Skocz do zawartości

2,0 hdi a opałówka??


jacus85

Rekomendowane odpowiedzi

> jeżdził ktoś możę na oleju opałowym autem hdi?

> i jak długo jeździł?

> bo kumpel ma berlingo 1,9 D i sobie chwali

> a ciekawe jak to sie ma hdi

Jak chcesz lać opałówkę do HDi do myślę że niedługo pojezdzisz,jak wiesz pompa "nie lubi" paliwa gorszej jakości a jeśli chodzi o opał to trudno tu tak naprawdę mówić o paliwie !

Nie polecam bo naprawa bardzo droga a zaoszczędzisz ile ?

Parę groszy ? - Twoja sprawa,ja bym się nie odważył.

Chyba że pytanie typowo informacyjne cool.gif

Pzdr `

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżdził ktoś możę na oleju opałowym autem hdi?

> i jak długo jeździł?

> bo kumpel ma berlingo 1,9 D i sobie chwali

Kumpel w Berlingo hehe.gif.Dobra, dobra.Nie ze mną takie sztuczki Brunner.

Powiec szczerze,że masz dostęp ... i tyle.Uważaj tylko na policial.gif.Mogą Ci sprawdzić kolorek i wtedy dupka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powaznie kumpel jezdzi na opalowce. ja nei jezdze i nie bede jezdzic tankuje na lotosie na sasiada

> fakture i mam chociaz vat spowortem

kumpel lata borą TDI na opale i jezdzi..jeszcze? gadałem kiedyś z nauczycielem od chemi wink.gif wiec chwalił sobie opał , ale kazdy leje co uwaza , wiec jeden pojezdzi 2 lata a drugi naleje 5 razy i zdechnie motor, wiec na to nie ma regóły alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kumpel lata borą TDI na opale i jezdzi..jeszcze? gadałem kiedyś z nauczycielem od chemi wiec

> chwalił sobie opał , ale kazdy leje co uwaza , wiec jeden pojezdzi 2 lata a drugi naleje 5

> razy i zdechnie motor, wiec na to nie ma regóły

Jak to jest opał, nazwijmy to "świeży", to jeszcze w miarę bezpiecznie (choć akurat do HDI bym i tak nie zalał).

Gorzej jak jest odbarwiany jakimiś kwasami czy czymś takim - to zabija nie tylko commonraile, ale też starsze diesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> jeżdził ktoś możę na oleju opałowym autem hdi?

> i jak długo jeździł?

> bo kumpel ma berlingo 1,9 D i sobie chwali

> a ciekawe jak to sie ma hdi

jesli jakość ok to HDI pszczółeczka na takim miodku

i nie wież w teorje tych co piszą że beee bo nie mają pojęcia

a w necie jest tyle glupich teorii na ten temat a najlepszą przeczytałem kiedyś że barwnik solventowy RED zle wpływa ma układ wtryskowy tylko baran nie pomyślał że zwykły on zawiera barwnik Yelow

tak się nieraz zastanawiam czemu ludzie takie głupoty wypisują z zazdrości czy głupoty czy strachu

każdy robi co chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kumpel lata borą TDI na opale i jezdzi..jeszcze? gadałem kiedyś z nauczycielem od chemi wiec

> chwalił sobie opał , ale kazdy leje co uwaza , wiec jeden pojezdzi 2 lata a drugi naleje 5

> razy i zdechnie motor, wiec na to nie ma regóły

Wiesz czym sie rozni HDI od TDI smile.gif jak sie dowiesz to bedziesz mial odpowiedz dlaczego on jezdzi a hdi nie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma CR do ropy w kolorze czerwonym zamiast żółtym

pierdoły piszesz

CR ma problem z OR czy BIO 100 bo na BIO30 śmiga a nawet citroen robił testy i było OK

OR noże zawierać śladowe ilości wody i ma inny odczyn więc może co nieco korodować czy rozpuszczać uszczelki inną lepkość co jest problemem w CR

ludzie myślą że OO w rafinerii z pomyj robią

jak wcześniej napisałem jak się nie wie to lepiej głupot nie pisać

o opale wyrosły całe teorie np ze suchy i mixol dolewali i im się wtryski nagarem zatykały i czyja wina ? no opału

czysty zwykły opał niczym nie zaszkodzi żadnemu CR czy innym wynalazkom

ważne aby nie było wody śmieci

niech ci głupotopisarze wytłumaczą czemu ich zdaniem ropa red jest gorsza od ropy yelow

tylko głupot nie pisać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz komus pisanie glupot ale sam raczej nic konstruktywnego poza krytyka do tematu nie wnosisz.

OO ma wyzsza temp. spalania co moze powodowac przegrzanie glowicy w niektorych autach , poza tym jest b.czesto zanieczyszczony roznym syfem.

Jezdzilem ascona na opal , mam w domu piec na opal dlatego prosze Cie nie wygaduj mi juz o bzdurach i glupotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zarzucasz komus pisanie glupot ale sam raczej nic konstruktywnego poza krytyka do tematu nie

> wnosisz.

> OO ma wyzsza temp. spalania co moze powodowac przegrzanie glowicy w niektorych autach , poza tym

> jest b.czesto zanieczyszczony roznym syfem.

> Jezdzilem ascona na opal , mam w domu piec na opal dlatego prosze Cie nie wygaduj mi juz o bzdurach

> i glupotach.

to chyba ten czerwony kolor wpływa na cieplejsze spalanie grinser006.gif

http://www.statoil.pl/?pid=51&mid=57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W weekend wrzuce

> Na szybko : jakiś tekst

> jakiś tekst

no kolega tu z mazutem wyjechał

i tak to ma racje bo na mazucie HDI nie pojedzie ale Ursus c 45 na tym parkotał i jak go odpalili w poniedziałek to do soboty sobie tykał tylko mu wiadrami mazut dolewali hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.