Skocz do zawartości

Sony gubi radio w golfie w seju było ok


kozi39

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nowe radio a Sonego CDX-GT 200 włożyłem do Golfa III.

Ustawiam stacje radiowe zapamiętuje po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio się wyłącza norma w vw. problem polega na tym że przy samym zapłonie bądź odpaleniu silnika gubi wszelką pamięć stacje zegarek itd.

Miałem to samo radio w seicento i nie było problemu da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem nowe radio a Sonego CDX-GT 200 włożyłem do Golfa III.

> Ustawiam stacje radiowe zapamiętuje po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio się wyłącza norma w vw.

> problem polega na tym że przy samym zapłonie bądź odpaleniu silnika gubi wszelką pamięć stacje

> zegarek itd.

> Miałem to samo radio w seicento i nie było problemu da się coś z tym zrobić?

jak masz tam żółty i czerwony kabelek z wtyczkami po środku wiązki z radia to poprostu je podepnij zamień czerwony z żółtym i żółty z czerwonym na 100% działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest tak że przepiąłem żółty z czerwonym na tej przejściówce dwie kostki>radio pamięć trzyma ale po

> wyłączeniu radia czy to kluczykiem czy przyciskiem zaczyna pikać 3 krotnie co to może

> oznaczać?

może jakieś przypomnienie o zdjęciu panela niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może jakieś przypomnienie o zdjęciu panela

Pokazywałem to koledze elektronikowi i mówi że kabelek od podtrzymania pamięci żółty jest bardzo cienki względem czerwonego zasilania i może dochodzić do spadków napięcia?

przed przepięciem nic nie pikało może dlatego że nie miał nic zasilania bez kluczyka w stacyjce? niewiem.gif

w seju nic takiego nie miało miejsca sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest tak że przepiąłem żółty z czerwonym na tej przejściówce dwie kostki>radio pamięć trzyma ale po

> wyłączeniu radia czy to kluczykiem czy przyciskiem zaczyna pikać 3 krotnie co to może

> oznaczać?

Trzy piknięcia w SONY to standardowe przypomnienie o zdjęciu panelu. Tak ma być.

Jak Ci już trzyma stacje to tak zostaw.

W instrukcji masz opis jak podpinać żółty i czerwowy w zależności od tego czego oczekujesz (czy radio ma grać po wyjęciu kluczyka czy nie).

----instrukcja link----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.