Skocz do zawartości

milicja potrzebna


KJO

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam tutaj bo jednak najwięcej zakręconych ludzi na punkcie PRL style zlosnik.gif

Poszukuje radiowozu milicyjnego. Chodź sprawa dotyczy ślubu to jednak nie do końca chodzi tylko o samochód spod kościoła na salę jest kilka szalonych pomysłów do zrealizowania wcześniej. Znacie kogoś kto posiada jakąś zadbaną warszawkę, nyskę albo kanciaka ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś wlaściciel myjni w Aninie miał taka Wawę, musiał byś sobie podjechac i sprawdzić czy jeszcze

> aktualne

garbuska serduszka.gif a tak mniej więcej w którym miejscu Anina kojarzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kojarzę, jadąc w strone Otwocka po lewej stronie torów przed stacją Międzylesie, teraz tam obok

> Statoila postawili a kiedyś była stacja LPG i myjnia, na tej myjni musisz się zapytać.

dzięki 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kojarzę, jadąc w strone Otwocka po lewej stronie torów przed stacją Międzylesie, teraz tam obok

> Statoila postawili a kiedyś była stacja LPG i myjnia, na tej myjni musisz się zapytać.

Kiedy ją widziałeś? znaczy Garbuskę wink.gif

Bo wychodzi na to, że stoi w Szczecinie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale nie byłem tam i nie widziałem

rejestracja sie zgadza, to ta sama warszawa, na razie znalazłem jeszcze coś takiego jak grupa rekonstrukcji MO ale nie wiem czy uda mi się ich przekonać. Szczególnie że to chodzi jeszcze o udział w filmie i w sesji wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rejestracja sie zgadza, to ta sama warszawa,

wiem zlosnik.gif

> na razie znalazłem jeszcze coś takiego jak grupa

> rekonstrukcji MO ale nie wiem czy uda mi się ich przekonać. Szczególnie że to chodzi jeszcze o

> udział w filmie i w sesji

Co knujesz? zlosnik.gif

PS: W Łodzi jest bardzo fajny 125p serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem

> Co knujesz?

Ogólnie to samochód będzie wątkiem przewodnim, będzie zrobiona sesja i film na zaproszenia, przy okazji klasycznie z kościoła na remizę hehe.gifgrinser006.gif

> PS: W Łodzi jest bardzo fajny 125p

a masz namiary ? Bo słyszałem że ten z łodzi to już we wrocławiu jest teraz i na sprzedaż wink.gif Ja bym wolał warszawe a moja serce.gif chce 125p. Najlepsze że po znajomości możemy mieć gallardo ale co tam, ma być milicja zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety

> Moja woli syrenę, ale decyzja o Warszawie podjęta

syreny w milicji nie było więc odpada, Nam w zasadzie podpasuje każdy samochód milicyjny, nyska też może być. Ale tak coś czuje że czas zacząć polować na niebieskiego 125 w stanie umożliwiającym przejechanie 20 km rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To może w ramach prezentu ślubnego - MO?

Jakbym miał gdzie go trzymać... Ale fakt ze jesli nic innego nie wyjdzie to rozważamy opcje kupienia niebieskiego czy bialego 125 i przerobienia go na MO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam tutaj bo jednak najwięcej zakręconych ludzi na punkcie PRL style

> Poszukuje radiowozu milicyjnego. Chodź sprawa dotyczy ślubu to jednak nie do końca chodzi tylko o

> samochód spod kościoła na salę jest kilka szalonych pomysłów do zrealizowania wcześniej.

> Znacie kogoś kto posiada jakąś zadbaną warszawkę, nyskę albo kanciaka ?

jedziesz do firmy Deiterman ul. Staniewicka (wjezdzasz w brame i jedziesz do konca) i idziesz pogadac z gosciem na magazynie zlosnik.gif mocno zakrecony na tym punkcie

na placu staly jakos 2 stary, nyska, pare 125p i cos jeszcze pod wiata zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jedziesz do firmy Deiterman ul. Staniewicka (wjezdzasz w brame i jedziesz do konca) i idziesz

> pogadac z gosciem na magazynie mocno zakrecony na tym punkcie

> na placu staly jakos 2 stary, nyska, pare 125p i cos jeszcze pod wiata

to pewnie ten:

http://www.milicja.waw.pl/?nasze-radiowozy-i-pojazdy-cywilne.,4

podjadę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakbym miał gdzie go trzymać... Ale fakt ze jesli nic innego nie wyjdzie to rozważamy opcje

> kupienia niebieskiego czy bialego 125 i przerobienia go na MO...

2 tygodnie temu poszła na Allegro Nyska zrobiona na milicyjną - gość kupił ją w celu wykorzystania na wieczorze kawalerskim i już mu się została devil.gif

Poszła za 2300 PLN

http://allegro.pl/milicyjna-nysa-522-warszawa-bcm-i1296606772.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2 tygodnie temu poszła na Allegro Nyska zrobiona na milicyjną - gość kupił ją w celu wykorzystania

> na wieczorze kawalerskim i już mu się została

> Poszła za 2300 PLN

> http://allegro.pl/milicyjna-nysa-522-warszawa-bcm-i1296606772.html

zuo zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif 11 listopada jeszcze nie planowałem ślubu, dopiero 12 listopada zaczęliśmy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zuo 11 listopada jeszcze nie planowałem ślubu, dopiero 12 listopada zaczęliśmy

wiesz, zawsze możesz poczekać do 13 grudnia

na pewno jakaś manifestacja z inscenizacją będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.