Skocz do zawartości

prośba o....


valopunto

Rekomendowane odpowiedzi

polakierowanie rantów felg+ srodki reflektora na jaskrawą zieleń (o ile sie da na tych foto)+polakierowanie klamek i listew pod kolor nadwozia

pozdro

http://img821.imageshack.us/img821/8001/p1060064.jpg

http://img210.imageshack.us/img210/2096/p1060062z.jpg

jeszcze inna wariacja, polakierowanie samochodu na biały mat grinser006.gif

i jak sie komuś nudzi to poprosze o własne tuningowe wariacje bez robienia wsi biglaugh.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponoć "męski" teraz taki kolor jest

jako miłośnik różu powiem że róż zawsze jest nr.1

i nie prawdą jest że to kolor gejów.

geje nie chodzą ubrani w różu ani nie mają różowych samochodów to tylko wyobrażenie osób hetero o gejach.

PAMIĘTAJ TWÓJ KOLEGA Z PRACY, KTÓRY NIE MA KOBIETY, UWAŻA ŻE SĄ GŁUPIE NIE CHODZI W RÓŻU.

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róż z białym matem też mi się najbardziej podoba wink.gif

Tak w ogóle nie widziałem jeszcze auta w białym macie, czarny owszem, czerwony widziałem na zdjęciach bo ma kolega z centomani. Może Valo się pokusi o taką opcje na swoim punciaku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Róż z białym matem też mi się najbardziej podoba

> Tak w ogóle nie widziałem jeszcze auta w białym macie, czarny owszem, czerwony widziałem na

> zdjęciach bo ma kolega z centomani. Może Valo się pokusi o taką opcje na swoim punciaku...

No cóż róż to temat odważny zeby.GIF

jak pisałem ludziom małych rozumów wydaje się że róż = gay a przecież powiedzmy sobie, że można nie mieć różowych garniturów, a tylko kota i nienawidzić odmieńców, gdyż ta nienawiść będzie go chronić przed własną odmiennością.

zlosnik.gif

A co do twojego kropka to standard czarny będzie oki. Na pewno bym zapomniał o krzykliwej zieleni to wiochą zalatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.