Skocz do zawartości

Dylemat ubezpieczeniowy :)


Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze mam klasyka (moze za duzo powiedziane) w ktorym niedlugo konczy sie ubezpieczenie a ktory stoi i jeszcze troche postoi ze wzgledu na renowacje. Zastanawiam sie gdzie go najtaniej i najlepiej ubezpieczyc, co jest potrzebne abym mogl potem bez problemow wyjechac nim z garazu? Jak rozwiazujecie ten problem? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako ze mam klasyka (moze za duzo powiedziane) w ktorym niedlugo konczy sie ubezpieczenie a ktory

> stoi i jeszcze troche postoi ze wzgledu na renowacje. Zastanawiam sie gdzie go najtaniej i

> najlepiej ubezpieczyc, co jest potrzebne abym mogl potem bez problemow wyjechac nim z garazu?

> Jak rozwiazujecie ten problem?

Zrób opinie, że auto jest historyczne i OC nie musisz płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako ze mam klasyka (moze za duzo powiedziane) w ktorym niedlugo konczy sie ubezpieczenie a ktory

> stoi i jeszcze troche postoi ze wzgledu na renowacje. Zastanawiam sie gdzie go najtaniej i

> najlepiej ubezpieczyc, co jest potrzebne abym mogl potem bez problemow wyjechac nim z garazu?

> Jak rozwiazujecie ten problem?

Link4, ubezpieczone mam tam 4 auta.

Dobry kontakt, nie ma konieczność posiadania aktualnego przeglądu, fajnie rozwiązane kwestie płatności i jak do tej pory najtańsze oferty (przynajmniej ja nie znalazłem taniej)

A jeśli chodzi o OC. Pamiętaj, że masz obowiązek posiadać takie ubezpieczenie i, że sam nic z niego nie masz. Wniosek jest jeden - wybierasz najtańsze.

PS. Nie zapomnij najpóźniej na dzień przed końcem, wypowiedzieć starego OC bo się automatycznie przedłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PS. Nie zapomnij najpóźniej na dzień przed końcem, wypowiedzieć starego OC bo się automatycznie

> przedłuży.

A moge to zrobic w dowolnym momencie jak juz bede mial nowe ubezpieczenie. ?

Czeka mnie jeszcze przerejestrowanie, ale to juz chyba moge zrobic ze starym ubezpieczeniem i potem wziac nowe, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale z tym to jest wiecej problemow pozniej przy renowacji. Jakies zgody itp... ? Czy to nie ten

> temat? (chodzi o zolte blachy).

Wpis do zabytków(żółte blachy) to co innego niż zaświadczenie od rzeczoznawcy że auto ma charakter zabytkowy. Załatw sobie ten papier, wypowiedz umowę OC i spokojnie remontuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wpis do zabytków(żółte blachy) to co innego niż zaświadczenie od rzeczoznawcy że auto ma charakter

> zabytkowy. Załatw sobie ten papier, wypowiedz umowę OC i spokojnie remontuj.

czy sa na to jakies ograniczenia? np rocznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako ze mam klasyka (moze za duzo powiedziane) w ktorym niedlugo konczy sie ubezpieczenie a ktory

> stoi i jeszcze troche postoi ze wzgledu na renowacje. Zastanawiam sie gdzie go najtaniej i

> najlepiej ubezpieczyc, co jest potrzebne abym mogl potem bez problemow wyjechac nim z garazu?

> Jak rozwiazujecie ten problem?

Poloneza ubezpieczyłem w Link4 (20% zniżki za beszkodowość) za 370 PLN

Nie mam pojęcia jak to wyliczyli, ale tyle zapłaciłem i mam z głowy. I tak stoi w garażu, więc miało być najtaniej i bez wychodzenia z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A moge to zrobic w dowolnym momencie jak juz bede mial nowe ubezpieczenie. ?

> Czeka mnie jeszcze przerejestrowanie, ale to juz chyba moge zrobic ze starym ubezpieczeniem i potem

> wziac nowe, prawda?

Przerejestrowanie tylko z waznym badaniem technicznym. Bez niego nie zarejestrujesz auta.

Wypowiedzenie może być przed lub po zawarciu nowego ubezpieczenia, bez znaczenia, natomiast jeśli chodzi o rejestrację to także nie ma znaczenia bo możesz auto na starych blachach ubezpieczyć na siebie i potem zrobić tylko aneks jak dostaniesz nowy numer rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako ze mam klasyka (moze za duzo powiedziane) w ktorym niedlugo konczy sie ubezpieczenie a ktory

> stoi i jeszcze troche postoi ze wzgledu na renowacje. Zastanawiam sie gdzie go najtaniej i

> najlepiej ubezpieczyc, co jest potrzebne abym mogl potem bez problemow wyjechac nim z garazu?

> Jak rozwiazujecie ten problem?

zobacz ubezpieczenie w mbanku, mi wyszło 100zł taniej niż w Link4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wytrzymam

> Tym bardziej, że już się fota przewinęła przez AK

Nie ma teraz za bardzo czym sie chwalic smile.gif Mam troche fot, ale to foty ubytkow dla lakiernika smile.gif Fakt faktem ze juz lakiernik widzial fiaciora, umowione jest wszystko, jako ze wyjezdzam po swietach na obczyzne na dluzej bedzie mi relacjonowal przebieg prac fotami to sie podziele na pewno smile.gifsmile.gif

A tak to tradycyjne foto ktore mam:

24585212.jpg

reszta to juz pewnie w osobnym watku jako relacja z odbudowy smile.gif

SIŁA! zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma teraz za bardzo czym sie chwalic Mam troche fot, ale to foty ubytkow dla lakiernika Fakt

> faktem ze juz lakiernik widzial fiaciora, umowione jest wszystko, jako ze wyjezdzam po

> swietach na obczyzne na dluzej bedzie mi relacjonowal przebieg prac fotami to sie podziele na

> pewno

> A tak to tradycyjne foto ktore mam:

> reszta to juz pewnie w osobnym watku jako relacja z odbudowy

> SIŁA!

to foto miałem na myśli 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.