Skocz do zawartości

Rozwiazanie z otwieranym progiem bagaznika Marea Weekend


Lcf

Rekomendowane odpowiedzi

nie koniecznie, z bagażnikiem dachowym nie pojedziesz więcej niż 130 km/h bo to mało komfortowe i raczej bagażniki na tyle nie pozwalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pokaż kraj w którego PoRD nie ma wymogu jazdy ze światłami STOPu, bo takich w Insigni po otwarciu

> pokrywy bagażnika nie uświadczysz...

ZTCP na TVN TURBO był jej test i gość mówił że takm jest włąśnie komplet lamp wciśnięty żę można jechać z otwartą klapą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zalozmy, chce przewiezc drzwi, skladam siedzenia, klade je w bagazniku i co, lipa, klapa sie nei

> domknie bo drzwi wystaja z bagaznika w takim Stilo, a w Marei otwieram prog, drzwi wystaja

> lekko za obrys auta, a tylna klape mam zamknieta i z takim ladunkiem moge jechac nawet i 200km

> w komfortowych warunkach

W Omedze B drzwi mieszczą się do bagżnika i nie potrzeba żadnych myków wink.gif Poza tym są wersje z składanym przednim fotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ZTCP na TVN TURBO był jej test i gość mówił że takm jest włąśnie komplet lamp wciśnięty żę można

> jechać z otwartą klapą

No to ja jakiś ułomny jestem, bo nie potrafiłem tych lamp zmusić do świecenia w czasie naciskania pedału hamulca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po co? Taka klapa to beznadziejne rozwiązanie

Ale my nie rozmawiamy o słuszności tego rozwiązania, tylko o braku opcji uchylania części dachu w połączeniu z taką klapą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.