Skocz do zawartości

golf 3 a alu z alle


iXman

Rekomendowane odpowiedzi

Siema po sąsiedzku. palacz.gif

Chce was zapytać w imieniu mego brata, co trzeba zrobić żeby wlazły te fele do golfa 3 na seryjnym zawieszeniu (silnik tdi) i mało tego, to jeszcze chciałby założyć gumy 205/45/16" do tego alu. A może wy polecacie inne ogumienie i jeśli tak, to pytanie jakie? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi i sugestie. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja przy takich parametrach i tak stosuję dystansy bo po prostu lubię jak koło ładnie wypełnia

> nadkole. Ale nie jest to konieczne. Przy tych parametrach wszystko wchodzi bez problemów

bardzo dziękuję za tą odpowiedź claps.gif, bo ona daje zielone światło do działania z tym ET tych alu 20.GIF20.GIF i pozdrawiam. 30.GIF

ps

a o jakich dystansach mowa? bo można by i na dystansach przymiarki zrobić wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardzo dziękuję za tą odpowiedź , bo ona daje zielone światło do działania z tym ET tych alu i

> pozdrawiam.

> ps

> a o jakich dystansach mowa? bo można by i na dystansach przymiarki zrobić

Z przodu 10mm a z tyłu 15mm. O wiele lepiej się prezentuje wtedy auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z przodu 10mm a z tyłu 15mm. O wiele lepiej się prezentuje wtedy auto.

no to będzie kombinowanie ok.gif

no tak po za tematem - czy ktoś wie jak z tymi alu jest? wytrzymałe te chińczyki? drogi mamy jakie mamy... hmm.gif ja to bym szedł w jakieś markowe chociaż używki i zregenerować jak należy a w tej cenie można już coś wybrać waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to będzie kombinowanie

> no tak po za tematem - czy ktoś wie jak z tymi alu jest? wytrzymałe te chińczyki? drogi mamy jakie

> mamy... ja to bym szedł w jakieś markowe chociaż używki i zregenerować jak należy a w tej

> cenie można już coś wybrać

ja bym odpuścił no.gif bo tego nawet nie chcą w dobrych warsztatach prostować ok.gif i ogólnie paskudne są ale wiadomo gust jest jak kara.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bym odpuścił bo tego nawet nie chcą w dobrych warsztatach prostować i ogólnie paskudne są ale

> wiadomo gust jest jak

znaczy się napisałeś o tych chińczykach tak?

BTW dziś wysłałem maila z zapytaniem o kraj produkcji tych alu, żeby może się zdziwić blush.gif

biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma opcji. Parametry na to nie pozwalają.

Nie będą obcierać. W Golfie III Variant miałem 8j17ET35 z gumką 215/40R17.

Inna sprawa, że amalgamaty mi powypadały i zszedłem 2 rozmiary niżej.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie będą obcierać. W Golfie III Variant miałem 8j17ET35 z gumką 215/40R17.

odważny rozmiar i zacna guma ok.gif

> Inna sprawa, że amalgamaty mi powypadały i zszedłem 2 rozmiary niżej.

WTF amalcośtam icon_eek.gifniewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy się napisałeś o tych chińczykach tak?

> BTW dziś wysłałem maila z zapytaniem o kraj produkcji tych alu, żeby może się zdziwić

tak, na forum ibizy widziałem fotkę takiej felgi po przygodzie z dziurą chyba, to ciężko nazwać to coś co z niej zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak, na forum ibizy widziałem fotkę takiej felgi po przygodzie z dziurą chyba, to ciężko nazwać to

> coś co z niej zostało

na moje pytanie o kraj produkcji odpowiedzieli tak:

Quote:

Felgi są amerykanskiej firmy Racing Line Group, produkcja w różnych krajach Europy i Azji.

pozdrawiamy

Alucenter


więc uważam że trzeba liczyć na cud i trafić europejskie albo mieć wiarę, że skoro jest patronat/licencja nad tą felą, to jakaś kontrola jakości być musi old.gif

no chyba że tylko mi się tak zdaje zlosnik.gif

ps

chętnie bym zobaczył tę fotkę felgi, bo rozpaliłeś ciekawość hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.