Skocz do zawartości

A niech będzie, że mi się Mondeo popsuło


Mavv

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, problema mam.

Wycieraczki nie zbierają dobrze wody. A teraz szczegóły:

Tylna zostawia lekki ślad niewytarcia na środku szyby, a przednia kierowcy zostawia wkurzające "okienko" na wysokości moich oczu. Im zimniej tym gorzej (tzn. tak przy +2 w dół).

Miałem pierwotnie zwykłe Boscha założone. Zmieniłem na płaskie Valeo i dalej to samo.

Co może być przyczyną? Słabe sprężyny w ramieniu czy TTTM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany, problema mam.

> Wycieraczki nie zbierają dobrze wody. A teraz szczegóły:

> Tylna zostawia lekki ślad niewytarcia na środku szyby, a przednia kierowcy zostawia wkurzające

> "okienko" na wysokości moich oczu. Im zimniej tym gorzej (tzn. tak przy +2 w dół).

> Miałem pierwotnie zwykłe Boscha założone. Zmieniłem na płaskie Valeo i dalej to samo.

> Co może być przyczyną? Słabe sprężyny w ramieniu czy TTTM?

IMO ramię. Miałem to samo w foce. Oryginalne pióra były zdechłe więc myślałem że to ich wina. Założyłem Valeo i było to samo. Telefon do poprzedniego właściciela wyjaśnił że ktoś mu kiedyś próbował zawinąć wycieraczki i wygięli ramię. Musiał prostować ale już nie jest takie jak było. Jednak pióro się "ułożyło" i problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMO ramię. Miałem to samo w foce. Oryginalne pióra były zdechłe więc myślałem że to ich wina.

> Założyłem Valeo i było to samo. Telefon do poprzedniego właściciela wyjaśnił że ktoś mu kiedyś

> próbował zawinąć wycieraczki i wygięli ramię. Musiał prostować ale już nie jest takie jak

> było. Jednak pióro się "ułożyło" i problem zniknął.

Będę się musiał dokładnie przyjrzeć temu ramieniu. Bo jak narazie piórka się nie ułożyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany, problema mam.

> Wycieraczki nie zbierają dobrze wody. A teraz szczegóły:

> Tylna zostawia lekki ślad niewytarcia na środku szyby, a przednia kierowcy zostawia wkurzające

> "okienko" na wysokości moich oczu. Im zimniej tym gorzej (tzn. tak przy +2 w dół).

> Miałem pierwotnie zwykłe Boscha założone. Zmieniłem na płaskie Valeo i dalej to samo.

> Co może być przyczyną? Słabe sprężyny w ramieniu czy TTTM?

U mnie jak tylna wycieraczka słabo zbiera to wystarczy docisnąć ramię do szyby zlosnik.gif Może być wina sprężyn,lub jak kolega pisze wygiętych ramion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.