Skocz do zawartości

Do oceniaczy zdjęciowych


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

> Zdjęcia z zimy, a na szybach kartki wyglądające jak ogłoszenia sprzedaży.

Tu się zgodzę. Tym bardziej że dokładnie tą furę widziałem już jakiś czas temu na giełdzie. Jeszcze ponoć można po numerze ogłoszenia coś wnioskować ale nie wiem jak to odczytywać.

Czyli 2 odpada - co z resztą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu się zgodzę. Tym bardziej że dokładnie tą furę widziałem już jakiś czas temu na giełdzie. Jeszcze

> ponoć można po numerze ogłoszenia coś wnioskować ale nie wiem jak to odczytywać.

> Czyli 2 odpada - co z resztą ?

W 3 nie pasuje mi prawy przedni błotnik, auto nie trzyma linii - chociaż zdjęcia są straszne jakościowo. sick.gif

W 1 znowu lewy przedni błotnik jakiś dziwny jest, ale z takich zdjęć to imo wróżenie z fusów, tym bardziej ze nie ma zdjęć silnika.

Sam na pewno nie kupiłbym auta z umytym silnikiem. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy na pierwszy ( i drugi) rzut oka coś w am w tych samochodach nie pasi?

> 1 HR-V z lublina

> 2 stoi niedaleko lublina

> i tu 3 tysz z Lublina

Wiesz co jest zastanawiajace? Wszystkie maja niedawno zalozony gaz. Kto inwestuje w auto 3000zł i je sprzedaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy na pierwszy ( i drugi) rzut oka coś w am w tych samochodach nie pasi?

Była jakiś czas temu dyskusja o powodach niesprzedawalności HR-V.

Wnioski mniej więcej takie

- auto niepraktyczne, bo dość duże a 3 dr - więc nijak to na auto rodzinne się nie nadaje,

- drogie - 10 latek w okolicy 20 kpln

- egzotyczne, więc dość drogie w eksploatacji.

Po prostu nie ma "targetu" na to auto i to cały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz co jest zastanawiajace? Wszystkie maja niedawno zalozony gaz. Kto inwestuje w auto 3000zł i

> je sprzedaje?

3000 nie inwestuje nikt. Kupuje się najtańszą (często używaną albo z rozbitków) instalację i byle jak się ją wkłada. Koszt w granicach 1000 zł, zaś cena podskakuje o 2-3 tysiące i już hanldarz jest na plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3000 nie inwestuje nikt. Kupuje się najtańszą (często używaną albo z rozbitków) instalację i byle

> jak się ją wkłada. Koszt w granicach 1000 zł, zaś cena podskakuje o 2-3 tysiące i już hanldarz

> jest na plusie.

jakim plusie? Instalacja nie podnosi wartości auta tylko jego atrakcyjność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakim plusie? Instalacja nie podnosi wartości auta tylko jego atrakcyjność...

Dokładnie tak. Montaż instalacji może być rozpaczliwą próbą podniesienia atrakcyjności pojazdu tak, aby przekroczył granicę niesprzedawalności.

Ja bym sobie być może taką Hondę jako 2 auto w rodzinie kupił - ale przeraża mnie świadomość że musiałbym nią jeździć do samego końca, mojego albo jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym sobie być może taką Hondę jako 2 auto w rodzinie kupił - ale przeraża mnie świadomość że

> musiałbym nią jeździć do samego końca, mojego albo jej.

dałbyś dobrą cenę np 50% ceny rynkowej to by ją ktoś kupił grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.