Skocz do zawartości

Almera


maro_t

Rekomendowane odpowiedzi

Taka z rocznika 2005, sedan, silnik benzynowy 1.8. Czy to dobry samochód? Jakie ma wady (poza tym że sedan zlosnik.gif)? Na co szczególnie zwrócić uwagę przy oględzinach? Na razie zauważyłem zmatowiałe reflektory...

I w ogóle Wesołych Świąt smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zacznij od zwrócenia uwagi na archiwum. Ile razy można o tym samym...

Znalazłem info o tym, że silniki lubią brać olej i nie lubią gazu i opinie jednego człowieka, że to samochód gorszy od Tico hehe.gif

Acha - i kilka wątków w których odpowiadasz w ten sam sposób wink.gif

Ciekawe skąd by się wzięło archiwum, jakby nikt nic nie pisał, tylko każdy szukał w... archiwum zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka z rocznika 2005, sedan, silnik benzynowy 1.8. Czy to dobry samochód? Jakie ma wady (poza tym

> że sedan )? Na co szczególnie zwrócić uwagę przy oględzinach? Na razie zauważyłem zmatowiałe

> reflektory...

> I w ogóle Wesołych Świąt

przednie reflektory to sie wypalają komplet nowych "poprawionych" ok 1500pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Acha - i kilka wątków w których odpowiadasz w ten sam sposób

> Ciekawe skąd by się wzięło archiwum, jakby nikt nic nie pisał, tylko każdy szukał w... archiwum

Bo ile można pisać o braniu oleju, paliwożernym silniku, padających przepływomierzach czy wyciągającym się łańcuchu rozrządu? Jak nie znalazłeś tu to szukaj na MK. Sam pisałem kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo ile można pisać o braniu oleju, paliwożernym silniku, padających przepływomierzach czy

> wyciągającym się łańcuchu rozrządu? Jak nie znalazłeś tu to szukaj na MK. Sam pisałem kilka

> razy.

zapomniałes dodac ze rdzewieja zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.