Skocz do zawartości

Kto bedzie MŚ? Kto dal rade? Kto zawiodl? itp..


tdm

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do dyskusji.

Zostaly 3 GP do konca sezonu. W grze o tytul MS zostalo 5 kierowcow. Po dzisiejszych kwalifikacjach jako MS obstawiam Webbera. A Wy?

Jak myslicie? czy ktorys z kierowcow Red Bulla jest faworyzowany?

Dalej: kto zawiodl? IMHO Massa - zawsze idzie mu dosc cienko. Dlaczego? Faworyzowany jest Alonso? Czy po prostu to nie sezon Massy?

Schumacher - mial blyszczec - nie blyszczy.

Ktos jest swego rodzaju niespodzianka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapraszam do dyskusji.

> Zostaly 3 GP do konca sezonu. W grze o tytul MS zostalo 5 kierowcow. Po dzisiejszych kwalifikacjach

> jako MS obstawiam Webbera. A Wy?

Jesli jutro Vettel wygra, to jest IMO najbardziej prawdopodobnym MS.

Mimo 14 punktow straty - zajmujac PP odrobi je w 2 GP.

Szkoda, ze Hamilton jest tak daleko, byloby jeszcze ciekawiej.

> Jak myslicie? czy ktorys z kierowcow Red Bulla jest faworyzowany?

Przyszloscia jest Vettel.

> Dalej: kto zawiodl? IMHO Massa - zawsze idzie mu dosc cienko. Dlaczego? Faworyzowany jest Alonso?

> Czy po prostu to nie sezon Massy?

Trzymam kciuki za jego... 7 miejsce w generalce.

> Schumacher - mial blyszczec - nie blyszczy.

> Ktos jest swego rodzaju niespodzianka?

Schumacher raczej nikogo nie zaskoczyl.

Ani na plus ani na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym aby wygral Alonso, ale to malo prawdopodobne.. RedBulle maja za duza przewage na torze.

Vettela nie lubie za jego brak zimnej krwi - jest za bardzo narwany.. chyba nie zasluguje jeszcze na mistrza.

Hamiltona nie lubilem za jego styl obnoszenia sie zdobytymi zwyciestwami.. nie wygrywa i nagle przestal irytowac, tak jakby spokornial wink.gif A szanse na tytul? Faktycznie moze cos wykrecic ... ale chyba tylko z pomoca Vettela biglaugh.gif

Mistrza zdobedzie Webber - ma slabe starty, jest wolniejszy niz Vettel, ale umie myslec hmm.gif Jest mniej doceniany przez team RedBulla i zapewne ma ochote utrzec nosa wszystkim, a przede wszystkim Sebastianowi ... i dlatego trzymam za niego kciuki ok.gifok.gifok.gif Ale jesli zdarzy sie tak, ze jutro wygra Vettel, to w ostatnich dwoch wyscigach Webber pojdzie w odstawke.

Button? Jakos tego nie widze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Weber - będzie mistrzem - bo w przeciwieństwie do vetela ma mózg tam gdzie trzeba.

Vetel już by miał zagwarantowane zwycięstwo - jak by debilnych błędów nie popełnił.

Drugi będzie Alonso - ma czym jechać i duma jak trzeba.

Choć jak spitolom coś Weberowi - to Alonso będzie mistrzem.

W Hama i batona - hmmm - tu ciężko powiedzieć - bo jak Button jedzie z głową - to jakimś "przypadkiem" hamilton go wyprzedzi np. w pitlane -----

No a przewidując dalej --- Kubica w przyszłym roku będzie mistrzem food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mistrzem będzie Webber. Ma przewagę punktową i silnikową nad Vet i Alo. Zarówno Alo i Vet raczej nie dojadą w Abu Zabi na ósmym silniku.

2. Najbardziej zawiódł Massa. W drugiej połowie sezonu miał czym jechać, a obstawiał tyły, albo darował pierwsze miejsca kolegom.

3. Schumacher pokazał to, czego wszyscy się spodziewali przed sezonem.

4. Największa niespodzianka moim zdaniem to Kobayashi. W pierwszej części sezonu nie miał czym jechać, ale jak dostał bolid, który przyspiesza, hamuje, skręca i się nie psuje, pokazał, jak się wyprzedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcial bym aby wygral Alonso, ale to malo prawdopodobne.. RedBulle maja za duza przewage na torze.

dzisiejsze kwalifikacje tego dowiodly. ok.gifok.gifok.gif

> Vettela nie lubie za jego brak zimnej krwi - jest za bardzo narwany.. chyba nie zasluguje jeszcze

> na mistrza.

zastanawialem sie nad zadaniem pytania o najbardziej spektakularna krakse. Obstawialem Vettel vs. Webber - przy okazji wyprzedzania. Nalezy pamietac o tym jak Webber zabawil sie w lotnika przy okazji najechania na tyl Barichello. IMHO crash no.1. zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

> Hamiltona nie lubilem za jego styl obnoszenia sie zdobytymi zwyciestwami.. nie wygrywa i nagle

> przestal irytowac, tak jakby spokornial A szanse na tytul? Faktycznie moze cos wykrecic ...

Hamiltona nie trawilem za to jak jego cyrki i odpaly na torze byly traktowane przez sedziow, najczesciej obywalo sie bez kary. angryfire.gif

> ale chyba tylko z pomoca Vettela

> Mistrza zdobedzie Webber - ma slabe starty, jest wolniejszy niz Vettel, ale umie myslec Jest

> mniej doceniany przez team RedBulla i zapewne ma ochote utrzec nosa wszystkim, a przede

> wszystkim Sebastianowi ... i dlatego trzymam za niego kciuki Ale jesli zdarzy sie tak, ze

> jutro wygra Vettel, to w ostatnich dwoch wyscigach Webber pojdzie w odstawke.

W sumie Webber ma juz swoje lata, Vettel ma jeszcze czas na zostanie mistrzem.

> Button? Jakos tego nie widze

no chyba ze jakis mega-cud nastanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja mimo wszystko obstawiam Vettela-mimo że jest nie okrzesany to najwięcej wywalczył pole position i jutro stawiam że startując z I-szego miejsca nie odda go...

2. Tu obstawiam 2-> albo Webber który jeździ równo, ma dobre auto i ma dużą ilość puntków albo Alonso który nie raz pokazuje że jest mistrzem świata

4. za nimi moim zdaniem będzie Hamilton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stawiam na Webbera. Niestety Vettel ma bardzo duże szanse na tytuł mistrza. IMHO Vettel jeszcze na

> niego nie zasługuje.

ja też.... obstawiam też że są naciski w teamie na to by vettel wygrał MŚ

osobiście kibicuję Webberowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja też.... obstawiam też że są naciski w teamie na to by vettel wygrał MŚ

> osobiście kibicuję Webberowi

teraz już takich nacisków nie będzie hehe.gif. Tylko WEB ma jeszcze szanse na mistrza i team powinien się w pełni na nim skoncentrować, czy im się to podoba, czy nie icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tam kibicuje Fernando i ferrari.. mam nadzieje ze wygra..

myślę, że już teraz nie da sobie tego odebrać ok.gif, dla mnie to liczyli się tylko WEB i ALO bo tylko oni według mnie zasługują na mistrzostwo. Jakby VET został mistrzem, to chyba by zaczął po chmurkach chodzić icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myślę, że już teraz nie da sobie tego odebrać , dla mnie to liczyli się tylko WEB i ALO bo tylko

> oni według mnie zasługują na mistrzostwo. Jakby VET został mistrzem, to chyba by zaczął po

> chmurkach chodzić

waytogo.gif

vet sam jest sobie winien, może ochłonie o zacznie myśleć grinser006.gif

widać że ham już troszkę spasował ok.gif

mistrzem web, ew alo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.