Skocz do zawartości

Laguna II - z czego sa wykonane...


Piotr_T

Rekomendowane odpowiedzi

> Maska z alu, a klapa to chyba jakieś tworzywo - takie wnioski po pomiarach miernikiem grubości

> lakieru. Pacjent jakiego badałem to Laguna z roku 2003.

Pomiary grubosci lakieru w takiej sytuacji cos daja ? Jak byl facet z ubezpieczalni i ja mierzyl do wyceny to w przypadku tych elementow miernik pokazal mu jakies bzdury - w tym momencie mu sie przypomnialo, ze LII maja z czegos "innego", ale z czego to nie wiedzial. Jestes w stanie stwierdzic, ze klapa jest z "plastiku", a maska z alu bazujac na danych miernika lakieru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestes w stanie

> stwierdzic, ze klapa jest z "plastiku", a maska z alu bazujac na danych miernika lakieru ?

Co do maski, to miernik łaski nie robił i sam wskazał rodzaj materiału z jakiego została wykonana, natomiast w przypadku tylnej klapy wynik pomiaru był poza zakresem. IThankYou.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak,czytałem w broszurce jakiejs,ale nie jestem pewien czy od poczatku produkcji p307

Ja mam 2004 i fakt że w katalogach jest alu. Tym bardziej mnie zastanawia w takiej sytuacji co to za purchel pod lakierem mam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jestes pewien dziewiczego stanu Twojego auta

> ciekawe czy zamienniki maski tez sa z alu

jeśli rąbnięcie przy 140 w jelonka na fire-road w warszawie można zaliczyć jako rozdziewiczenie to tak. Nie jest dziewicą hehe.gif Swoją drogą plastikowe przody to dobra rzecz. Musiałem wymienić błotnik, zderzak, sanki lamp, jednej lampy i oprócz pofałdowanej maski (od poroża) Nic więcej się nie stało pługowi hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe czy zamienniki maski tez sa z alu

Tego nie wiem, ale bardzo łatwo to sprawdzić.

Jak pierwszy raz otwierałem maskę w Lagunie to o mało jej nie urwałem, jest bardzo lekka. Jeśli zamiennik będzie ciężki to jest już z blachy.

Ja mam na masce rysę dość głęboką aż widać coś jasnego pod spodem, od 3 lat jej (rysy) stan jest bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... maska i klapa kombi ? Blotniki to wiem, ze jakis plastik-fantastik, ale klapa i maska sa dosyc

> sztywne. Ktos mi mowil, ze to aluminium, ale jakos mi to nie pasuje. Wiecie moze ?

Jako ujeżdżacz takowej to wiem że przednia maska na 1000% jest ALU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tego nie wiem, ale bardzo łatwo to sprawdzić.

> Jak pierwszy raz otwierałem maskę w Lagunie to o mało jej nie urwałem, jest bardzo lekka. Jeśli

> zamiennik będzie ciężki to jest już z blachy.

> Ja mam na masce rysę dość głęboką aż widać coś jasnego pod spodem, od 3 lat jej (rysy) stan jest

> bez zmian.

No właśnie ja także bylem zdziwiony gdy otwierałem maskę Laguny - jest lżejsza od maski Uniaka i bylem przekonany ze jest wykonana z jakiegoś tworzywa...

Notabene - w sobotę jadę po swoje "nowe"auto, właśnie Lagune zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.