Skocz do zawartości

z jakimi autami dzieli podłogę Croma...


coenmz

Rekomendowane odpowiedzi

> ..., ale stara Croma?

> Do czego da się w miarę łatwo przełożyć cały zespół napędowy ze wspomnianej Cromy?

płyta typ 4 z takich padak jak AR 164, 166, Lancia Thema, Saab 9000 i 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> płyta typ 4 z takich padak jak AR 164, 166, Lancia Thema, Saab 9000 i 95

A wiesz na ile zgodne są Lancia i Fiat? Czy cały silnik ze skrzynią i przednim zawieszeniem będzie pasował do Lancii? Trochę szkoda żeby sprawny silnik Cromy turbo leżał w garażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiesz na ile zgodne są Lancia i Fiat? Czy cały silnik ze skrzynią i przednim zawieszeniem będzie

> pasował do Lancii? Trochę szkoda żeby sprawny silnik Cromy turbo leżał w garażu...

myślę, że to kwestia mocowań

reszta gabarytowo i układem wyprowadzeń chyba powinna pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..., ale stara Croma?

Rozumiem, że AK jest dla ciebie lepszym źródłem informacji niz np. Wiki? 270751858-jezyk.gif

wiki

Quote:

Fiat Croma został zaprojektowany w roku 1984 na płycie podłogowej tzw. "typu 4", którą wykorzystywały również Alfa Romeo 164, Lancia Thema i Saab 9000


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiesz na ile zgodne są Lancia i Fiat? Czy cały silnik ze skrzynią i przednim zawieszeniem będzie

> pasował do Lancii? Trochę szkoda żeby sprawny silnik Cromy turbo leżał w garażu...

są bardzo zgodne

poza tyłem pojazdu to jest to samo auto - do tego stopnia że można cały przód zamienić pomiędzy themą i cromą.

zawiecha , hamulce itd itp jest dokładnie taka sama.

drzwi , szyba przednia - to też jest to samo.

jakby co to wal na gg lub priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.