Skocz do zawartości

xenony w e36


Codename47

Rekomendowane odpowiedzi

krotko i na temat:

jak ( i czy sie da ) zalozyc xenony zeby nie pokazywalo bledu spalonych zarowek? ponoc bedzie sie swiecilo mi na kompie ze mam popalone zarowki ? jak sie nie da to olewam temat

lampy mam z homologacja na xenon wiec to nie problem

samopoziomowania nie mam i nie potrzebuje bo auto i tak sie nie ugina wiecej jak 1cm grinser006.gif

a co do spryskiwaczy to naprawde zadko kiedy zdarza sie zebym auto sie ubrudzilo wiec to tez nie problem wink.gif

o kwestiach przegladu i policji nie chce mi sie dyskutowac grinser006.gif

wiec prosze o jakies rzeczowe opinie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> krotko i na temat:

> jak ( i czy sie da ) zalozyc xenony zeby nie pokazywalo bledu spalonych zarowek? ponoc bedzie sie

> swiecilo mi na kompie ze mam popalone zarowki ? jak sie nie da to olewam temat

> lampy mam z homologacja na xenon wiec to nie problem

> samopoziomowania nie mam i nie potrzebuje bo auto i tak sie nie ugina wiecej jak 1cm

> a co do spryskiwaczy to naprawde zadko kiedy zdarza sie zebym auto sie ubrudzilo wiec to tez nie

> problem

> o kwestiach przegladu i policji nie chce mi sie dyskutowac

> wiec prosze o jakies rzeczowe opinie

trzeba lutować rezystor w LKMie, inaczje będziesz miał błąd tak jak ja... da sie życ zlosnik.gif

IMO warto - zupełnie inne światło, ale tylko 4300K na dobrych przetwornicach. Nawet na przeglądzie kolo nic nie mówił ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to LKM ?

> ja bym nie mogl. nie ma nic bardziej irytujacego niz jakies komunikaty o spalonych zarowkach

> (zawsze mam komplecik zapasowych ze soba )

komunikat pojawia sie tylko wtedy jak nie włączysz świateł po odpaleniu przez dłużej jak jakieś 10s... jak włączysz to mi się nie pojawia ;-)

LKM to taki moduł od świateł w BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> krotko i na temat:

> jak ( i czy sie da ) zalozyc xenony zeby nie pokazywalo bledu spalonych zarowek? ponoc bedzie sie

> swiecilo mi na kompie ze mam popalone zarowki ? jak sie nie da to olewam temat

> lampy mam z homologacja na xenon wiec to nie problem

> samopoziomowania nie mam i nie potrzebuje bo auto i tak sie nie ugina wiecej jak 1cm

> a co do spryskiwaczy to naprawde zadko kiedy zdarza sie zebym auto sie ubrudzilo wiec to tez nie

> problem

> o kwestiach przegladu i policji nie chce mi sie dyskutowac

> wiec prosze o jakies rzeczowe opinie

nie pamietam jak to bylo z e36 ale np philips robi przetwornice ktora oklamuje LCM (Light Control Module)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie pamietam jak to bylo z e36 ale np philips robi przetwornice ktora oklamuje LCM (Light Control

> Module)

Zawsze mozna dodac mała zaroweczke w obwod grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to wtedy jak xenon sie przepali i nie bedzie dzialac to komunikatu tez nie bedzie wyswietlal ?

bedzie bo zmieni mu sie pobor smile.gif ale nie rob wsi i kup taka przetwornice co juz sama w sobie oszukuje lkm... philips takie robi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to tez dobre rozwiazanie.masz jakiegos linka moze ?

http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-PHILIPS-20...=item4158a8a7e9 prosze smile.gif

albo starszy model http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-PHILIPS-CA...=item4153bf59fc smile.gif i pod bmwe wtyczki pasuja idealnie nie trzeba nic zmieniac tylko wpinac smile.gif zero problemow smile.gif... aha i potrzebujesz jeszcze chyba pierscienie do zamontowania zarowki... hmm.gif

ale ty masz soczewke i ja tam jest mocowana zarowka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-PHILIPS-20...=item4158a8a7e9 prosze

> albo starszy model http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-PHILIPS-CA...=item4153bf59fc i pod bmwe wtyczki

> pasuja idealnie nie trzeba nic zmieniac tylko wpinac zero problemow ... aha i potrzebujesz

> jeszcze chyba pierscienie do zamontowania zarowki...

> ale ty masz soczewke i ja tam jest mocowana zarowka??

ja mam swoją droga lampy depo/fk z zintegrowanymi ringami.musze zobaczyc bo jak je kupowalem to w zestawie byly jakies wiazki kabli , przekaznik itp, podlaczylem je tak bez tego i nie ma problemow, moze to sa wlasnie przekazniki do xenonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam swoją droga lampy depo/fk z zintegrowanymi ringami.musze zobaczyc bo jak je kupowalem to w

> zestawie byly jakies wiazki kabli , przekaznik itp, podlaczylem je tak bez tego i nie ma

> problemow, moze to sa wlasnie przekazniki do xenonow.

podeslij zdjecia to sie pooglada i bedzie wiadomo wink.gif

-ja wlasnie mam na stole xenony z e46stki model starszy i po lifcie - sprawdzac bede roznice w nich zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podłącze się do tematu , ktoś może polecić sprawdzone zestawy xenonów 4300k ?

M-Tech, sprzedają w Tarnowskich Górachn (w necie i na allegro tez), ale konkretnie tego producenta, bo mają też inne, tańsze, zestawy. U mnie >60kkm wytrzymały i jeden palnik zaczął gasnąć, wymieniłem palniki i po 5kkm sprzedalem auto. Z przetwornicami itd nie miałem problemu - czy oszukują LKM - nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> M-Tech, sprzedają w Tarnowskich Górachn (w necie i na allegro tez), ale konkretnie tego producenta,

> bo mają też inne, tańsze, zestawy. U mnie >60kkm wytrzymały i jeden palnik zaczął gasnąć,

> wymieniłem palniki i po 5kkm sprzedalem auto. Z przetwornicami itd nie miałem problemu - czy

> oszukują LKM - nie wiem

kupujesz jakies inne auto teraz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to ciekawe. Istnieją takie lampy homologowane na dwa typy źródeł światła? Może masz jakis link

> gdzie można takie kupić?

na moich depo bylo jak byk wybite DC, nie wnikam czy slusznie czy nie (bo zapewne nie), ale dzialalo bezblednie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.