Skocz do zawartości

Opel Frontera A 2.0 Benzyna


krzysiek82

Rekomendowane odpowiedzi

> Moje 2,0 pali 12,5 w cyklu mieszanym a 2,2 zejdzie jeszcze niżej. Kupiłeś już to auto to może się

> pochwalisz

ale czym? niewiem.gif

Spalaniem? zlosnik.gif

Już dawno kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

> pytałem Krzyśka bo kiedyś pytał mnie o moje a jest z okolicy więc...

ja nie wiem ile moja spala, nawet nie wiem czy mam rezerwę czy nie bo pewnie zawiesił mi się pływak. Mam jeszcze pytanie odnośnie wysprzęglika czy da się wymienić w nim tylko samą gumę? Nie cieknie z niego ale osłona jest uszkodzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurcze byłem w aso i zaproponowali mi tylko cały zestaw naprawczy za ok 200zł, nowego nie chce

> kupować bo przecież stary jest dobry tylko gumka uszkodzona

Zestaw naprawczy to coś około 50 zł kosztuje, o ile dobrze pamiętam. Oczywiście nie w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurcze byłem w aso i zaproponowali mi tylko cały zestaw naprawczy za ok 200zł, nowego nie chce

> kupować bo przecież stary jest dobry tylko gumka uszkodzona

No to kup w normalnym sklepie zestaw naprawczy za parę złotych, wydziób coś na szrocie pasującego średnicą, albo dobierz w mniejszym sklepie - sprzedawca jak będzie miał chwilę to pomoże ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to kup w normalnym sklepie zestaw naprawczy za parę złotych, wydziób coś na szrocie pasującego

> średnicą, albo dobierz w mniejszym sklepie - sprzedawca jak będzie miał chwilę to pomoże

łódź i okolice to czarna dziura jeśli chodzi o te tematy nikt nic nie ma nikt nic nie sprowadzi bo nie ma od kogo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Krzychu w Łęczycy na wylocie po lewej masz dwa sklepy w tym drugim załatwiałem za ok 35 zł cały

> zestaw

Dzięki ale udało mi się kupić w focie za całe 15zł komplet naprawczy, jakby ktoś potrzebował to polecam fotę, mają jeszcze dwie sztuki. Teraz tylko linka licznika oraz pływak do zbiornika bo mi nie pokazuje poziomu i pali się rezerwa i auto będzie jeździło. Na obecną chwile mam wszystkie przewody hamulcowe nowe cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.