Skocz do zawartości

Symulator jazdy....


Majkel1988

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek mam się wybrać na symulator jazdy w warunkach specjalnych, jest to część kursu kwalifikacji wstępnej...

Powiedzcie mi czego mogę się tam spodziewać, co muszę wiedzieć i na co muszę zwracać szczególną uwagę. Potrzebuję jakieś dokumenty zabrać ze sobą?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> We wtorek mam się wybrać na symulator jazdy w warunkach specjalnych, jest to część kursu

> kwalifikacji wstępnej...

> Powiedzcie mi czego mogę się tam spodziewać, co muszę wiedzieć i na co muszę zwracać szczególną

> uwagę. Potrzebuję jakieś dokumenty zabrać ze sobą?

> Pozdrawiam

jakis dokument w celu identyfikacji, no chyba ze na gebe...

Lokomotiv ... jesli masz chorobe lokomocyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> We wtorek mam się wybrać na symulator jazdy w warunkach specjalnych, jest to część kursu

> kwalifikacji wstępnej...

> Powiedzcie mi czego mogę się tam spodziewać, co muszę wiedzieć i na co muszę zwracać szczególną

> uwagę. Potrzebuję jakieś dokumenty zabrać ze sobą?

> Pozdrawiam

mieliśmy pokaz takiego symulatora w ośrodku szkolenia

jak się gwałtownie skręciło maksymalnie kierownicę i wcisnęło hebel ... program się zawieszał hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> byłem i sprawdziłem całkiem spoko urządzenie i w miarę realne, fajnie że można wgrywac różne

> sytuacje na drodze od jazdy po mieście na autostradzie i co dla mnie było najfajniejsze jazda

> podczas śniegu z górki i pod górkę

Z ABS-em i bez zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.