Skocz do zawartości

STAG 300 vs. BRC


pio_bal

Rekomendowane odpowiedzi

> w gwarancji masz zapis że jak jazda na gazie jest niemożliwa lub może uszkodzić elementy

> pojazdu/silnika?

> więc praktycznie powinni zrobić każdą z opisanych przez Ciebie rzeczy

Jest taki zapis. Jest też zapis że ocena czy należy się darmowa gwarancja leży w indywidualnej decyzji serwisu smile.gif. I tu zaczynają się schody. Oczywiście - możesz wymusić i jeździć do skutku. Tylko to niestety wymaga czasu a ja go nie mam. Zresztą w takiej sytuacji chyba taniej by było wziąść dzień urlopu i pojechać do Tarnowa gdzie zakładali. Niestety kupiłem samochód z tym przybytkiem i nie miałem możliwości wyboru. Nie piszę tego żeby krytykować jakąkolwiek instalacje - każda ma swoje wady i zalety. Piszę to tylko żeby uświadomić innych że gwarancja to tylko ładnie wygląda. Oczywiście dobrze że jest - to daje jakieś tam pole do działania. Moja instalacja jest na szczęście w miarę dobrze założona (wkręty w podwoziu oczywiście są smile.gif). Pojechałem w końcu do tego gościa od hamowni i w miarę to wyregulował. Nie żeby było super bo na benzynie dalej jest sporo lepiej ale da się z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dyskusje tego typu zwykle są lekko jałowe, bo każdy zostaje przy swoim, bez względu na całą

> zawartość tematu.

Dobrze piszesz. Mod powinien szybko zamykać takie wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze piszesz. Mod powinien szybko zamykać takie wątki.

Po co zamykać? - takie wątki powinny wisieć jako typowy przykład ekstremizmu, przestroga tym co nadto oddają się marce, ja tylko zastanawiam się co by było gdyby BRC udostępniło podobnie jak STAG w jawny sposób swój soft legalnie, kabelki/srelki i inne tego typu wyśmiewane sprawy - ile wtedy okazało by się spartolonych nie do spartolenia instalacji.

Po temacie już wiedziałem kto będzie miał w nim największy udział wink.gif i dlaczego będzie bronił samobroniącej się marki zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dyskusja o wyższości BRC nad stagiem i odworotnie ma sens? Sens ma ale nie doprowadzi do uzyskania odpowiedzi na pytanie, która lepsza? Chcę mieć instalację BRC w astrze III i czekam bo w moim mieście j( toruń) jest jeden gazownik BRC- pandę tam gazowałem 5 lat temu. Wrażenia średnie, nie jest zle teraz. z początku mało paliła gazu ale słaba zawory było słychać, żeby wyprzedzić to przełączałęm na benzynę, po wymianie chłodnicy jet ok. Ceny zaporowe za wymiane filterka małego i dużego ( no name ) płaciśż 120 zł. ceny innych usług też wysokie. Czekam i rozglądam się. Dobry gazownik w promieniu do 100 km lub pojadę do nich. Ogólnie to jakość usług gazowników z bożej łaski jest słaba, bo każdy może być gazownikiem a te certyfikacy to wiszą dla ozdoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.