Skocz do zawartości

Dobra cena za sprzęgło Laguna?


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

> I to mają być drogie części do francuskich aut

> Do Opla sprzęgło Luk od 800 w górę

Kiedyś jeden "mechanik" twierdził że do Omegi są części dużo tańsze niż do Laguny. Wywołało to moje zdziwienie, więc przyjrzałem się tematowi. Porównywał ceny oryginalnych części do L2 z zamiennikami do Omegi. Pewnie stąd się biorą mity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś jeden "mechanik" twierdził że do Omegi są części dużo tańsze niż do Laguny. Wywołało to moje

> zdziwienie, więc przyjrzałem się tematowi. Porównywał ceny oryginalnych części do L2 z

> zamiennikami do Omegi. Pewnie stąd się biorą mity.

Miałem Omegę. Ceny poza ASO nie były wysokie, ale to co nie miało zamienników to masakra. Szczytem okazał się kolorowy wyświetlacz nawigacji. W ASO ponad 8 tyś zł rotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Laguna IphII, 2000r, 2.0 16V - 370zł za komplet sprzęgła LUK to dobra cena czy można taniej coś

> kupić? oczywiście cena za same graty.....

> ....a ten LUK to się nada w ogóle?

Fajne mięciutkie sprzęgło, po roku śmigania na tureckiej Mapie zminiłem na Luk-a i jestem szczęśliwy, bo skończyło się szarpanie przy ruszaniu. Domyślam się że to będzie ten sam zestaw co w F3R 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Laguna IphII, 2000r, 2.0 16V - 370zł za komplet sprzęgła LUK to dobra cena czy można taniej coś

> kupić? oczywiście cena za same graty.....

> ....a ten LUK to się nada w ogóle?

Półdarmo. Ja niedawno płaciłem 550. Niżej niż 500 w 3city nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.