Skocz do zawartości

Konserwacja rury wydechowej, tłumika


tomi84

Rekomendowane odpowiedzi

Chcąc zakonserwować rure wydechową wraz z tłumikiem itp. czego powinienem użyć ?

Myślałem nad srebrzanką ale taką do 750 stopni tylko czy aby napewno nie odpadnie przy trudnych warunkach atmosferycznych zimno, ciepło, deszcz itp. ?

Równiez nie wiem czy mógłby pomalować rury z silnika pod maską, które też zagrzewają się, na zdjęciu widać.

Inne-uno_1297414578.jpg

Nie jest to zdjęcie z mojego unoka, lecz z jakiegoś 1.0 ponieważ u mnie wychodzą te rury z drugiej strony, przy podszybiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcąc zakonserwować rure wydechową wraz z tłumikiem itp. czego powinienem użyć ?

> Myślałem nad srebrzanką ale taką do 750 stopni tylko czy aby napewno nie odpadnie przy trudnych

> warunkach atmosferycznych zimno, ciepło, deszcz itp. ?

> Równiez nie wiem czy mógłby pomalować rury z silnika pod maską, które też zagrzewają się, na

> zdjęciu widać.

> Nie jest to zdjęcie z mojego unoka, lecz z jakiegoś 1.0 ponieważ u mnie wychodzą te rury z drugiej

> strony, przy podszybiu.

Kolektora nie ruszaj bo nie słyszałem żeby przerdzewiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcąc zakonserwować rure wydechową wraz z tłumikiem itp. czego powinienem użyć ?

> czy aby napewno nie odpadnie przy trudnych

na pewno odpadnie.

A nie lepiej jak przerdzewieje tlumik, pare razy pospawac, potem wymienic. Tlumik nie jest kosmicznie drogi. Kolektor nie przerdzewieje, jak ktos napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.