Skocz do zawartości

1.6 16V po odpaleniu gaśnie


jozekuno

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, gdy zimny silnik to obr ma podniesione i wtedy chodzi bez problemu chociaż czasami potrafi zgasnąć, jak ciepły to nieraz obroty zejdą nisko i później ju się normuje lub zgaśnie, wtedy lekko m muszę gazu dać, podczas jazdy już normalnie trzyma obroty, krokowiec był czyszczony ale nie pomogło, gdzie szukać.

Pod komputer nie mogę się podpiąć bo ponoć mam jakąś tam wersję której akurat komp brata nie obsługuje sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie miałem podobne objawy czyszczenie krokowca, przepustnicy czy zmiana czegokolwiek tj świece filtry nic nie pomagały. Myślę że winny może być zawór listwy wtryskowej (ale to u mnie) po jakimś czasie wszystko wróciło do normy, sugieruję odpięcie akumulatora to nieraz pomaga na wszystkie takie dziwne bolączki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry i świece były zmieniane zaraz po zakupie, aku odpinałem i też nie pomaga, czasami z rana zdarza sie iż muszę dłużej zakręcić aby załapał, cewka WN jest lekko pęknięta i w przyszłym tyg ją podmienię ale wątpie aby pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Krokowiec czyszczony i wydaje się ok, ostatnio zauważyłem dziwna przypadłość, z rana gdy paliwa jest w okolicach rezerwy bardzo ciężko ma zapalić, dopiero za 2-3 razem odpala przy wciśniętym gazie, jeżeli Pb jest ok połowę zbiornika praktycznie pali od strzała, pompkę paliwa założyłem 2, kupioną od forumowego handlarza grinser006.gif i to samo, zawór na listwie też zmieniony. Jechać na pomiar ciśnienia Pb czy zmienić wtryskiwacze bo ponoć mogą się zacinać icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.