Skocz do zawartości

Blue & Me, jak to dziala? z pendrive...


Elk_111

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede sie jeszcze chwalic nowym nabytkiem, pochwale sie jak bedzie w pelni jezdzacy po wymianie plynow ustrojowych itp.

Mam jednak pytanie o blue microsoft system smile.gif

Jak on dziala ? Wrzucilem na pendrive 8GB muzyke jednak radio nie wykrywa go, nawet nie wiem jak wybrac zrodlo z usb ( funkcje telefonu rozkminie pozniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musisz wybrać przyciskami na kierownicy usb, dalej już pewnie dojdziesz sam

No wlasnie zmieniam source to nie pojawia sie wcale USB... Trzeba jakos specjalnie preparowac pendrive ? (system fat 32 czy ntfs ? ) Moze po prostu 8GB nie wykrywa ? Jak zmieniam source to skacze pomiedzy CD a FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie zmieniam source to nie pojawia sie wcale USB... Trzeba jakos specjalnie preparowac

> pendrive ? (system fat 32 czy ntfs ? ) Moze po prostu 8GB nie wykrywa ? Jak zmieniam source

> to skacze pomiedzy CD a FM

Źle się wyraziłem, musisz wybrać usb w menu, potem opcje usb, zeby wybrać folder lub wszystkie foldery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak wyglada sprawa spolszczenia ?bo mam wszystko po Ang...

Spolszczenie i aktualizację można ściągnąć z http://www.blueandme.net/blueandme/index.aspx?brand=fiat〈=en#/support/download/, oraz http://www.blueandme.net/resources/download/APPLICATIVI/Cambio_Lingua/Page/Html_Lingue/index_en.html . Nie wszystkim się udało. Zdarzają się przypadki, że tylko w ASO są w stanie to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja po prostu wkładam pendriva i mi go automatycznie wykrywa i puszcza muzykę, a potem jeśli tego

> chcę to w menu wybieram sobie z jakiego folderu chcę muzykę

> masz auto jeszcze na gwarancji??

Nie jest po gwarancji juz dawno. Wlasnie problem jest ze nie wykrywa pendrive (wkladam, wybieram z menu odtwarzacz i dupa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Instrukcje Blue&Me czytałeś ?

Czytalem, w koncu 4 pendrive wykryl smile.gif narazie zrobilem update do jezyka polskiego. Zaraz ide pobawic sie z telefonem i pendrive

W ogole to tragicznie ten port jest umieszczony, dali go tak ze nie mozna schowka zamknac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytalem, w koncu 4 pendrive wykryl narazie zrobilem update do jezyka polskiego. Zaraz ide pobawic

> sie z telefonem i pendrive

> W ogole to tragicznie ten port jest umieszczony, dali go tak ze nie mozna schowka zamknac...

yikes.gifsciana.gifboje_sie.gif

Właśnie potwierdziłeś, że instrukcji nie czytałeś! Port, o którym piszesz, służy tylko i wyłącznie do celów serwisowych! Jak dobrze zajrzysz, to w schowku, hen hen głęboko, w lewym górnym narożniku, zobaczysz bursztynowe światełko w tunelu (przy włączonym zapłonie), które pomaga trafić w odpowiednią dziurkę USB... Zapewniam, że schowek się zamknie, chyba że nośnik będzie miał długość większą niż 0,5m...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie potwierdziłeś, że instrukcji nie czytałeś! Port, o którym piszesz, służy tylko i wyłącznie

> do celów serwisowych! Jak dobrze zajrzysz, to w schowku, hen hen głęboko, w lewym górnym

> narożniku, zobaczysz bursztynowe światełko w tunelu (przy włączonym zapłonie), które pomaga

> trafić w odpowiednią dziurkę USB... Zapewniam, że schowek się zamknie, chyba że nośnik będzie

> miał długość większą niż 0,5m...

No wlasnie szukalem tego portu ale go nie moglem zlokalizowac. poszukam dokladnie. Mam malutkiego pendrive z emtec ktory miesci sie w ten przedni usb i schowek sie zamyka :D :D

ide poszukac tego glebokiego

Szkoda ze nie dziala z Nokia E63, niby sie paruje, ale w radiu cisza, nie moge tez z poziomu auta nic zrobic. Zaraz zrywa sie polaczenie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie szukalem tego portu ale go nie moglem zlokalizowac. poszukam dokladnie. Mam malutkiego

> pendrive z emtec ktory miesci sie w ten przedni usb i schowek sie zamyka :D :D

> ide poszukac tego glebokiego

> Szkoda ze nie dziala z Nokia E63, niby sie paruje, ale w radiu cisza, nie moge tez z poziomu auta

> nic zrobic. Zaraz zrywa sie polaczenie :/

"Prawidłowy" port znajduje się za gumową zaślepką wink.gif Zapewniam Cię, że nie trzeba przebyć labiryntu, żeby do niego dotrzeć wink.gif Trafiam bez patrzenia do schowka oink.gif Co do Nokii, to poczytaj na sieci o kompatybilności telefonu z B&Me. Na pewno coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Prawidłowy" port znajduje się za gumową zaślepką Zapewniam Cię, że nie trzeba przebyć labiryntu,

> żeby do niego dotrzeć Trafiam bez patrzenia do schowka Co do Nokii, to poczytaj na sieci o

> kompatybilności telefonu z B&Me. Na pewno coś znajdziesz.

Szukalem, oficjalnie nie dziala, ale to symbian S60 a sa telefony z tym systemem, ktore dzialaja. Ktos na angielskim forum fiala probowal, jemu nie dzialalo ale niektorym owszem. Wiec loteria, pewnie zalezne od softu telefonu.

Port USB drugi zlokalizowalem smile.gif Narazie robie update softu do wersji 5.5, mam nadzieje ze nic nie uwale smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie potwierdziłeś, że instrukcji nie czytałeś! Port, o którym piszesz, służy tylko i wyłącznie

> do celów serwisowych! Jak dobrze zajrzysz, to w schowku, hen hen głęboko, w lewym górnym

> narożniku, zobaczysz bursztynowe światełko w tunelu (przy włączonym zapłonie), które pomaga

> trafić w odpowiednią dziurkę USB... Zapewniam, że schowek się zamknie, chyba że nośnik będzie

> miał długość większą niż 0,5m...

Kurde ja u siebie nie widziałem żadnego drugiego portu, muszę się dokładniej tam rozejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem GP, działanie B&M zawsze było wielką zagadką.

Generalnie powiem tak - jak na twory Microsoftu przystało, dobry pomysł nie idzie w parze z dobrym wykonaniem.

Typowe wady B&M według moich obserwacji to problemy z odczytem niektórych pendrive i to nawet po sformatowaniu odpowiednim systemem, wieczne problemy z ciągłością odtwarzania po ponownym uruchomieniu samochodu (zwykle odtwarzanie ruszało od początku listy utworów, a nie od miejsca gdzie zostało przerwane).

Wynalazek dobry, ale jak zwykle zabrakło przysłowiowej kropki na ,,i''. Dużo lepiej z odtwarzaniem plików z pamięci przenośnych radzą sobie zwykłe niskobudżetowe radia niż ten drogi wynalazek.

> Nie bede sie jeszcze chwalic nowym nabytkiem, pochwale sie jak bedzie w pelni jezdzacy po wymianie

> plynow ustrojowych itp.

> Mam jednak pytanie o blue microsoft system

> Jak on dziala ? Wrzucilem na pendrive 8GB muzyke jednak radio nie wykrywa go, nawet nie wiem jak

> wybrac zrodlo z usb ( funkcje telefonu rozkminie pozniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem GP, działanie B&M zawsze było wielką zagadką.

> Generalnie powiem tak - jak na twory Microsoftu przystało, dobry pomysł nie idzie w parze z dobrym

> wykonaniem.

> Typowe wady B&M według moich obserwacji to problemy z odczytem niektórych pendrive i to nawet

> po sformatowaniu odpowiednim systemem, wieczne problemy z ciągłością odtwarzania po ponownym

> uruchomieniu samochodu (zwykle odtwarzanie ruszało od początku listy utworów, a nie od miejsca

> gdzie zostało przerwane).

> Wynalazek dobry, ale jak zwykle zabrakło przysłowiowej kropki na ,,i''. Dużo lepiej z odtwarzaniem

> plików z pamięci przenośnych radzą sobie zwykłe niskobudżetowe radia niż ten drogi wynalazek.

> > wybrac zrodlo z usb ( funkcje telefonu rozkminie pozniej)

No popatrz, a u mnie działa bez problemu, mp3 startuje od momentu w którym się zatrzymała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No popatrz, a u mnie działa bez problemu, mp3 startuje od momentu w którym się zatrzymała

Po aktualizacji do 5.5 problemy zniknely. Dziala bardzo dobrze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem GP, działanie B&M zawsze było wielką zagadką.

> Generalnie powiem tak - jak na twory Microsoftu przystało, dobry pomysł nie idzie w parze z dobrym

> wykonaniem.

> Typowe wady B&M według moich obserwacji to problemy z odczytem niektórych pendrive i to nawet

> po sformatowaniu odpowiednim systemem, wieczne problemy z ciągłością odtwarzania po ponownym

> uruchomieniu samochodu (zwykle odtwarzanie ruszało od początku listy utworów, a nie od miejsca

> gdzie zostało przerwane).

> Wynalazek dobry, ale jak zwykle zabrakło przysłowiowej kropki na ,,i''. Dużo lepiej z odtwarzaniem

> plików z pamięci przenośnych radzą sobie zwykłe niskobudżetowe radia niż ten drogi wynalazek.

> > wybrac zrodlo z usb ( funkcje telefonu rozkminie pozniej)

Tak było w wersji 4.x. 5,5 ma swoje minusy, ale większość błędów z 4.x poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak było w wersji 4.x. 5,5 ma swoje minusy, ale większość błędów z 4.x poprawili.

> Tak było w wersji 4.x. 5,5 ma swoje minusy, ale większość błędów z 4.x poprawili.

a jakie minusy ma ten soft? bo mam ten sam problem z ciaglym rozpoczynaniem od poczatku playlisty i zastanawiam sie na zmiana softu.

Pytanie czy w ASO na gwarancji powinni to zrobic?

Bylem z tym problemem to dali mi jakis wydruk z kompa ze wszystko jest OKEY; bylo przez pierwsze dwa uruchomienia silnia, pozniej spowrotem za kazdym razem playlista startuje od poczatku:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jakie minusy ma ten soft? bo mam ten sam problem z ciaglym rozpoczynaniem od poczatku playlisty i

> zastanawiam sie na zmiana softu.

> Pytanie czy w ASO na gwarancji powinni to zrobic?

> Bylem z tym problemem to dali mi jakis wydruk z kompa ze wszystko jest OKEY; bylo przez pierwsze

> dwa uruchomienia silnia, pozniej spowrotem za kazdym razem playlista startuje od poczatku:/

Wersja 5,5 naprawia błąd playlisty. Czasem coś się zatnie - cóż Windows... Jednak jest to w tej wersji bardzo rzadkie zjawisko. Aktualizację proponuję zrobić samemu - nic skomplikowanego. Na "fachowców" z tego ASO bym nie liczył. Ciekawe jakie testy wykonali z B&Me? zlosnik2.gifhahaha.gif Zwykli lamerzy, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia... W B&Me to elektronika albo działa, albo nie. Soft to zupełnie inna sprawa, ale trzeba o tym mieć pojęcie, którego "fachowcom" w wielu ASO brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wersja 5,5 naprawia błąd playlisty. Czasem coś się zatnie - cóż Windows... Jednak jest to w tej

> wersji bardzo rzadkie zjawisko. Aktualizację proponuję zrobić samemu - nic skomplikowanego.

> Na "fachowców" z tego ASO bym nie liczył. Ciekawe jakie testy wykonali z B&Me? Zwykli

> lamerzy, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia... W B&Me to elektronika albo działa,

> albo nie. Soft to zupełnie inna sprawa, ale trzeba o tym mieć pojęcie, którego "fachowcom" w

> wielu ASO brakuje...

Jak robicie playlisty? Moze sobie w winampie zrobic, zapisac i powinna dzialac? Czy jakis inny program? Windows Media Player ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak robicie playlisty? Moze sobie w winampie zrobic, zapisac i powinna dzialac? Czy jakis inny

> program? Windows Media Player ?

Windows Media Player. Osobiście nie bawię się listami, tylko odtwarzam całe katalogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.