Skocz do zawartości

Auto do ślubu


Rekomendowane odpowiedzi

Kokarda na PUGu wymiata grinser006.gif i siem dziwiem,ze nie seledynowa hmm.gif

A tak na serio świetnie waytogo.gif,wszystko dopracowane na cycuś glancuś. palacz.gif

Nie wiem jak żeście to zrobili,ale nawet na kilku fotkach widać jakiś budynek w kolorze seledynowym zlosnik.gif To się nazywa dbałość o szczegóły wink.gif

Fajnie autko przystrojone,i oklejone brawo.gif i w ogóle to zazdroszczę tego drive.gif Ja jakimś zielonym Peugeotem 407 jechałam grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kokarda na PUGu wymiata i siem dziwiem,ze nie seledynowa

A dlaczego miała by być seledynowa? biglaugh.gif To samochód młodego wink.gif Matiz miał swój przystrój zlosnik.gif

img0574bb.jpg

> Nie wiem jak żeście to zrobili,ale nawet na kilku fotkach widać jakiś budynek w kolorze seledynowym

A to taka uliczka w Zgierzu wink.gif

> To się nazywa dbałość o szczegóły

Przypadek biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego miała by być seledynowa?

No seledynowa para,te sprawy blush.gif

> Matiz miał swój przystrój

Czy to jest głowa seledynowej nadziana na antenę? icon_eek.gifhehe.gif

> Przypadek

Dobra,dobra-powiedz lepiej ileś zapłacił właścicielowi,żeby tak ją pomalował grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> super

> Też myślałem nad Warszawą do ślubu, ale ostatecznie padło na co innego

> Może w maju się pochwalę czym pojechałem

> a żeby nie było że nie na temat prl, to jedną z opcji jest taki ZIŁ

pomiałby takiego ZIŁa.... a ja jak dobrze pójdzie może spełnie swoje marzenie i wejde w posiadanie Czajki niedługo, ale ze względu na koszta skończy się chyba na 14 (w stanie do remontu) a nie na 13 zlosnik.gif

ale na razie PSSYT, nie będe zapeszał, sprawa się rozwinie myślę w przeciągu najbliższych miesięcy palacz.gifzlosnik.gif

88459d1272036604-vostok-europe-gaz-14-limousine-gaz-14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pomiałby takiego ZIŁa.... a ja jak dobrze pójdzie może spełnie swoje marzenie i wejde w posiadanie

> Czajki niedługo, ale ze względu na koszta skończy się chyba na 14 (w stanie do remontu) a nie

> na 13

> ale na razie PSSYT, nie będe zapeszał, sprawa się rozwinie myślę w przeciągu najbliższych miesięcy

a ja myślałem, że czajka wygląda inaczej, to na foto nawet nie jest podobne grinser006.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do 14, 13 niestety za drogie, 14 można mieć za połowę ceny 13

Tak czy siak auto kozak ok.gifcool.gif i w dodatku chyba w PL mniej znane niż starsza wersja...

Znikamy stąd bo za OT nas pogonią grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.