Skocz do zawartości

Wypadek na dolnośląskim co sądzicie (RPP)


CZUCZU

Rekomendowane odpowiedzi

> chuchała zabił pijanego czlowieka i go zgarneli. Co o tym sądzicie. Forumowi krzykacze już go

> nazywają kryminalistą w moim mniemaniu na zakręcie 6kowym nie jedzie sie wolno. Szkoda chłopa

> bo go policja zatrzymała

Nie no, nie chce mi się pisać jeszcze raz tego co napisałem na HP. Można by prosić moda, żeby przeniósł wątek tutaj, ale pewnie zainteresowanie od razu spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chuchała zabił pijanego czlowieka i go zgarneli. Co o tym sądzicie. Forumowi krzykacze już go

> nazywają kryminalistą w moim mniemaniu na zakręcie 6kowym nie jedzie sie wolno. Szkoda chłopa

> bo go policja zatrzymała

Ty no z tym zabiciem to przesadziłeś trochę... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie no, nie chce mi się pisać jeszcze raz tego co napisałem na HP. Można by prosić moda, żeby

> przeniósł wątek tutaj, ale pewnie zainteresowanie od razu spadnie.

temat mocno motorsportowy na hp nie zgalądam. Niestety w mysl prawa moze być lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> temat mocno motorsportowy na hp nie zgalądam. Niestety w mysl prawa moze być lipa

Co nie zmienia faktu, że jeśli Siemanko dobrze wiedział, że go potrącił, napykał sobie poważnych problemów i cała sympatia do niego wielu ludzie może prysnąć.

Z jednej strony szkoda mi gościa, bo jest naprawdę dobry, ma przed sobą niezłą karierę za kółkiem, ale pech go prześladuje (decyzja w Pirelli Star Driver, teraz ten wypadek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co nie zmienia faktu, że jeśli Siemanko dobrze wiedział, że go potrącił, napykał sobie poważnych

> problemów i cała sympatia do niego wielu ludzie może prysnąć.

> Z jednej strony szkoda mi gościa, bo jest naprawdę dobry, ma przed sobą niezłą karierę za kółkiem,

> ale pech go prześladuje (decyzja w Pirelli Star Driver, teraz ten wypadek).

chciałbym jakis film lub fotke skoro kolesia nie zabił to jak niby miał wiedziec ze kogos uderzył przy tej predkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chciałbym jakis film lub fotke skoro kolesia nie zabił to jak niby miał wiedziec ze kogos uderzył

> przy tej predkosci

Chciałbym, żeby było tak jak mówisz, ale niestety średnio mi się chce w to wierzyć. Wątpię, że jakikolwiek onboard ujrzy internet, bo pewnie kamera z nagraniem jest już dobrze zabezpieczona przez policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym, żeby było tak jak mówisz, ale niestety średnio mi się chce w to wierzyć. Wątpię, że

> jakikolwiek onboard ujrzy internet, bo pewnie kamera z nagraniem jest już dobrze zabezpieczona

> przez policję.

zakręt na 6ce w hondzie to 140 minimum... nie wiem czy przy tej predkosci tnac czulbym ze cos walnalem w gsmp nie czujesz jak trzasniesz opone z szykany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zakręt na 6ce w hondzie to 140 minimum... nie wiem czy przy tej predkosci tnac czulbym ze cos

> walnalem w gsmp nie czujesz jak trzasniesz opone z szykany

Niestety to jest tylko gdybanie. Nie wiemy jak było. Starałbym się bronić Wojtka, ale po prostu szczerze wątpię w to, że niczego nie zobaczył, poczuł, cokolwiek.

Ale tak jak napisałem - przede wszystko oby było tak jak mówisz i później mógł się wybronić, bo smrodu na pewno sobie narobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety to jest tylko gdybanie. Nie wiemy jak było. Starałbym się bronić Wojtka, ale po prostu

> szczerze wątpię w to, że niczego nie zobaczył, poczuł, cokolwiek.

> Ale tak jak napisałem - przede wszystko oby było tak jak mówisz i później mógł się wybronić, bo

> smrodu na pewno sobie narobił.

wiesz korzen itp pozatym przy 150 jakby uderzyl mocno goscia by nie było. ps dyskutujemy już w hp nie tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na rajdowypuchar.pl http://rajdowypuchar.pl/news.php?readmore=540 jest info, ze niby nie bedzie

> wiekszych konsekwencji.

Przepraszam bo widzę, ze to co liznąłem rajdów

to chyba już paruje ze mnie i przestaje czuć temat...

Ten Onboard...

Oni jadą tutaj normalnie czy spacerowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten Onboard...

> Oni jadą tutaj normalnie czy spacerowo?

Też mnie to zastanawia, oglądałem ostatnio onboard z Elmotu (Clio ) z moich "przydomowych dróg".

Goście cisną pewien odcinek drogi (ok. 2km) w przedziale 120-140km/h.

Jadąc seryjną Lancią z 1993r (1440kg i 139KM) utrzymuję bez ścinania zakrętów 120km/h,

gdybym wiedział że droga jest zamknięta przedział 120-140 jest do zrobienia.

Co ciekawe nawet busem na pusto podchodzę miejscami do 120km/h, a jest to dość mocno pod górkę.

I tak się też właśnie zastanawiam, o co kaman hmm.gif

Edit:

Znalazłem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też mnie to zastanawia, oglądałem ostatnio onboard z Elmotu (Clio ) z moich "przydomowych dróg".

> Goście cisną pewien odcinek drogi (ok. 2km) w przedziale 120-140km/h.

> Jadąc seryjną Lancią z 1993r (1440kg i 139KM) utrzymuję bez ścinania zakrętów 120km/h,

> gdybym wiedział że droga jest zamknięta przedział 120-140 jest do zrobienia.

> Co ciekawe nawet busem na pusto podchodzę miejscami do 120km/h, a jest to dość mocno pod górkę.

> I tak się też właśnie zastanawiam, o co kaman

Może chodzić o dohamowania i odejście na zakrętach...

Może chodzić o pustą drogę gdzie nic w teorii nie wyjdzie/nadjedzie...

Może też chodzić o Twoją znajomość drogi wyrobioną przez lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie to, że jestem jakis mega kozak i w ogóle,

> ale strasznie wolno mi to wygląda

> Mam wrażenie, że firmową fiesta podobnie śmigam

ogladajac obraz z kamery nie czuje sie rzeczywistej predkosci, a druga kwestia to to ze Chuchala ma taka przewage punktowa nad kolejnym zawodnikiem, ze byloby dosc nierozsadne z jego strony ryzykowanie pod koniec sezonu, gdy ma pewne 1 miejsce jak tylko bedzie dojezdzal do mety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oni jadą tutaj normalnie czy spacerowo?

z mojego doswiadczenia wynika ze kamera z onboardow bardzo "spowalnia" tempo ogladanego przejazdu.

ja pamietam jeden z naszych przejazdow (jeszcze cc 1,2) na lotnisku w ornecie gdzie w niektórych partiach konczyła nam się czwórka normalnej długiej skrzyni, i wtedy to kupa wysyłała mi maila ze jest spotkanie w spodnaich. po obejrzeniu onboarda było wielkie zdziwienie ze "co tak wolno" oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z mojego doswiadczenia wynika ze kamera z onboardow bardzo "spowalnia" tempo ogladanego przejazdu.

> ja pamietam jeden z naszych przejazdow (jeszcze cc 1,2) na lotnisku w ornecie gdzie w niektórych

> partiach konczyła nam się czwórka normalnej długiej skrzyni, i wtedy to kupa wysyłała mi maila

> ze jest spotkanie w spodnaich. po obejrzeniu onboarda było wielkie zdziwienie ze "co tak

> wolno"

Tylko wiesz, tutaj jest pokazany prędkościomierz zlosnik.gif

I on też mnie nie powala na kolana ot kawał porządnej jazdy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj akurat wiadomo co sie stało -

Chuchala jadąc ponad 160 mogł nie zauwazyć jak ktos nagle wyjdzie i zostanie trafiony - czesto jest tak ze odglos jak bys wpadł w krzaki.

Przez tą sytuację mieliśmy wolny przejazd. i widzieliśmy jak Siemanko jechał w obstawie policji na komisariat w celu wyjasnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sluchaj akurat wiadomo co sie stało -

> Chuchala jadąc ponad 160 mogł nie zauwazyć jak ktos nagle wyjdzie i zostanie trafiony - czesto jest

> tak ze odglos jak bys wpadł w krzaki.

> Przez tą sytuację mieliśmy wolny przejazd. i widzieliśmy jak Siemanko jechał w obstawie policji na

> komisariat w celu wyjasnień

Badi ale ja uważam że nie widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie to, że jestem jakis mega kozak i w ogóle,

> ale strasznie wolno mi to wygląda

> Mam wrażenie, że firmową fiesta podobnie śmigam

a mi się bardzo podoba jego jazda... płynna, dynamiczna i w zasadzie bez ryzyka

wygrywają ci co są na mecie hehe.gif

ostatnio na krakowskim na jakimś spadaniu stał człek z radarem, najlepszy miał coś pod 140km/h, średniaki mieli po 110-120, potem przejechaliśmy się tam seryjnym passatem i baaaardzo nie chciałem zrobić mu krzywdy... doszliśmy bezproblemu do 100km i spokojnie shamowaliśmy przed prawym trójkowym, więc naprawdę nie trzeba cały czas dziko zasuwać aby wygrać, liczy się dobre równe tempo i brak przygód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a mi się bardzo podoba jego jazda... płynna, dynamiczna i w zasadzie bez ryzyka

> wygrywają ci co są na mecie

> ostatnio na krakowskim na jakimś spadaniu stał człek z radarem, najlepszy miał coś pod 140km/h,

> średniaki mieli po 110-120, potem przejechaliśmy się tam seryjnym passatem i baaaardzo nie

> chciałem zrobić mu krzywdy... doszliśmy bezproblemu do 100km i spokojnie shamowaliśmy przed

> prawym trójkowym, więc naprawdę nie trzeba cały czas dziko zasuwać aby wygrać, liczy się dobre

> równe tempo i brak przygód

Mam nawet takie swoje powiedzenie " Czasami szybciej znaczy wolniej" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.