale dziękuję za trop... może ktoś coś jeszcze wymyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hella robi coś takiego na nowym typie żarówki H15 (Osram),

> np. tutaj

fajne... ale dla mnie cena zaporowa (jak zresztą na większość produktów hella)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No niestety to jest bardzo drogie, a same żarówki H15 to w tej chwili ponad 60zł za sztukę

Poczekaj pół roku, pojawią się innych producentów za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczekaj pół roku, pojawią się innych producentów za mniejsze pieniądze.

wasem ma cos takiego od nowego roku zapodawac, biorac pod uwage ze dzienne wasema na P21W kosztuja kpl 60zika, to p.m + dzienne nie beda pewno tez jakos kosmicznie drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hella robi coś takiego na nowym typie żarówki H15 (Osram),

> np. tutaj

cofanie się w rozwoju - skoro dzienne są w tej chwili głównie na LEDach; mogli pokombinować - chociażby w imię ekologi - z wstawieniem klasycznych H3 jako pmgłowe i diod mocy jako dzienne i zabezpieczeniem ich termicznie przed uszkodzeniem podczas pracy halogenu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wasem ma cos takiego od nowego roku zapodawac, biorac pod uwage ze dzienne wasema na P21W kosztuja

> kpl 60zika, to p.m + dzienne nie beda pewno tez jakos kosmicznie drogie

I dobrze. Produkty Wesemu ogólnie jakościowo są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I dobrze. Produkty Wesemu ogólnie jakościowo są ok.

właśnie tej firmy myślałem zakupić oświetlenie, ale na razie chyba wszystko w osobnych lampach... zobaczymy jak to się na aucie zmieści smile.gif albo się wstrzymam, skoro duża szansa, ze zrobią coś podwójnego hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> placac mniej niz 60zika za kpl dziennych wasema, mozesz smialo klasc narazie je na auto, a pozniej

> zmienic na 2w1

troszkę droższe są obecnie (dane ze strony producenta)... ale i tak tańsze niż ledówki helli itp..., jakbym już miał to w osobnych lampach to nie zmieniałbym na wspólne... bo byłyby akurat wkomponowane w auto, razem z dalekosiężnymi i p. mgłowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedzcie mi koledzy, czy coś takowego można kupić, bo szukam i znaleźć nie mogę... był tutaj

> niedawno wątek o 2w1 ale drogowe-p.mgłowe więc pytam czy kombinacja p.mgłowe i dzienne jest?

> proszę bez spamu, i najlepiej odpowiedzi z linkami/modelami

Takie coś ma nowy VW Polo i Skoda Octavia. Zdaje się, że teraz jeszcze Skoda Fabia i Roomster (Rumcajs).

A jeżeli chodzi o jakieś uniwersalne to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.