Skocz do zawartości

[Oglądamy] Mazda MPV


Gripen

Rekomendowane odpowiedzi

> Kręcę się jak nie powiem co w nie powiem czym Pytałem o Dodge, teraz Mazda. Znalazłem coś takiego,

> niedaleko ode mnie

> http://allegro.pl/piekna-mazda-100-bezwypadkowa-i1464896037.html

> Warto się tym autem zainteresować ?

Roberto... ile Ty masz dzieci? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skodzinka już nie halo? grinser006.gif

cena w sumie dość wysoka jak za auto 7 letnie smirk.gif

wygląda dobrze i mazda raczej psuje się wcale spineyes.gifgrinser006.gif

jak Ci pasuje i potrzeba / chęć taka to jechać i sprawdzić. klima ręczna na minus icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Warto się tym autem zainteresować ?

Moim zdaniem nie warto. Przy odpowiednim serwisie na pewno odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją. Ale nie każdy mechanik chce coś przy tym działać. Silnik ten sam co w M6, więc wymaga odpowiedniego podejścia do pierwszego przeglądu. Niektóre części warto brać oryginalne, a tanio nie jest. A tak w ogóle to brzydkie. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> własnie widzę i próbuję zrozumieć powód dla którego wybiera się coś takiego

Działam pod wpływem żony, sobie upatrzy i interesuj się tym, Clarusa też znalazła wink.gif. Poeksajtuje się trochę i jej przejdzie zlosnik.gif Ale zapytać muszę, kto wie, może mnie się spodoba, trochę duże to fakt. Ja bym może bardziej nad Mazdą 6 się zastanawiał, ale .... pazyjom uwidim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Działam pod wpływem żony, sobie upatrzy i interesuj się tym, Clarusa też znalazła . Poeksajtuje

> się trochę i jej przejdzie Ale zapytać muszę, kto wie, może mnie się spodoba, trochę duże to

> fakt. Ja bym może bardziej nad Mazdą 6 się zastanawiał, ale .... pazyjom uwidim.

W tym dieslu trzeba zastosowac kilka patentow, zeby sie pozniej nie zdziwic jak sie zatrze grinser006.gif MAja jakis problem ze smokiem...

Poszukaj sobie na forum Mazdyok.gif

Znajomy w tym roku nie wrocil z nart w Alpach bo sie na autobhanie zatarlo sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tym dieslu trzeba zastosowac kilka patentow, zeby sie pozniej nie zdziwic jak sie zatrze MAja

> jakis problem ze smokiem...

> Poszukaj sobie na forum Mazdy

> Znajomy w tym roku nie wrocil z nart w Alpach bo sie na autobhanie zatarlo

Wiem, ASO Mazdy potwierdziło problem, ale solucją jest wymiana uszczelek pod , chyba wtryskiwaczami. To likwiduje ten problem. Zestaw naprawczy jakiś jest czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> dla mnie w sam raz

> znalazłeś jakieś minusy ?

Hmmm, egzemplarz który widziałem rdzewiał, nadkola i przy przesuwanych drzwiach, poza tym to co w silnikach diesla - uszczelki pod wtryskami, smok oleju etc. Pewnie jak się dba to się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, ASO Mazdy potwierdziło problem, ale solucją jest wymiana uszczelek pod , chyba

> wtryskiwaczami. To likwiduje ten problem. Zestaw naprawczy jakiś jest czy jakoś tak.

Przepraszam, że się ośmielę, ale co mają uszczelki pod wtryskiwaczami do smarowania silnika?

Bo - jak dla mnie - to bardzo odległa sprawa, ale może tam jakieś dziwactwo techniczne siedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam, że się ośmielę, ale co mają uszczelki pod wtryskiwaczami do smarowania silnika?

> Bo - jak dla mnie - to bardzo odległa sprawa, ale może tam jakieś dziwactwo techniczne siedzi...

A bo ja wiem, każdy to powtarza, może źle usłyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.