Skocz do zawartości

port usb z przodu lub z tyłu


marcin2222

Rekomendowane odpowiedzi

Korzyści są takie, że nie widać tego i nie szpeci wizualnie radia. A przy okazji nie ma możliwości przypadkowego trącenia pena i złamania końcówki w radiu. A kabelek zawsze sobie możesz przedłużyć i schować np. do schowka.

EDIT: Taki mały OT

Czyżby tego z allegro bez RDS-u? Znaczy sięwersję USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu i widzę, że lepiej byłoby, żeby jednak był z tyłu. No, może nie lepiej, ale bezpieczniej. Jak masz z tyłu, to sobie kabelkiem przedłużkę zrobisz gdziekolwiek i już. Jeśli coś uszkodzisz, to jedynie kabelek za grosze. Z przodu nie masz wyjścia. Musisz czytnik, czy co tam chcesz wpychać bezpośrednio do radia, a to wystające ustrojstwo aż się prosi o siłową ingerencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamówiłem radioodtwarzacz CD z portem USB z tyłu.

> Dlaczego on jest z tyłu. Czy są z tego korzyści , bo przecież musże pendrive łączyć za pomocą

> kabla.

> Radio to blaupunkt hamburg mp 68

znajomy celowo kupil takie radio, do tego kabelek USB, wywiercilem dziurke od spodu w podlokietniku, wkleilem chyba na cos a'la poxipol i jest lans jak w najnowszej furze shocked.gifzlosnik.gif

a tak serio to przy zdejmowaniu panelu nie ma klopotu z pendrive wystajacym cfaniak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamówiłem radioodtwarzacz CD z portem USB z tyłu.

> Dlaczego on jest z tyłu. Czy są z tego korzyści , bo przecież musże pendrive łączyć za pomocą

> kabla.

Jest z tyłu dlatego, żebyś nie musiał się nonstop szarpać z pendrivem zakładając i zdejmując panel. Na pena wrzucisz 4-8 Giga muzy i słuchasz, nie musisz go ciągle zmieniać jak płyty - nie musi być umieszczony w dostępnym miejscu. Mam radio z USB z tyłu, kabelek wychodzi sobie w schowku. Uważam, że to dużo wygodniejsze rozwiązanie niż usb z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znajomy celowo kupil takie radio, do tego kabelek USB, wywiercilem dziurke od spodu w

> podlokietniku, wkleilem chyba na cos a'la poxipol i jest lans jak w najnowszej furze

> a tak serio to przy zdejmowaniu panelu nie ma klopotu z pendrive wystajacym

a ja mam usb z przodu i naprawdę musiałbym się ostro postarać żeby pena zawadzić i złamać:

93980421.jpg

to mój pendrive biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja mam usb z przodu i naprawdę musiałbym się ostro postarać żeby pena zawadzić i złamać:

> to mój pendrive

Wskazałeś mi lek na wszystkie dolegliwości. Dzięki.

Tak mnie jeszcze oświeciło, że gdy USB jest z przodu, to zazwyczaj majstrujemy w radyjku bezpośrednio i to wieczne majstrowanie może mieć opłakane skutki, dlatego kabelek wyprowadzony z tyłu będzie o tyle bezpieczniejszy, że w razie czego, to tylko on jest do wymiany. A moje 4-letnie szkraby sprawdzały, czy samochodzik tam wejdzie ( do gniazda USB ). icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja mam usb z przodu i naprawdę musiałbym się ostro postarać żeby pena zawadzić i złamać:

> to mój pendrive

A powiedz mi czy w tym ustrojstwie jest jakaś dioda czy inna błyskotka dająca po oczach wink.gif?Pytam bo sam chcę kupić tego pena bo jest na prawdę idealny do portu usb na froncie odtwarzacza waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A powiedz mi czy w tym ustrojstwie jest jakaś dioda czy inna błyskotka dająca po oczach ?Pytam bo

> sam chcę kupić tego pena bo jest na prawdę idealny do portu usb na froncie odtwarzacza

jest - u mnie czerwona

jak podłączę pod lapka i kpopiuję to miga

jak podłączę pod audio i odtwarzam to praktycznie się świeci non stop

ale nie razi w oczy biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wskazałeś mi lek na wszystkie dolegliwości. Dzięki.

> Tak mnie jeszcze oświeciło, że gdy USB jest z przodu, to zazwyczaj majstrujemy w radyjku

> bezpośrednio i to wieczne majstrowanie może mieć opłakane skutki, dlatego kabelek wyprowadzony

> z tyłu będzie o tyle bezpieczniejszy, że w razie czego, to tylko on jest do wymiany. A moje

> 4-letnie szkraby sprawdzały, czy samochodzik tam wejdzie ( do gniazda USB ).

prosz ę bardzo - cieszę się ze pomogłem

PS: są też wersje bardziej pojemne - ja mm 4 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podepne pod USB zlosnik.gif

Czy zasilanie na kablu do usb powinno byc cały czas? Czy po wyłączeniu radia nie ma?

Bo mi po każdym włączeniu radia usb gra od początku, tak ma być?

Radio Clarion cz 509, podłączone po stacyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja sie podepne pod USB

> Czy zasilanie na kablu do usb powinno byc cały czas? Czy po wyłączeniu radia nie ma?

> Bo mi po każdym włączeniu radia usb gra od początku, tak ma być?

> Radio Clarion cz 509, podłączone po stacyjce.

jak przez chwile miałem Alpine 9884R to po właczeniu muzyka leciała z usb od miejsca w ktorym wylaczylem radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest z tyłu dlatego, żebyś nie musiał się nonstop szarpać z pendrivem zakładając i zdejmując panel.

> Na pena wrzucisz 4-8 Giga muzy i słuchasz, nie musisz go ciągle zmieniać jak płyty - nie musi

> być umieszczony w dostępnym miejscu. Mam radio z USB z tyłu, kabelek wychodzi sobie w schowku.

> Uważam, że to dużo wygodniejsze rozwiązanie niż usb z przodu.

Bzdura. zlosnik.gif

Mam radio LG z wyjściem USB na froncie i jest zamontowane na stałe, panel z "windą" jest montowany oddzielnie. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak masz takiego małego pena jak pokazywali wczesniej to ale już normalnej wielkości nie

> zostawisz w radiu po wyjsciu z auta prawda?

Takiego mam skromny.gif

i812_03.jpg

Tak jak wszystkie większe przedtem, tak i tego zostawiam pod blokiem. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja sie podepne pod USB

> Czy zasilanie na kablu do usb powinno byc cały czas? Czy po wyłączeniu radia nie ma?

> Bo mi po każdym włączeniu radia usb gra od początku, tak ma być?

> Radio Clarion cz 509, podłączone po stacyjce.

nie wiem - u mnie po wyłączeniu zapłonu gaśnie radio

po włączeniu odtwarza tam gdzie przestał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem - u mnie po wyłączeniu zapłonu gaśnie radio

> po włączeniu odtwarza tam gdzie przestał

A u mnie właśnie od początku. Ktoś wie co trzeba namieszać w kabelkach żeby było ok?? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A u mnie właśnie od początku. Ktoś wie co trzeba namieszać w kabelkach żeby było ok??

radio gubi wszystkie ustawienia czy masz tylko problem z odtwarzaniem mp3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko USB, reszta działa dobrze.

Mam Clariona CZ209- radio po wyłączeniu pamięta gdzie przerwało odtwarzanie o ile nie wyjmę pena z gniazda USB. Dopiero po wyjęciu i włożeniu na nowo startuje od początku. Nie ma do tego żadnych opcji w Menu. skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.