Skocz do zawartości

Jakość firmowych części zamiennych


Jery

Rekomendowane odpowiedzi

1,5 miesiąca temu wymieniłem łączniki stabilizatora - kierując się marką kupiłem TRW.

Po 6 tygodniach musiałem odchylać gumki i wciskać w nie rozpuszczonego smaru po 2 z czerech końcówek zaczęły trzeszczeć sciana.gifsciana.gifsciana.gifsciana.gif.

Czy oni te końcówki składają na sucho, czy co? Na smarze do końcówek da się aż tyle zaoszczędzić?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesci zawieszenia TRW cos schodza na psy!

i widac ze nie tylko do skody, sam osobiscie nie polecam sworzni wahacza u mnie akurat w przeciagu niecalego roku popekaly oslony gumowe, juz dluzej wytrzymuja najtansze chinskie rzekomo badziewia co sa polowe tansze a i ze slyszenia podobno koncowki drazkow kierowniczych to badziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRW to tylko marka, zlecają produkcje gdzie popadnie żeby taniej było smile.gif dlatego śmieszne jest wybieranie części po marcie. Chociaż z drugiej strony czym się sugerować? Zdaniem sprzedawcy? hmm też można trafić na minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TRW to tylko marka, zlecają produkcje gdzie popadnie żeby taniej było dlatego śmieszne jest

> wybieranie części po marcie. Chociaż z drugiej strony czym się sugerować?

No właśnie, jak kupujesz Mercedesa, to też ci wisi ile podzespołów zlecili do wykonania Chińczykom. Jak masz mesia, to ma jeździć i budzić respekt, bo taki wizerunek ma ta marka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie, jak kupujesz Mercedesa, to też ci wisi ile podzespołów zlecili do wykonania Chińczykom.

> Jak masz mesia, to ma jeździć i budzić respekt, bo taki wizerunek ma ta marka

teraz to tej firmie to został już tylko wizerunek, to tak jak wyciągarki warna jadą na wizerunku tylko i wyłącznie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teraz to tej firmie to został już tylko wizerunek, to tak jak wyciągarki warna jadą na wizerunku

> tylko i wyłącznie

Jak widać i mercedes i TRW mają podobnie myślących menedżerów: mamy markę, to zrobimy nasz produkt w Chinach za pół ceny, nikt się nie kapnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do łączników staba polecam NK.

Nie jest to pakowacz, tylko producent, a i klienci zadowoleni.

Dalej Febi, ale to w dużej mierze pakowacz, z tym że patrzy co pakuje w swoje pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra ale w takim razie co tu kupowac nie kazdego stac na same Lemfordery,

Też się pojechało u nich z jakościa.

> TRW miala bardzo dobrej jaksci czesci, u niektorych producentow montowane na pierwszy montaz i w

> dosc przystepnych cenach

NK/SBS.

i wstępnie Meyle.

Może być i Febi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a CTR?

Nie było na to reklamacji.

Ale i stosunkowo dużo tego nie sprzedajemy.

Ogólnie mają niezłą opnie, na stan mojej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.