Skocz do zawartości

Lagunka Kombii


KupisS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Rodzice zakupili ostatnio nową Lagunę 2010 r w Kombi .. Jest to 2,0 diesel 150 km . Może wiecie jakie mogą być z nią problemy w przyszłości ; ) Bo chciałbym się dowiedzieć czy te auto może dożyć mojego prawka ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam . Rodzice zakupili ostatnio nową Lagunę 2010 r w Kombi .. Jest to 2,0 diesel 150 km . Może

> wiecie jakie mogą być z nią problemy w przyszłości ; ) Bo chciałbym się dowiedzieć czy te auto

> może dożyć mojego prawka ; )

na obecna chwile wypust od 3 lat, większych problemów brak zlosnik.gif

auto świeże wiec do 1 roku mogą odpłatnie wydłużyć gwarancje nawet do 5 lat zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam . Rodzice zakupili ostatnio nową Lagunę 2010 r w Kombi ..

Współczujemy. Zarówno rodziców, braku prawka jak i kupna Renault.

Jest to 2,0 diesel 150 km . Może

Tym bardziej współczujemy.

> wiecie jakie mogą być z nią problemy w przyszłości ; )

Tak. Koło dwumasowe, turbina, wtryskiwacze, podnośniki szyb, karta i "wariująca elektronika". Standard w Renault. Do tego drogi, olewający klienta serwis. Czy wspominałem już że współczujemy?

> Bo chciałbym się dowiedzieć czy te auto

> może dożyć mojego prawka ; )

TO auto może nie dożyć twojego prawka. Znam osoby które zrobiły prawko w wieku 35-38 lat, a myślę że to nie jest rekord. Ale nie masz czego żałować. Naprawdę chciałbyś jeździć taką padaką? Jeśli tak, to współczujemy.

Dobra, kończę i jadę się umartwiać podczas jazdy do domu jedną z dwóch moich renówek.

Wpisujcie wyrazy współczucia.

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do olewającego serwisu to na pewno problemu z tym nie będzie, ponieważ salon ma dobry znajomy.

Najgorzej sick.gif

> A

> jak z resztą to zobaczymy ..

Juz teraz kup sobie lutownice ,multimetr , lyzki do tapicerki i ladny zestaw narzedzi : polecam TEN ma wszystko co potrzeba przy renowce waytogo.gif

>I prawko mam zamiar robić w wieku 18 a nie 35 lat .

Mierz sily na zamiary smile.gif znam wielu takich ,ktorzy chcieli zrobic w wieku 17 i jeszcze nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Współczujemy. Zarówno rodziców, braku prawka jak i kupna Renault.

> Jest to 2,0 diesel 150 km . Może

> Tym bardziej współczujemy.

> Tak. Koło dwumasowe, turbina, wtryskiwacze, podnośniki szyb, karta i "wariująca elektronika".

> Standard w Renault. Do tego drogi, olewający klienta serwis. Czy wspominałem już że

> współczujemy?

> TO auto może nie dożyć twojego prawka. Znam osoby które zrobiły prawko w wieku 35-38 lat, a myślę

> że to nie jest rekord. Ale nie masz czego żałować. Naprawdę chciałbyś jeździć taką padaką?

> Jeśli tak, to współczujemy.

> Dobra, kończę i jadę się umartwiać podczas jazdy do domu jedną z dwóch moich renówek.

> Wpisujcie wyrazy współczucia.

Heh, nie od dzisiaj wiadomo, że Renówki to śmieci a nie auta zlosnik.gif Między innymi z tego powodu mój teść zamiast nowego Renault zafundował sobie nowego Ceed'a (czy jak to się tam pisze). Nie chciał mi wierzyć, że "to", czyli moja meganka się nie psuje. Bo przecież w internecie pisali... hehe.gif Co do serwisu to się zgodzę, tańsze jest chyba ASO Mercedesa czy Lexusa. Jakość usług natomiast odwrotnie proporcjonalna do wysokości rachunku za usługę. no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Współczujemy. Zarówno rodziców, braku prawka jak i kupna Renault.

czemu ? ojciec kupił L3 2 lata temu nową, 90k km zrobił i jedyne co wymienił to żarówkę świateł dziennych ... nic z autem się nie działo. Czyżby kolega stereotypem żył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.