Skocz do zawartości

W Niemczech obowiazkowe zimowki w Tirach!


coenmz

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych ktorzy przecoczyli.

Wazne! Dotyczy to rowniez aut jadacych przez Niemcy tranzytem! Rozmawiajcie z pracodawcami - jak ktzo s nie ma zimowek to moze go to kosztowac.

Informacja jest oficjalna, potwierdzona i na 100% pewna. Trabia o tym wszystkie niemieckie stacje radiowe, niemiecka drogowka potwierdza - wlasnie tam dzwonilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z piątku na sobotę słyszałem właśnie w radiu w Niemczech i myślałem, że coś źle rozumiem. To chyba

> wiele polskich firm przestanie jeździć do Niemiec ;p

Albo bedzie sie musialo liczyc z tym, ze kierowcy moga wylapywac mandaty.

Na miejscu kierowcow majacych letnie na aucie przedyskutowalbym to z szefostem zeby nie bulic z wlasnej kabzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo bedzie sie musialo liczyc z tym, ze kierowcy moga wylapywac mandaty.

> Na miejscu kierowcow majacych letnie na aucie przedyskutowalbym to z szefostem zeby nie bulic z

> wlasnej kabzy.

Ja mam nowe, dwutygodniowe oponki na napędach... aż boję się wysiąść i sprawdzić czy mają M+S oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Właśnie wróciłem z Niemiec a dokładnie z Koblenz. Masakra nie życze nikomu takiej przygody. Do granicy jechałem 51 godzin a to jest tylko 650klm. MASAKRA panic.gif. Korki po 50 a nawet więcej kilometrów. I powiem tak, że zimówki se można mieć i tak nic nie dają. Dwa razy nie wiem jakim cudem unikłem masakry. Jak ma ktoś z was trase w tamte rejony to ostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam was. Właśnie wróciłem z Niemiec a dokładnie z Koblenz. Masakra nie życze nikomu takiej

> przygody. Do granicy jechałem 51 godzin a to jest tylko 650klm. MASAKRA . Korki po 50 a nawet

> więcej kilometrów. I powiem tak, że zimówki se można mieć i tak nic nie dają. Dwa razy nie

> wiem jakim cudem unikłem masakry. Jak ma ktoś z was trase w tamte rejony to ostrzegam.

Ja stoję właśnie koło Saarbrucken i pogoda jest super a to niedaleko. Jechałeś A4? Bo ja trochę nadłożyłem i śmignąłem 9 w dół i do 6. Jechało się super, drogi czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może jechałeś przez Pirmasens B10? Jak otworzyli po remoncie to znów można sobie dużo skrócić.

Nie wiem za bardzo które miejsce. Landówą śmigam jedynie lecąc od Luksemburgu w górę, do Kolonii - b51 a tak to trzymam się autostrad. Jedynie w poprzedniej firmie (jop twoja mać ;p) kazali mi jeździć landówami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.