Skocz do zawartości

307: schowek w podsufitce


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas temu wpadło mi to to w oko hmm.gif

001nu.jpg

Ja mam zwykłą lampkę w podsufitce, bez obudowy.

Schowek był w jakiejś wersji, czy jak? niewiem.gif

znalazłem dwie aukcje na allegro cfaniaczek.gif

002eon.jpg

Jak to jest mocowane?

Będzie to pasowało plug&play? cfaniaczek.gif Bo chętnie bym sobie zakupił food.gif

Ale chyba trzeba podsufitkę podciąć hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już jakiś czas temu wpadło mi to to w oko

> Ja mam zwykłą lampkę w podsufitce, bez obudowy.

> Schowek był w jakiejś wersji, czy jak?

> znalazłem dwie aukcje na allegro

> Jak to jest mocowane?

> Będzie to pasowało plug&play? Bo chętnie bym sobie zakupił

> Ale chyba trzeba podsufitkę podciąć

Daruj sobie. To schowek na okulary, z jedną poważną wadą. Wyrabia się tam pipek przytrzymujący w pozycji zamkniętej. Masa ludzi jeździ z kartonikiem wciśniętym w okolice zamknięcia, by im schowek nie otwierał się, na lekko większej dziurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daruj sobie. To schowek na okulary, z jedną poważną wadą. Wyrabia się tam pipek przytrzymujący w

> pozycji zamkniętej. Masa ludzi jeździ z kartonikiem wciśniętym w okolice zamknięcia, by im

> schowek nie otwierał się, na lekko większej dziurze.

hmm.gif coś by sie wykombinowało zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> coś by sie wykombinowało

Kurrrr...teczka. Nie kuś okularnika! Już i tak za dużo inwestuję w duperele. Teraz sobie Lexię zanabyłem, na szczęście do spółki z dwoma sąsiadami żabojazdami, więc wyszło po "czysta na łep".

A marzy mi się jeszcze firmowy podłokietnik (uniwersalnotjuninkowych guan nie uznaję), a to kolejne 300-500 blaszek. passed_out.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A marzy mi się jeszcze firmowy podłokietnik (uniwersalnotjuninkowych guan nie uznaję), a to kolejne

> 300-500 blaszek.

o podłokietniku to mi nawet nie wspominaj 893goodvibes.gif

Myślę o nim już chyba ze 3ci miesiąc, ale ciągle są inne wydatki pad.gif

Oczywiście ten firmowy zlosnik.gif jest super ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten schowek to świetna sprawa!! jeśli tylko Ci się uda zamontować to polecam:) Zmieniliśmy puga na

> Mazdę 3 i bardzo brakuje takiego schowka:) nie ma gdzie okularów wsadzić:) A czy to od wersji

> zależało? nie miałem jakiejś bardzo bogatej wersji a schowek był.

a który rocznik był?

mój to 2002 i nie mam takiego icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tez moze był jakiś "pakiet schowków"

> apropos tego schowka na okulary,gdzies czytałem ,ze jest on montowany do "stelaża" pomiedzy dachem

> a podsufitka.

pewnie tak, tak jak ja mam pakiet nordycki z podgrzewaniem tyłka i spryskiwaczami reflektorów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potnij podsufitkę i nam powiedz. Ja poczekam.

> A tak poważnie - może demontaż obecnej lampki coś ukaże?

jak będę miał chwilę to spróbuję wymontować zlosnik.gif

Ale szybkiego rozwoju zdarzeń bym się nie spodziewał, bo pierwszy raz zainteresowałem się tym schowkiem hmm.gif chyba z pół roku temu hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak będę miał chwilę to spróbuję wymontować

> Ale szybkiego rozwoju zdarzeń bym się nie spodziewał, bo pierwszy raz zainteresowałem się tym

> schowkiem chyba z pół roku temu

Ja się też interesowałem, ale odpuściłem po tym jak się samoczynnie otworzył u kolegi w czasie jazdy. Siedziałem na fotelu pasażera wówczas.

Za to mam nową zabawkę - Actia + Peugeot Planet.

Dziś tym ustrojstwem aktywowałem sobie tempomat, uprzednio montując kupioną za 50 blaszek manetkę do obsługi tegoż.

Przy okazji oczywiście pełna diagnostyka, włączenie świateł skandynawskich i takie tam duperszwance. zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za to mam nową zabawkę - Actia + Peugeot Planet.

> Dziś tym ustrojstwem aktywowałem sobie tempomat, uprzednio montując kupioną za 50 blaszek manetkę

> do obsługi tegoż.

Może coś więcej na ten temat?? hmm.gif Np. na priv... 275123014-zielony.gif

Po jeździe fordowską V6 z "tempem" brakuje mi tego ustrojstwa w moim Bełkocie.. slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może coś więcej na ten temat?? Np. na priv...

> Po jeździe fordowską V6 z "tempem" brakuje mi tego ustrojstwa w moim Bełkocie..

W czystymsiódmym to nie problem. Manetka, aktywacja i jest.

Manetkę montujesz do przełącznika zespolonego, symetrycznie do tej od radia.

Oczywiście parę problemów potrafi się pojawić, manetkę podobno trzeba dobrać po numerze VIN (choć ja kupiłem w ciemno z allegro i bangla).

Są dwa solidne wątki na ten temat na forum peugoet klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W czystymsiódmym to nie problem. Manetka, aktywacja i jest.

> Manetkę montujesz do przełącznika zespolonego, symetrycznie do tej od radia.

> Oczywiście parę problemów potrafi się pojawić, manetkę podobno trzeba dobrać po numerze VIN (choć

> ja kupiłem w ciemno z allegro i bangla).

> Są dwa solidne wątki na ten temat na forum peugoet klubu.

Dzięki...

Poszukam tam detali na ten temat...

Nie miałem zielonego pojęcia, że to kwestia doposażenia auta w układ sterujący i aktywacja softa... Zakładałem większą ingerencje w auto co z koleji nasuwało mi wizję wydatków i komplkacji passed_out.gif

Daruje sobie narazie poprawkę rys na zderzaku a zabieram się za to udogodnienie zakrecony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez bym cos takiego zamontowal, tyle, ze nie sam, bo nie umiem. Najlepiej jakby ktos mi to zrobil

> od A do Z za $, tyle, ze ofert brak.

Gdyby nie odległość, to bym się podjął.

Mógłbyś kupić manetkę i się pofatygować do mnie, ale problemem jest brak gwarancji, że się uda. Po prostu czasem to cholerstwo nie chce działać, pomimo, że jest uaktywnione i że soft widzi sygnał z przycisków. Kolega tak miał w swoim 307 2.0Hdi/90 z 2002 z układem wtryskowym Siemensa (podobno to ma znaczenie, w Boschu znacznie rzadziej zdarza się, że nie działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby nie odległość, to bym się podjął.

> Mógłbyś kupić manetkę i się pofatygować do mnie, ale

> problemem jest brak gwarancji, że się uda.

Propozycja jest personalna, czy ogólna? zlosnik.gif

Planujemy z serce.gif się wybrać w tamte rejony (Wrocław) w celach wycieczkowo-urlopowo-zapoznawczych zlosnik.gif W prawdzie mieliśmy jechać drugim autem (tym na gazzzz zlosnik.gif), ale jesli miał by się odbyć franco-spot i 307 miał by dostać tempomat biglaugh.gif to ja jestem na tak zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Propozycja jest personalna, czy ogólna?

> Planujemy z się wybrać w tamte rejony (Wrocław) w celach wycieczkowo-urlopowo-zapoznawczych W

> prawdzie mieliśmy jechać drugim autem (tym na gazzzz ), ale jesli miał by się odbyć

> franco-spot i 307 miał by dostać tempomat to ja jestem na tak

Może być i ogólna. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.