Skocz do zawartości

PZM TU


dan54

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Was miał do czynienia z ubezpieczeniami komunikacyjnymi

w Polski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. ?

Jakieś problemy z wypłatą odszkodowania ?

Broker wyliczył mi u nich pełen pakiet 1000zł taniej niż w Compensa, ale nigdy nie słyszałem niczego o tej firmie.

Dzięki za info

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

likwidowalem szkode z oc, maja straszny burdel z papierami, w korenspondencji myla numery sprawy, dane szkody, praktycznie wszystko, przez to sprawa sie ciagnela dluzej niz powinna

odszkodowanie tez takie jak kot naplakal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidowałem szkodę z AC (po tym jak się okazało, że sprawca nie miał OC) - tzn. była to zapłata za naprawę bezgotówkową w ASO na podstawie kosztorysu zaakceptowanego przez inne TU. Bezproblemowo i szybko, nie mogłem narzekać. Zgłaszałem również do realizacji szkodę osobową poprzez PZMot do UFG i tutaj odłożyli ją na półkę na kilka miesięcy (zapomnieli o mnie). Dopiero telefon i przypomnienie o tym spowodowało, że w ciągu tygodnia dokumenty poleciały do UFG, a w ciągu niecałego miesiąca odszkodowanie było już na moim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.