Skocz do zawartości

Sklepy


lelek

Rekomendowane odpowiedzi

Prosimy o zamieszczanie tu informacji i opinii o sklepach w których się zaopatrujecie w części do Waszych Asterek

Na początek informacje ze starego faq:

green

GSI Piotr Goszczyński]... kol. Bouler

Opel Części Maciej Mądry

Opel Shop

BHMD części samochodowe

ASMET - nowoczesne układy wydechowe

automotosklep.pl

APE - Auto Power Electronic

Carcenter części samochodowe

GRAMS

Opel Sklep Żywiński

rwIcIk

Centrum Motoryzacyjne Caramar by kol. Bouler

Oferujemy szeroką gamę towarów do większości marek samochodów europejskich, japońskich, koreańskich oraz amerykańskich. W naszej ofercie znajdują się:

- części układów chłodzenia: chłodnice, pompy wody, przewody układu chłodzenia, termostaty,

- części układów hamulcowych: klocki hamulcowe, tarcze i bębny hamulcowe, pompy hamulcowe, cylinderki hamulcowe, szczęki hamulcowe, akcesoria hamulcowe, przewody hamulcowe, linki hamulcowe, reperaturki pomp, cylinderków i zacisków hamulcowych,

- części układów kierowniczych i zawieszenia: amortyzatory, drążki kierownicze i końcówki, łączniki stabilizatora, tuleje metalowo-gumowe, sworznie wahaczy, wahacze, sprężyny, kule zawieszenia do Citroena,

- części układów napędowych: przeguby i półosie, osłony przegubów, sprzęgła, linki sprzęgła, łożyska kół,

- części układów rozrządu: paski rozrządu, napinacze i rolki prowadzące, łańcuchy rozrządu,

- części układów wydechowych: katalizatory, tłumiki, uszczelki układu wydechowego,

- części układu zapłonowego: akumulatory, części aparatu zapłonowego, przewody wysokiego napięcia, świece zapłonowe, świece żarowe, czujniki i przełączniki,

- części układów zasilania: przewody paliwowe, zbiorniki paliwa, korki wlewu paliwa,

- części silnika: uszczelki, tłoki, pierścienie, panewki, zawory, uszczelniacze, śruby głowicy, popychacze zaworowe,

- filtry: oleju, paliwa, powietrza, kabinowe,

- oświetlenie: lampy i reflektory, żarówki,

- części karoseryjne: zderzaki, części blacharki, atrapy i listwy ozdobne, lusterka,

- akcesoria samochodowe: bagażniki i boxy dachowe, wycieraczki,

- opony, felgi,

- oleje i płyny eksploatacyjne,

- autoalarmy, centralne zamki, zabezpieczenia elektroniczne, blokady skrzyń biegów

- chemia samochodowa,

- narzędzia warsztatowe.

Dla AK rabat 5%. Najlepiej od razu się o niego upominać

GG: 1979964

kom: 604220673

e-mail: [email protected] lub [email protected]

rusek

A ja z serii - NIE POLECAM a WRĘCZ ODRADZAM zakupy tu: http://www.stachowiak.pl/

nick na Allegro: rafaellin

Firma sprzedaje tanie podróbki części GM jako oryginały!

krzysztofo

Witam,

dodam tu link taki: www.mrcentrum.pl

zawsze przed zakupem warto sprawdzić cenę w kilku sklepach.

Pozdrawiam

CARMAX

Zapraszam tutaj klik. Ceny chyba są przystępne więc może ktoś się skusi. To co jest na stronie to tylko skromna część asortymentu w razie czego pisać/dzwonić/wysyłać gołębie pocztowe etc....

Część w Was zna mnie pewnie stąd: allegro

rwIcIk

Firma zajmujaca się dystrybucją "ceramizerów" oferuje zniżki dla nas.

Poniżej list od nich do nas .

Ja nie stosowałem tych produktów - po prostu cytuję ofertę.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam

Chcielibyśmy zaproponować dla klubu Opla Astry zniżkę na preparaty zwane Ceramizerami. W skrócie są to preparaty/dodatki do olejów silnikowych, skrzyń biegów i dodatki do paliw.

Strona firmowa - www.ceramizer.pl , tam znajduje się wiele komentarzy (na temat działania preparatu) zaczerpniętych z allegro jak i sam link do komentarzy z allegro. Polecam również jako ciekawostkę obejrzeć film emitowany w TVN7 - http://www.ceramizer.pl/filmy/filmceramizery.wmv .

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani oczekiwalibyśmy w ramach współpracy dodanie informacji na stronie www o zniżce. Miło byłoby również gdyby była jakaś choćby wzmianka na forum. My ze swoiej strony dodatkowo możemy zamieścić link do klubu Opla Astry na stronie www.ceramizer.pl .

Przechodząc do konkretów zniżka wynosiłaby 10 %. Mozliwość realizacji poprzez sklep internetowy : www.ceramizer.pl/sklep (podpięty do strony) - w komentarzu zamówienia należałoby dopisać zniżka 10% Opel Astra i nick klubowicza, podobnie mailowo, a telefonicznie po prostu poinformować iż jest się z klubu Astry.

Vidar

Warszawa , ul. Czerniakowska 58

www.ceramizer.pl

mirek545

Witam!

Chciałbym zaoferować dla fanatyków opli astra 10% rabatu na

artykuły motoryzacyjne typu:

Tłumiki zwykłe (Marix, Izawit, Płóciennik, Ferroz) i sportowe (Ulter)

Haki holownicze (Słupsk i Hak pol)

Tarcze hamulcowe i elementy zawieszenia (Optimal itd)

Bębny hamulcowe

Przeguby (Attex, Statim, Glo)

Termostaty

Filtry powietrza i oleju

Strumienice

Amortyzatory

klocki hamulcowe.

I wiele innych artykułów motoryzacyjnych.

Warszawa

Serdecznie zapraszam!

Kontakt na priv lub gg 4630267

Orochimaru

Polecam sklep "Części i Akcesoria Samochodowe" Roman Kłos

05-500 Piaseczno, ul. Jana Pawła II 43

tel./fax: (0-22) 750 18 21.

Prowadzą sprzedaż części do różnych marek, obsłucha miła i fachowa. Nie jest to sklep specjalistyczny, więc nie mają wszystkiego. Kupuję tam od zawsze i nigdy nie było żadnych problemów. Nawet ze zwrotem części, które zostały kupione i nie były potrzebne do naprawy. Jest to chyba najtańszy sklep w Piasecznie, ale mają części dobrych marek.

ejhab

Polecam sklepik "BRO-CAR"

43-100 Tychy

ul. Mikołowska 160

www.brocar.pl

tel. 0-32 327 77 88

kom. 0 516 099 205

polecam sklepik na prawdę warto zajrzeć i zapytać

konkretna oferta i obsługa! części nie tylko do asterek ale i do "reszty" opli

w większości oryginalne ale i zamienniki przyzwoitej jakości!

ceny przyzwoite (nie z ASO)

mają też serwis (tel. 0-32 326 49 90) ale nie korzystałem z niego tak że się nie

wypowiem na jego temat

Esol

Wyszukiwarka spinek samochodowych

_Marko_

Witam,

zakupiony , w pełni działający interfejs obd2 , mogę polecić każdemu

www.tech2.pl

Pozdrawiam

przemty

Polecam sklep www.netcar.pl z oponami , felgami itd.

Sklep godny polecenia, szybki i miły kontakt (dzwoni do nas Pani o aksamitnym głosie ).

Zamówienia realizowane w błyskawicznym czasie. Opony które u nich kupiłem były niemal swieże z fabryki...

celius

Potwierdzam. Ja już tam zrobiłem 4 zakupy (3x po 4 szt i raz 2 szt. Świetny kontakt i ekspresowa wysyłka. Płacisz tylko za opony - kurier GRATIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja apropo sklepu GSI Goszczyński

24 sierpnia w Chorwacji padł DIS w mojej astrze. Po telefonie do w/w firmy szybka decyzja- zamawiam część z PL.

Wysyłka nadana pocztexem 24 sierpnia dotarła do mnie 27 sierpnia, bez wczesniejszej wpłaty na konto czy pobrania !

Raz jeszcze dzięki wielkie za pomoc ekipie z GSI Goszczyński !

pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

zgodnie z sugestią

Orochimaru

wrzucam link do firmy w której kupiłem regenerowaną maglownicę

do przekładni dorzucają nowe drążki, osłony drążków

na całośc jest rok gwarancji

pobraną kaucję zwrócono w ciągu doby od nadania paczki ze starą przekłądnią (nadano w poniedziałek ok 16, następnego dnia o tej porze pieniądze były na koncie)

przekładnia

nick usera: Kuzicars

ja polecam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Jako że mój znajomy zaoferował rabat dla autokącikowej braci więc chciałbym polecić jego sklep

POLMO-ZBYT GRABOWSKI

ul. Wierzbowa 1a 87-800 Włocławek

Ceny części ma przystępne nawet dla człowieka 'z ulicy' . Jeśli ktoś z kącika astry opla uda się tam i powie hasło 'autokącik astra' ma być potraktowany łagodniej w sensie cenowym oczywiście. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Jako że mój znajomy zaoferował rabat dla autokącikowej braci więc chciałbym polecić jego sklep

> POLMO-ZBYT GRABOWSKI

> ul. Wierzbowa 1a 87-800 Włocławek

> Ceny części ma przystępne nawet dla człowieka 'z ulicy' . Jeśli ktoś z kącika astry opla uda się

> tam i powie hasło 'autokącik astra' ma być potraktowany łagodniej w sensie cenowym oczywiście.

Nawet nie wiedziałem że tam jest sklep moto. Rabaty tylko na części do Astry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet nie wiedziałem że tam jest sklep moto. Rabaty tylko na części do Astry?

Ogólnie ceny ma dobre i chińszczyzny nie wciśka . W poniedziałek mogę pogadać odnośnie innych marek ale ogólnie rozmawialiśmy o autokąciku także jest jakiś zakres negocjacji wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Polecam sklep pod nazwą krisb.pl

Stali bywalcy AK oczywiście wiedzą, że mowa jest o sklepie kol. krisb

Męczyłem go chyba z tydzień, albo dwa; a to po ile będzie taki pasek, a to po ile świece a to czemu to będzie lepsze itd. itp.

Na wszystkie pytania zawsze dostawałem wyczerpująca odpowiedź. Po za tym bardzo miło prowadziło się konwersację.

Ostatecznie zamówienie wg moich wytycznych zostało skompletowane i wysłane do mnie.

Części oczywiście takie jak chciałem.

Także jak ktoś chce mieć pewne zakupy wg własnych upodobań lub nie wie jaką część najlepiej kupić to polecam zakup u kol. krisb

Ja jestem w 100% zadowolony i na pewno nie był to mój ostatni zakup...

Polecam waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.