Skocz do zawartości

małe woskowanko...


Rekomendowane odpowiedzi

korzystajac z pieknej pogody postanowilem umyc groszkowego...

troche pasty tempo i woskowanie...

284982854-1.JPG

284982854-5.JPG

po zakonczeniu zabawy..na auto trafily lepy z dzisiaj otrzymanej tajemniczej przesyłki spy.gif

284982854-4.JPG

284982854-2.JPG

284982854-3.JPG

dzieki Rafał za lepy!!

Są świetne!! waytogo.gif

post-64231-14352512742931_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> korzystajac z pieknej pogody postanowilem umyc groszkowego...

Fajny masz ten kolorek waytogo.gif

> troche pasty tempo i woskowanie...

Mi się tempo źle kojarzy icon_rolleyes.gif

Jak czerwonego obleciałem błyszczał się pięknie.... a po 4 myciach zmatowiał 3x bardziej niż przed woskowaniem icon_rolleyes.gif

> po zakonczeniu zabawy..na auto trafily lepy z dzisiaj otrzymanej tajemniczej przesyłki

> dzieki Rafał za lepy!!

> Są świetne!!

Na zdrowie 20.GIF

Leży i czeka jeszcze emblemat, bo to 26p to cienko wygląda clown.gif

Ale to już może osobiście wink.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tak mozna?

teoria czy praktyka Cie interesuje?

w teorii trzeba, ale w praktyce wystarczy ubezpieczyc na siebie i jezdzic grzecznie jak jest, bo inaczej poprzedni wlasciciel bedzie wzywany na komende za Twoje mandaty.

w najgorszym przypadku mozesz dostac mandat 50zl za brak aktualnych dokumentow, ale jak powiesz szkiełowi o co chodzi, to moze przymknie oko. cfaniaczek.gif

> czarne maja klimat..

nie zmieniaj. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teoria czy praktyka Cie interesuje?

> w teorii trzeba, ale w praktyce wystarczy ubezpieczyc na siebie i jezdzic grzecznie jak jest, bo

> inaczej poprzedni wlasciciel bedzie wzywany na komende za Twoje mandaty.

eee myslalem ze jakos legalnie idzie to zrobic...

a do tego wole miec jako wlasciciela w dowodzie siebie a nie jakiegos dziadka..

> w najgorszym przypadku mozesz dostac mandat 50zl za brak aktualnych dokumentow, ale jak powiesz

> szkiełowi o co chodzi, to moze przymknie oko.

> nie zmieniaj.

jeszcze sie nie zdecydowalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teoria czy praktyka Cie interesuje?

> w teorii trzeba, ale w praktyce wystarczy ubezpieczyc na siebie i jezdzic grzecznie jak jest, bo

> inaczej poprzedni wlasciciel bedzie wzywany na komende za Twoje mandaty.

> w najgorszym przypadku mozesz dostac mandat 50zl za brak aktualnych dokumentow, ale jak powiesz

> szkiełowi o co chodzi, to moze przymknie oko.

> nie zmieniaj.

ja tak wołgą jeżdże, nie wyobrażam sobie Wołgi na innych blachach niż czarne zlosnik.gifniestety jeszcze tylko 2 lata mi zostały na przeglądy frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee myslalem ze jakos legalnie idzie to zrobic...

> a do tego wole miec jako wlasciciela w dowodzie siebie a nie jakiegos dziadka..

> jeszcze sie nie zdecydowalem...

To chociaż przy wymianie zostaw sobie oryginalne tablice.

Legalnie możesz to zrobić tak że są firmy które wykonują czarne tablice wysyłasz do nich skan dowodu i dostajesz dwie nowe czarne tablice z homologacją które możesz oddać w urzędzie a swoje oryginalne masz w garażu smile.gif - moje tak się udało zachować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chociaż przy wymianie zostaw sobie oryginalne tablice.

> Legalnie możesz to zrobić tak że są firmy które wykonują czarne tablice wysyłasz do nich skan

> dowodu i dostajesz dwie nowe czarne tablice z homologacją które możesz oddać w urzędzie a

> swoje oryginalne masz w garażu - moje tak się udało zachować

hmm.gif Sprytnie waytogo.gif Tylko po co? wink.gif

Jeździć i tak na tym nie możesz to po co Ci blacha po kimś obcym?

Jak by samochód był w rodzinie od początku, albo po kimś bliskim, to w ramach sentymentu fajny pomysł ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprytnie Tylko po co?

> Jeździć i tak na tym nie możesz to po co Ci blacha po kimś obcym?

> Jak by samochód był w rodzinie od początku, albo po kimś bliskim, to w ramach sentymentu fajny

> pomysł

Ja zostawiłem bo to pierwsze numery tego auta i chyba z sentymentu trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprytnie Tylko po co?

> Jeździć i tak na tym nie możesz to po co Ci blacha po kimś obcym?

> Jak by samochód był w rodzinie od początku, albo po kimś bliskim, to w ramach sentymentu fajny

> pomysł

Np. do zdjęć wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tak wołgą jeżdże, nie wyobrażam sobie Wołgi na innych blachach niż czarne niestety jeszcze tylko

> 2 lata mi zostały na przeglądy

Jak właściciel "zgubi" dowód to nie wydadzą nowego na te same stare blachy?

A swoją drogą maluszek z wątku aż się prosi o żółte tablice ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A swoją drogą maluszek z wątku aż się prosi o żółte tablice

Nie wiem czy nie za młody przypadkiem na taką biżuterię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie rozumiałem zakładania na polskich furach niemieckich tablic (lub wzorowanych) właśnie do

> zdjęć To i tego nie chwytam

Ze szwabskimi tablicami to faktycznie odpał no.gif Ale zakładanie do starego polskiego auta tablic z epoki ma jak najbardziej sens ok.gif Auto z lat 70' 80' czy nawet starsze beznadziejnie wygląda no nowych "unijnych" blachach no.gif Więc czemu by do sesji zdjęciowej nie założyć tablic z epoki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze szwabskimi tablicami to faktycznie odpał Ale zakładanie do starego polskiego auta tablic z

> epoki ma jak najbardziej sens Auto z lat 70' 80' czy nawet starsze beznadziejnie wygląda no

> nowych "unijnych" blachach Więc czemu by do sesji zdjęciowej nie założyć tablic z epoki??

No może faktycznie źle porównałem waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze szwabskimi tablicami to faktycznie odpał Ale zakładanie do starego polskiego auta tablic z

> epoki ma jak najbardziej sens Auto z lat 70' 80' czy nawet starsze beznadziejnie wygląda no

> nowych "unijnych" blachach Więc czemu by do sesji zdjęciowej nie założyć tablic z epoki??

tak tylko ze auto ject z innego wojewodztwa i ma "obce" blachy

jakby byl miejscowy to bym pokombinowal

drugi pomysl mam taki ze dorobie sobie blachy z numerem naszego starego maluszka (mial identyczny kolor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak tylko ze auto ject z innego wojewodztwa i ma "obce" blachy

> jakby byl miejscowy to bym pokombinowal

> drugi pomysl mam taki ze dorobie sobie blachy z numerem naszego starego maluszka (mial identyczny

> kolor)

i TO jest jakiś plan wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tak wołgą jeżdże, nie wyobrażam sobie Wołgi na innych blachach niż czarne niestety jeszcze tylko

> 2 lata mi zostały na przeglądy

Jeżeli masz Wołgę zarejestrowaną, na kogoś z rodziny, to wydadzą Ci nowy dowód do czarnych blach.

Ja tak miałem z unem. Było na ciotke rejestrowane, dowód się skończył rok temu i wydali nowy...na czarne blachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest "zieleń pustynna 020" ...

bardzo trudna do zdobycia w Autorenolaku Nobilesa bądź Cieszyna w początkach lat 90ych , i kosmicznie droga w nielicznych wtedy mieszalniach zagranicznych lakierów (płaciło się tam w dewizach)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest "zieleń pustynna 020" ...

> bardzo trudna do zdobycia w Autorenolaku Nobilesa bądź Cieszyna w początkach lat 90ych , i

> kosmicznie droga w nielicznych wtedy mieszalniach zagranicznych lakierów (płaciło się tam w

> dewizach)...

warto zapamietac..dzieki waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.