Skocz do zawartości

Które wybrać


daro89

Rekomendowane odpowiedzi

1 .

http://allegro.pl/hertz-dsk-165-dystanse-wysylka-pendrive-gratis-i1400323165.html

2.

http://allegro.pl/glosniki-sinuslive-sl165w-neo25-mocny-bass-i1404241310.html

3.

http://allegro.pl/powerbass-s-6c-2-drozne-165mm-i1414378366.html

Będzie to grać pod wzmacniaczem oczywiście w wygłuszonych drzwiach. Które najlepiej zagrają ?

Wiem że hertze mają dość ostre twetery a jak pozostałe ?

Muzyka każda będzie grana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zadowolony jesteś ?

na razie mogę opisać wizualne spostrzeżenia, bo ciągle w pudełku leżą no.gif

zleciłem wybranie głośników znajomemu, który w tym siedzi i się zna, podałem kwotę i jak ma grać, powiedział, że w tej cenie te będą w sam raz wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znam, znam :> On mi własnie polecał swego czasu GZ. Ogólnie to od niego miałem pare radyjek w aucie

> juz

no to ja mu powiedziałem za ile chce, do czego chce, co mam, pokazałem propozycje m.in. te GZ, no ale wybrał Helixy ok.gif zobaczymy...czekam na cieplejsze dni, żeby się wziąć za to grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Hertz'e DSK i pod samo radio są na prawdę fajnym rozwiązaniem tak samo jak Helixy, z którymi również miałem do czynienia wink.gif Ogólnie jedne i drugie są polecane do podłączenia pod samo radio ok.gif ZTCP w Helixach był troszkę miększy bas. PB s-6c miał kumpel w hani, które grały pod kenwood'em 4047 i dawały radę ale były porównywalne do w/w zestawów.

Odsłuchiwałem Hertz'e DSK podłączone pod wzmacniacz i nie powiem bo grają ale nie zrobiły na mnie większego wrażenia...Brat ma w aucie PB l-6c podłaczone pod wzmak i moim zdaniem grają super smile.gif Ostatnio w moim aucie zmieniliśmy zestaw z DSK na HSK, z tym że doszedł 4ch i różnica jest ogromna ok.gif Grają bardzo ładnie i głośno przy czym sopran nie męczy jak w DSK, a bas jest wystarczający.Ogólnie z czystym sumieniem mogę polecić ten zestaw waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem Hertz'e DSK i pod samo radio są na prawdę fajnym rozwiązaniem tak samo jak Helixy, z którymi

> również miałem do czynienia Ogólnie jedne i drugie są ...

No to super wypowiedź zeby.GIF

dzięki czyli stawiam na pb hehe zeby.GIF jak to gra znosnie pod wzmakiem to dla mnie będzie gites nie oczekuje żadnych fajerwerków ani na żadne zawody CA się nie wybieram wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to super wypowiedź

> dzięki czyli stawiam na pb hehe jak to gra znosnie pod wzmakiem to dla mnie będzie gites nie

> oczekuje żadnych fajerwerków ani na żadne zawody CA się nie wybieram

ja bym mogl polecic uDimension el comp 6

w tej chwili mam hsk i nie jest zle... ale czekam na wzmacniacz, to bede mogl powiedziec cos wiecej.

wczesniej mialem PB s6c i tez bardzo je sobie chwalilem, zarowno PB jak i hertz maja ostra gore.

jesli do 300zl to nie wiem czy nie pokusil bym sie na Twoim miejscu o te uDimension, bardzo przyjemnie grajacy zestaw za te pieniadze wink.gif

P.S.

L6c a S6c to zupelnie inna bajka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to super wypowiedź

> dzięki czyli stawiam na pb hehe jak to gra znosnie pod wzmakiem to dla mnie będzie gites nie

> oczekuje żadnych fajerwerków ani na żadne zawody CA się nie wybieram

Ale ja mówię, że wiem jak grają pod wzmakiem PB l-6c, a Ty podlinkowałeś s-6c, które słyszałem tylko pod samym radiem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak postawił bym na podane wyżej Element comp6 smile.gif. Ale to może dlatego że jeszcze ich nie słuchałem i przydałoby się porównać do s6c, dsk i helixów wink.gif. Jeśli pod wzmacniacz to poleciłbym hsk lub l6c bo takie słyszałem zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.