Skocz do zawartości

[GP] 1.4 8v swiece przy LPG


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

Hey mam pytanko. Mam 1.4 8v u siebie w seicento i ostatnio cos mi zaczal silnik przerywac i na niskich obrotach nie pracuje na 1 cylindrze. Chce wymienic swiece, gdyz teraz mam oryginalne, ale auto jest na LPG. I jakie polecacie swiece do tego silnika z LPG ?? Bo patrze na ceny z NGK LPG8 irydowe i ok 70zl za jedna sztuke chca. Moze jakies inne sa dobre ? Bosch czy cos innego ??

Pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu masz ZKR7A-10 po 25zł

widzialem, ale zgodnie z katalogiem ngk one sa do benzyny, a ja mam lpg. Zawsze sie nad tym zastanawialem czy naprawde jest roznica miedzy swiecami do lpg a benzyny, czy to tylko marketing i aby wiecej zarobic na swiecach do lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzialem, ale zgodnie z katalogiem ngk one sa do benzyny, a ja mam lpg. Zawsze sie nad tym

> zastanawialem czy naprawde jest roznica miedzy swiecami do lpg a benzyny, czy to tylko

> marketing i aby wiecej zarobic na swiecach do lpg

To sobie kup świece do diesla 270751858-jezyk.gif

Tylko Iskra wypuszcza świece typowe do lpg. Zresztą to jest bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzialem, ale zgodnie z katalogiem ngk one sa do benzyny, a ja mam lpg. Zawsze sie nad tym

> zastanawialem czy naprawde jest roznica miedzy swiecami do lpg a benzyny, czy to tylko

> marketing i aby wiecej zarobic na swiecach do lpg

Powiem tak: Są to świece stosowane na pierwszy montaż do tego silnika i na benie wymienia się co 30 tys km. Ja mam przelatane na tych świecach 15 tyś (5 na benie 10 na LPG) przejadę jeszcze 5tys km i zmieniam na nowe. I wymieniane będą co 15tyś km tak jak olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zawsze sie nad tym zastanawialem czy naprawde jest roznica miedzy swiecami do lpg a benzyny, czy to tylko

> marketing i aby wiecej zarobic na swiecach do lpg

IMHO nie ma, ja miałem sekwencję i kupowałem do 1.2 normalne benzynowe świece Denso i zjeździłem 1 komplet (wymiana co 40 tys) założyłem drugi, zrobiłem na nim 20 tys i auto poszło do ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Iskra wypuszcza ścieme do LPG a nie świece typowo robione pod gaz

Pytanie było jakie świece do lpg więc napisałem że Iskra robi świece z oznaczeniem że do lpg. Nikt nie pytał o ich jakość wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.