Skocz do zawartości

Pytanie o silnik Renault


maciejka

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam kolega dostal propozycje kupna takiego autka http://otomoto.pl/renault-megane-C15546572.html

Cena przez pół i można rozważać.

> i chcialby sie cos dowiedziec o silniku w tym aucie,jego awaryjnosci,mocnych badz slabych

> stronach itp :d

10 letni, pofirmowy (kratka) biały diesel. Niczym szczególnym nie wyróżniający się na plus ani na minus.

Masz świadomość, że auto jest niesprzedawalne ?

Czy ktos sie podzieli wiedza;> z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena przez pół i można rozważać.

> 10 letni, pofirmowy (kratka) biały diesel. Niczym szczególnym nie wyróżniający się na plus ani na

> minus.

> Masz świadomość, że auto jest niesprzedawalne ?

> Czy ktos sie podzieli wiedza;> z gory dzieki.

to juz niech sie moj kolega martwi,autko jest w rodzinie i generalnie nie jest zadna podpucha czy cos,tylko o silniku malo wie zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie pół, jakie pół? Podziel od razu przez 3...co tam, przez 4 i wtedy może z łaski ktoś kupi,

> prawda?

ja proponuję dotację 1000 zł na koszta paliwa .... i wtedy może bym wział

a poważnie ... chyba takie dziwne uwagi nt. wartości aut są lekko nie na miejscu szczególnie oderwane od rzeczywistości crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolega dostal propozycje kupna takiego autka http://otomoto.pl/renault-megane-C15546572.html

> i chcialby sie cos dowiedziec o silniku w tym aucie,jego awaryjnosci,mocnych badz slabych

> stronach itp :d Czy ktos sie podzieli wiedza;> z gory dzieki.

ja nie byłbym pewny że to jest DCi ...

sporo popularniejsze w tamtych latach było DTi ... o ile DCi w ogóle było montowane .( nie jestem pewny )

poproś o fote silnika ew. o przeczytaj napis z dekla silnika wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty zaś jesteś hiper optymistą.

> Kiedy ostatnio sprzedawałeś białe, pofirmowe, 10 letnie kombi ??

> Bo mamy tu na AK (chyba jeszcze) właściciela białej astry, której nikt nie chce.

Gdybym szukal auta za okolo 10tys to ostatnia rzecza na jaka bym patrzyl bylby kolorhehe.gif

I bez problemu bym cos takiego kupil bo mi auto sluzy do jezdzenia a nie lansu, zwlaszcza za takie pieniadze...

A to, ze ludzie mysleniem nie grzesza to juz nie moje zmartwienie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdybym szukal auta za okolo 10tys to ostatnia rzecza na jaka bym patrzyl bylby kolor

Ty może tak, ale 99% kupujących, zwłaszcza tych kupujących tanie auto, chce żeby ono wyglądało jak z fabryki.

To, że jest spawane z 3, przejechało milion km jest mało ważne - ma się błyszczeć, no i najlepiej być "prestyżowej" marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty może tak, ale 99% kupujących, zwłaszcza tych kupujących tanie auto, chce żeby ono wyglądało jak

> z fabryki.

> To, że jest spawane z 3, przejechało milion km jest mało ważne - ma się błyszczeć, no i najlepiej

> być "prestyżowej" marki.

I jeszcze mieć malutko na liczniku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.