Skocz do zawartości

Hołek rulez


arecques

Rekomendowane odpowiedzi

> Holek sie skonczyl.Mowie to mimo ze zawsze bylem jego wielkim fanem.I

> nawet bardzo dobry przejazd na karowej tego nie zmieni

ja wierzę, że wyjdzie z dołka. Chłopak ma talent. Jak się weźmie w garść to znowu zabłyśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprzedaje sie jak tania dz***a jak dla mnie zrobil sie zbyt

> komercyjny i blaznuje przed kamerami, ale co do "skonczenia" sie

> jako kierowca to jest w/g mnie b. mylna opinia.

co do sprzedawania sie,jak to ujales,to wypowiedziales sie jak zawsze wypowiadaja sie przeciwnicy holka.co do konczenia sie to dla mnie wszystko co jest ponizej poziomu jaki kiedys reprezentowal jest konczeniem sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprzedaje sie bo chce jezdzic jakby siedzial w domu i nikt nie

> wiedzial kto to jest holek to niby kto mialby go sponsorowac,

> wszyscy sie sprzedaja i tyle.

> po czym wnosisz ze jezdzi gorzej niz kiedys?

ja nic nie wnoszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ludwiczak nie ukończył? Jeszcze na Bemowie go widziałem jak jeździł

> (na dojazdowym), a potem już nic

dla zlej osoby kibicujesz(bo sadze ze patriotyzm lokalny-Abramowski to wymiatacz zlosnik.gif).Ludwiczak zawsze jakies przejscia na barborce ma. Poza tym zazwyczaj jedzie jakby auto oszczedzal oslabiony.gif

czopik znowu z nartami zlosnik.gif

276018818-czopikq.jpg

post-39867-14352466557274_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Holek sie skonczyl.Mowie to mimo ze zawsze bylem jego wielkim fanem.I

> nawet bardzo dobry przejazd na karowej tego nie zmieni

Hmmm...co to znaczy "się skończył" ? Spójrz w jego metrykę (4 czerwiec 1962) - facet ma ponad 43 lata i dalej mimo braku systematycznych startów w rajdach staje do rywalizacji z dużo młodszymi od siebie (i objeżdżonymi) kierowcami....i ZAWSZE jest w czołówce każdych zawodów. Przecież żaden z obecnych mistrzów nigdy nie osiągnie jego poziomu. Niestety tylko on poprzez symbiozę powodzenia medialnego i upóru sportowego zapewnił sobie idealny komfort sportowy na parę ładnych lat.

Wymaganie od niego startu w MP to farsa - po co miałby się ścigać w IV lidze europejskiej ? Chyba tylko po to żeby frustrować Kuzaja (którego, tak na marginesie, wypowiedź po tegorocznej Karowej przejdzie już chyba do historii).

Rajdy terenowe /długodystansowe/ są logiczna konsekwencją przedłużania kariery sportowej dla utytułowanych zawodników i mam nadzieję, że tam tez pokaże swój kunszt.

A nam w MP pozostanie oglądanie kolejny raz spektaklu tych samych aktorów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja wierzę, że wyjdzie z dołka. Chłopak ma talent. Jak się weźmie w

> garść to znowu zabłyśnie

Z jakiego dołka yikes.gif

On jest przecież ponad tym wszystkim co się dzieję w MP - to tak jakby ulubioną zabawą 18-latka była piaskownica.

Jaki talent yikes.gif

To jest najbardziej doświadczony polski zawodnik - on ma ponad 43 lata więc o talencie to już chyba zapomnijmy i mówmy o umiejętnościach i doświadczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z jakiego dołka

> On jest przecież ponad tym wszystkim co się dzieję w MP - to tak

> jakby ulubioną zabawą 18-latka była piaskownica.

> Jaki talent

> To jest najbardziej doświadczony polski zawodnik - on ma ponad 43

> lata więc o talencie to już chyba zapomnijmy i mówmy o

> umiejętnościach i doświadczeniu.

Zgadzam się. Mówiąc o dołku miałem na myśli spadek jego popularności wśród kibiców. Ja zawsze uważałem go za nr 1 ale dużo osób niestety nie. A to przykre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Holek sie skonczyl.Mowie to mimo ze zawsze bylem jego wielkim fanem.I

> nawet bardzo dobry przejazd na karowej tego nie zmieni

> ja wierzę, że wyjdzie z dołka. Chłopak ma talent. Jak się weźmie w

> garść to znowu zabłyśnie

jak nie bedzie ganial za poselskim czy tez ministerialnym stolkiem to bedzie rzadzil ok.gif

pokazal to na Karowej. Znowu zostawil rywali w tyle.

w poprzednich latach, a zwlaszcza po zmianie pilota wyraznie mu nie szlo.... Rywale poszli do przodu a on zostawal w tyle. Teraz ma z kim walczyc i ... jest w stanie wygrac ok.gif

Jak zobaczylem jak skacze na podium.... to skojarzylem go sobie z duzym dzieckiem zlosnik.gif

Ale brawo Hołek ! winner.gif

16.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i spróbuję je tak ogólnie skomentować:

- Co do wygrania Karowej: Hołek wygrał Karową. To fakt bezsprzeczny. Pojechał chyba bezbłędnie, beczkę zrobił tak, jak to tylko on i Kulig potrafili - na centymetry. Nigdzie się nie zawahał, nigdzie go nie postawiło, nawrót na górze błyskawiczny, żadnych niepotrzebnych boków. Nic dodać, nic ująć. Przejazd praktycznie idealny i dużo wody w Wiśle upłynie, aż ktoś będzie w stanie pojechać lepiej. A do tego miał jedyne prawdziwe WRC w stawce i najlepsze WRC do odcinków takich, jak Karowa. Czyli krótkiego, zwrotnego i mocnego Puga 206. Nie bez znaczenia jest również fakt, że trasę Karowej zna perfekcyjnie. To wszystko sprawiło, że pokonał drugiego na tym odcinku Sołka o niemal 5 sekund. Przy czasach poniżej 2 minut te 5 sekund to przepaść.

- Co do udziału Hołka w RSMP: TomR słusznie zapytał - po co? RSMP są żałosne. Kilka rajdów na krzyż, nigdy nie wiadomo, który się odbędzie, który nie. Medialność dążąca do zera. Zainteresowanie mediów w podobnych okolicach. No i po co mu kolejny tytuł Mistrza Polski? Hołek bardzo słusznie zdecydował się na rajdy terenowe. Coś nowego, możliwość ścigania się z najlepszymi z najlepszych, z legendami rajdów i innych sportów motorowych. To jest COŚ, a nie kolejny rok zapychania po polskich dziurach.

- Co do reklam: Polska to jest ciekawy kraj. Nie wiem, czym to jest spowodowane, jakie nieszczęście dziejowe miało na to wpływ, ale WSZĘDZIE w cywilizowanym świecie udział w reklamie jest potwierdzeniem popularności i statusu aktora/sportowca/byłego polityka/etc. i nikomu do głowy nie przyjdzie mieć jakieś negatywne skojarzenia z tym związane. Tylko w Polsce znana twarz w reklamie powoduje wyzywanie od tanich dziwek i tym podobne debilne reakcje. Zazdrość? Ciemnogród? Zwykłe "piesogrodnikowstwo", które nie może przeżyć, że ktoś wziął np. milion złotych za kilkusekundowy występ przed kamerą? Nie wiem. Niezależnie od przyczyny jest to żałosne i świadczy IMO o mocnym opóźnieniu Polaków jako narodu w rozwoju cywilizacyjnym... oslabiony.gif

- Co do Kuzaja: Nie wiem, o jaką wypowiedź chodziło, ale fakt jest faktem, że foora mu się jąkała na dolnej beczce i później. Na tak krótkim odcinku jak Karowa to przekreśla wszelkie szanse na dobry rezultat. Tak więc nie ma się czemu dziwić. Mimo to respect za wygranie Barbórki. smile.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i spróbuję je tak ogólnie

> skomentować:

> - Co do wygrania Karowej: Hołek wygrał Karową. To fakt bezsprzeczny.

> Pojechał chyba bezbłędnie, beczkę zrobił tak, jak to tylko on i

> Kulig potrafili - na centymetry.

sa jakies filmiki z beczki? icon_rolleyes.gif bo tam byl sektor dla vipow, jakies ciezarooffki i sie nie dopchalem. Ale za to bylem tuz pod mostkiem food.gif jakby co to mam filmiki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co do sprzedawania sie,jak to ujales,to wypowiedziales sie jak zawsze

> wypowiadaja sie przeciwnicy holka.co do konczenia sie to dla

> mnie wszystko co jest ponizej poziomu jaki kiedys reprezentowal

> jest konczeniem sie

Nie jestem jego "przeciwnikiem" ani zwolennikiem, przeczytaj dokaldnie co napisalem. Poprostu tak uwazam, gdyby zajal sie szukaniem sponsorow (inni jakos moga, on "Mistrz" nie moze?, moze zbytnio za duzo chce) to bym mial mocno odmienne zdanie. Tak w ogole jak juz wyzej napisali inni, nie te lata... gdyby jeszcze kilka lat temu sie zajal "szukaniem" i jezdzeniem to co innego a tak.. od kiedy to on juz nie jezdzi (nie liczac po jedynczyc startow)..chyba kazdy wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.