Skocz do zawartości

Miska olejowa


ReplikantONE

Rekomendowane odpowiedzi

> bawić się w zamienniki czy od razu kupić ricambi? przede wszystkim chodzi o "spasowalność" bo jak

> zamiennik ma pasować na 5 śrub z 10 to wolę dołożyć i dwa razy tyle i kupić oryginał. pacjent

> oczywiście 16v

Zdecydowanie Ricambi. Kupiłem zamiennik i był dramat, połowa otworów do rozwiercenia po czym miska i tak ciekła jak opętana, bo jak się okazało była po prostu do d.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

> nie bierz zamiennika ! te ranty są krzywe i wypluwają silikon i olej cieknie.. ja dałem do

> wyklepania na gorąco oryginalna i jest git

gdzie i ile zaplaciles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzięki, napiszę otwory pasują, a jak z farbą, nie odłazi? Żeby nie zardzewiało po jednej zimie

dostała gdzieś od razu i tak z nią jeździłem i nic nie odłaziło i szczelne było. Jak ze fiata normalnie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dostała gdzieś od razu i tak z nią jeździłem i nic nie odłaziło i szczelne było. Jak ze fiata

> normalnie

ja w seszlym tygodniu rozwalilem pospawalem wyklepalem i smiga :D w punciaku znowu miska byla cala tylko smoki lamalem srednio raz w miesiacu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zamiennik i wywaliłem po 30km.... ale co oleju poszło i nerwów to już mój ból.

Oddać nie mogłem bo wlutowałem spływ z T i czujnik a problem był w pasowaniu na łukach - po prostu była taka szpara, że palca można było wsadzić...

Lepsza będzie używka ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ricambi to ricambi to wiadomo a z zamiennikami jest różńe raz lepsze raz gorsze zależy na co trafisz wink.gif przy zamiennikach warto zerknać na cene i nei rzucać sie na najtańsze wink.gif bo potem różne rzemiosła sprzedają wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.