Skocz do zawartości

Vettel w Top Gear


doominik

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj oglądałem TopGear i gościem był Vettel. Ogólnie było bardzo wesoło, ale na torze... wykręcił najlepszy czas-1.44,0-szybszy od drugiego Barichello o 0,3s.

Czy to nie jest kwestia nowszych/lepszych opon? Barichello też jeździł po sporej przerwie od poprzednich kierowców i pewnie miał nowe opony, a jak wiemy, opony są coraz lepsze hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj oglądałem TopGear i gościem był Vettel. Ogólnie było bardzo wesoło, ale na torze...

> wykręcił najlepszy czas-1.44,0-szybszy od drugiego Barichello o 0,3s.

> Czy to nie jest kwestia nowszych/lepszych opon? Barichello też jeździł po sporej przerwie od

> poprzednich kierowców i pewnie miał nowe opony, a jak wiemy, opony są coraz lepsze

było na hp o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj oglądałem TopGear i gościem był Vettel. Ogólnie było bardzo wesoło, ale na torze...

> wykręcił najlepszy czas-1.44,0-szybszy od drugiego Barichello o 0,3s.

> Czy to nie jest kwestia nowszych/lepszych opon? Barichello też jeździł po sporej przerwie od

> poprzednich kierowców i pewnie miał nowe opony, a jak wiemy, opony są coraz lepsze

Prawdopodobnie dostaja komplet nowych opon tego samego modelu.

Nie wiem kiedy jechal pierwszy kierowca, ale to bylo jakies 5 lat temu.

Nadmienili, ze Vettel sprawdzal cisnienie w oponach.

Program jest tylko pol serio, ciekawe czy dotyczy to takze rywalizacji kierowcow F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj oglądałem TopGear i gościem był Vettel. Ogólnie było bardzo wesoło, ale na torze...

> wykręcił najlepszy czas-1.44,0-szybszy od drugiego Barichello o 0,3s.

> Czy to nie jest kwestia nowszych/lepszych opon? Barichello też jeździł po sporej przerwie od

> poprzednich kierowców i pewnie miał nowe opony, a jak wiemy, opony są coraz lepsze

TopGear to program rozrywkowy, wiec nawet gdyby wykrecil gorszy czas to przy odpowiednim zastrzyku gotowki od RedBulla za krypcioche (jednak to nazwisko jest dosc mocno kojarzone z ta marka) powiedza ze wykrecil tyle i tyle... bo niby jak to sprawdzic, jaki na prawde mial czas? wink.gif Prezentowane nagrania z przejazdu to zlepka kilku okrazen, widac to bylo swietnie w jednym z odcinkow chyba w 8 serii, gdy samochod na jednym ujeciu ma trawe w zderzaku, na nastepnym jej brak, a potem na nastepnym zakrecie znow jest wink.gif Tak samo jak wszystkie ich przygody nie zdarzenia w czasie odcinkow specjalnych sa rezyserowane, tak samo nie daje wiary w te czasy ktore podaja... ot, fajna zabawa i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TopGear to program rozrywkowy,

Oczywiście, że tak i tak go traktuje zlosnik.gif

Zawsze wychwalają Astony i inne jemu podobne Jagi zlosnik.gif bo to taaakie suuuuper auta zlosnik.gif

Ale z 2-giej strony testy aut czysto sportowych i ich ranking jest już bardziej wiarygodny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądałem ów odcinek - hmmmm - no pokazał i powiedział że jest zadowolony że Stiga łyknął

> Czekam aż tam Kubice zaproszą

Jestem fanem Roberta, ale z całym szacunkiem do niego - medialny to on nie jest zlosnik.gif Może teraz, po tym wypadku byłby pewnego rodzaju sensacją... ale by musiano to zgrać z okresem nagraniowym i "debiutem" oficjalnym już za kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawdopodobnie dostaja komplet nowych opon tego samego modelu.

> Nie wiem kiedy jechal pierwszy kierowca, ale to bylo jakies 5 lat temu.

Barrichello AFAIR był gościem w 2010 r.

> Nadmienili, ze Vettel sprawdzal cisnienie w oponach.

> Program jest tylko pol serio, ciekawe czy dotyczy to takze rywalizacji kierowcow F1.

Uwzględnijmy jeszcze coś - wiatr, temperaturę toru, ilość paliwa w baku wink.gif .

A tak w ogóle Vettel w tym programie pokazał się jako równy gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Barrichello AFAIR był gościem w 2010 r.

Mialem na mysli pierwszego kierowce F1 w programie.

Chyba Hamilton albo Hill. Kiedys sprawdze. zlosnik.gif

> Uwzględnijmy jeszcze coś - wiatr, temperaturę toru, ilość paliwa w baku .

> A tak w ogóle Vettel w tym programie pokazał się jako równy gość.

Wszyscy byli sympatyczni. Tylko Webber urodzony ponurak. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi że medialny nie jest - ma ciętą riposte -

a w zestawieniu z Clarksonem - mógł by być czad zlosnik.gif

A nóż oprócz powietrza w oponach sprawdził by zbiornik paliwa czy coś ? hehe.gif

Tak czy tak niemogę się doczekać jak wróci do F1 food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mialem na mysli pierwszego kierowce F1 w programie.

A - bo ja odczytałem, że chodziło o pierwszego w sensie dotychczas najszybszego smile.gif

> Chyba Hamilton albo Hill. Kiedys sprawdze.

> Wszyscy byli sympatyczni. Tylko Webber urodzony ponurak.

Hamilton był nie dalej w zeszłym roku.

Pierwszym był Hill i było to w 2005 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.