Skocz do zawartości

Palio 1,2 a klima


WaWeR

Rekomendowane odpowiedzi

JAko że być może stanę sie paliowiczem, się tak po cichu zastanawiam, czy jest możliwośc i mniej więcej jakie koszta by były, założenia klimy do wspomnianego paliowozu., Palio Weekend 1,2 z roku 99.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JAko że być może stanę sie paliowiczem, się tak po cichu zastanawiam, czy jest możliwośc i mniej

> więcej jakie koszta by były, założenia klimy do wspomnianego paliowozu., Palio Weekend 1,2 z

> roku 99.

ja tez chciałem zakładac, ale uznałem że mam jednak na co wydawać pieniądze i dałem sobie spokój. No ale sprężarka potrzebna z mocowaniami, inny altek, inna nagrzewnica. No i potem rurki, chlodnica, osuszacz, presostat i coś tam jeszcze.

http://www.autocentrum.pl/?FF=198&os=3&type=605&postid=252609775

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&a...1#Post283824890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> komplecik w okolicach 1200-1500zł i 7-14 dni grzebania po pracy:)

W te pogodę to 7-14 tygodni zlosnik.gif

Ale i tak w takim razie temat odpuszczę, bez sensu się szarpać za taką kasę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepiej szukac juz cos co ma klime :d

> ja tak szukalem i poległem, ale może się uda

Budżet jest ograniczony dość mocno, a jak mam jechać 500km i sie ze smakiem obejść bo coś tam wyskoczy to mam w nosie, więc szukam u siebie, i jest jeden kandydat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Budżet jest ograniczony dość mocno, a jak mam jechać 500km i sie ze smakiem obejść bo coś tam

> wyskoczy to mam w nosie, więc szukam u siebie, i jest jeden kandydat.

tez szukałem w najbliższej okolicy aż w końcu jechałem 70 km po swojego strucla. W Jeleniej górze miałem na oku 1,6 z klimą, ale miał walnięta przekładnie kierowniczą więc nie widziało mi się tachać go na lawecie do Wrocławia, ani tam nie miałem wówczas czasu go naprawiać. Szkoda że we Wrocku samym on nie był, ale co tam.

1,5 roku jestem zadowolony z tego co mam, chociaż pewnie znalazłby się ktoś kto by marudził ze to się ciągle psuje itp., tyko że ja lubię grzebać przy swoim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz SC, twierdzę że fiaty się nie psują 270751858-jezyk.gif

te 70km to nie problem, ale u mnie czy to bezpośrednio, czy też w promieniu tych 70km, nić fajnego nie ma. No, może jeden ten 1,2, jakis 1,6 ale ma obawy o rozrząd, i jeden diesel...ale ja nie lubię diesli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi sie po obejżeniu paru strudli które zapowiadały się na całkiem ciekawe miałem dosyć jeżdźenia kaszlem gdzieś w piździet tylko poto by zobaczyc ze podłoga jest przegnita na wylot, czy bez oc i przeglądu itp. Był jeden fany palio II ale z 200 km i podejżanie tani i dałem sobie siana z jeżdźeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no mi sie po obejżeniu paru strudli które zapowiadały się na całkiem ciekawe miałem dosyć jeżdźenia

> kaszlem gdzieś w piździet tylko poto by zobaczyc ze podłoga jest przegnita na wylot, czy bez

> oc i przeglądu itp. Był jeden fany palio II ale z 200 km i podejżanie tani i dałem sobie siana

> z jeżdźeniem.

No tak właśnie bywa. Ten co ja upatrzyłem, na pewno ma błotnik do wymiany. Ale obejrzę go dokładniej, bo błotnik to ~200pln i bez lakierowania się obejdzie zlosnik.gif

Ale utargować będzie trzeba zanim się kupi...no kurka, nawet się żonie podoba hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak właśnie bywa. Ten co ja upatrzyłem, na pewno ma błotnik do wymiany. Ale obejrzę go

> dokładniej, bo błotnik to ~200pln i bez lakierowania się obejdzie

> Ale utargować będzie trzeba zanim się kupi...no kurka, nawet się żonie podoba

ale co korozja błotnika czy jakaś stłuczka ?/ Pooglądaj dobrze podłogę z przodu , tam gdize się lewarek podkłada itp. żeby Ci gdzieś noga na ziemie nie spadła jak będziesz wracał wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale co korozja błotnika czy jakaś stłuczka ?/

Niby ma być bezwypadkowy, ale czy bez stłuczkowy? zlosnik.gif

> Pooglądaj dobrze podłogę z przodu , tam gdize się

> lewarek podkłada itp. żeby Ci gdzieś noga na ziemie nie spadła jak będziesz

> wracał

No włąśnie się rudej bardziej boję.

C16283611_1.jpg

Tu to troszkę widać, widać że właściciel nie chce o tym wspominać. Ale równie dobrze mogą to być skutki drzwi od garażu, czy choćby słupka na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niby ma być bezwypadkowy, ale czy bez stłuczkowy?

> No włąśnie się rudej bardziej boję.

> Tu to troszkę widać, widać że właściciel nie chce o tym wspominać. Ale równie dobrze mogą to być

> skutki drzwi od garażu, czy choćby słupka na parkingu.

ja tez mam blotnik do wymiany ale prawy i od oxiego za 100 kupilem, tylko musze go prysnac w kolor. U mnie gnić zaczął po tym jak go kupilem. W sumie gnił pewnie wcześniej, ale po pol roku od kupna zaczeły wyłazic purchle, a teraz to dziura na wylot .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tez mam blotnik do wymiany ale prawy i od oxiego za 100 kupilem, tylko musze go prysnac w kolor.

> U mnie gnić zaczął po tym jak go kupilem. W sumie gnił pewnie wcześniej, ale po pol roku od

> kupna zaczeły wyłazic purchle, a teraz to dziura na wylot .

Wiem, w końcu to nie jest nowe auto, ale jest podstawa do tego by negocjować cenę biglaugh.gif

|Z drugiej strony, trzeba dokupić LPG, zimówki i juz cena leci w góre znacznie, może nie cena a koszty...i nie wiem czy nie jechać po diesla... mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, w końcu to nie jest nowe auto, ale jest podstawa do tego by negocjować cenę

> |Z drugiej strony, trzeba dokupić LPG, zimówki i juz cena leci w góre znacznie, może nie cena a

> koszty...i nie wiem czy nie jechać po diesla...

e ja dale 7 tyskow za swojego, potem wymiana UPG, rozrzad, peknieta sprezyna zaworowa. potem remont belki tylnego zawieszenia, 2 zimowki musialem dokupic, lpg z ktorym mam problemy od samego poczatku, wymiana tulei, sworzni i koncowek kierowniczych na przodzie, wymiana tlumikow i niewiem czego jeszcze bo juz nie pamietam. No szyba wklejana byla ostatnio bo ciekla ale ogolnie rzecz biorac jestem zadowolony z klamora. po zimie blotnik wymienie i mysle by katalizator zmienic wraz z 2-rurka i pewnie bedzie cos do polatania w progach bo tam narazie boję się zaglądać bo pewnie mulher.gif wszystko food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niby ma być bezwypadkowy, ale czy bez stłuczkowy?

> No włąśnie się rudej bardziej boję.

w starym aucie będzie ruda i tyle,

> Tu to troszkę widać, widać że właściciel nie chce o tym wspominać. Ale równie dobrze mogą to być

> skutki drzwi od garażu, czy choćby słupka na parkingu.

ja mam tam malutkie purchle, a i widziałem sporo sztuk zardzewiałych w tym miejscu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i nie wiem czy nie jechać po diesla...

Pisałem,po privie mróz jest, podleć rano ino powiedz gościowi że paliowóz ma być wystawiony na noc na dwór, ma być nieodpalany minimum 12 h że jak będzie go dogrzewał przed odpaleniem to niech spierdziela na drzewo.

Brazylijski ocynk lepszy niż krajowy zeby.GIF

Za obejrzenie nikt Ci w czapę nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pisałem,po privie mróz jest, podleć rano

Panie, ale tamto w dieslu mam koło 100km od siebie zlosnik.gif

Jutro rano mam mieć czujnik grubości powłok. obejrzę te 1,2 i tyle. Diesel się przeżył był, za dużo pali drogiego obecnie paliwa...niestety.

Choć jakaś tam zawsze alternatywa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to ciekawe co sie dzieje z podloga, progami i blotnikiem w miejscu gdzie jest plastikowa nakladka progowa zlosnik.gif u mnie seryjny przedni blotnik jest zdrowiutki, natomiast drugi nie oryginalny ktory ma 9 lat zaczal wlasnie korodowac pod nakladka progowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle co widziałem, zaglądając pod auto, to wszystko wygląda dobrze i staro.

Pod nakładki progowe oczywiście nie zajrzę bo i jak. ale to co widać wygląda naprawdę ok.gif

No i masz babo placek, nie wiem co czynić, czekać i szukać czy brać i się potem martwić. Ideału nie kupię bo takich nie ma, to w końcu ma 11 lat. W sumie ich wszędzie dość dużo, ale ja chcę 1,2 (opłaty, awaryjność, dostępność.)

Że też nei mogłem trafić w 6 w lotto rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kurka, drugi błotnik też do wymiany....

> Niby to za 400 się da spokojnie zrobić, ale \....

Wawerq ty masz wymagania jak do 5cioletniego audi a rozmawiamy o nastoletnim fiacie. Pierdziel ten błotnik jak się trzyma to ok, , pojeździsz jakiś czas, ja maski tez nie ruszam(ruszyłem, pomalowałem wałkiem zeby.GIF) , a nóż przez zimę trafi się jaki jeleń i za friko uszykuję, mam przecież takie słynne rondo w okolicy, przez które kilka razy dziennie mam przyjemność jeździć zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> .. ale przypier....

jakie przypier.. ?

GPS: "na rondzie prosto" zeby.GIF

Szkoda że jak to się wydarzyło byłem w szpitalu, bo byście mieli relację z pierwszej ręki, a tak tylko obejrzałem sobie zniszczenia "wyspy" .

BTW 4 wypadek od powstania ronda (ok 1.5 mies)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wawerq ty masz wymagania jak do 5cioletniego audi a rozmawiamy o nastoletnim fiacie.

Dobra, a ile kosztuje zrobienie rozrządu we tym fiacie biglaugh.gif

Jutro rano jade go obejrzeć, powąchać, pomacać, biglaugh.gif

W razie co, już znalazłem błotniki po 150 pln i to w kolorze hahaha.gif

Zimówki też 2 sztuki jakieś tam ma...No i najważniejsze, to z tego co słyszę jakiś pan w wieku emerytalnym, palio dla niego już za duże...no i chętny do negocjacji, przynajmniej telefonicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek i napinacz to jakies 150 ziko jak sam robisz, chociaz pewnie ktos zaraz się znajdzie że ma tańsze części. Czasem kukam na forum i widze że wg. tego co tutaj się pisze to ja przepłacam, ale co tam. ważne że zmieniam i jeździ zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pasek i napinacz to jakies 150 ziko jak sam robisz, chociaz pewnie ktos zaraz się znajdzie że ma

> tańsze części. Czasem kukam na forum i widze że wg. tego co tutaj się pisze to ja przepłacam,

> ale co tam. ważne że zmieniam i jeździ

Następnym razem zakoś żonie rajstopy i pobaw się w McGyvera 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.