Skocz do zawartości

W Chinach produkują Fiata 126p


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że 1 kwietnia już był.. Sam nie wierzę w to co czytam :

Quote:

Kto z nas by się tego spodziewał! W Shanghaju od czerwca tego roku ruszyła licencyjna produkcja Fiata 126p, zwanego w Polsce „maluchem”! Chińczycy zamierzają produkować 400000 maluchów rocznie! Drugie tyle zamierza produkować Chińska Armia!


więcej po kliknięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego stwierdzam, że NAWET 1 kwietnia świeżo po przebudzeniu bym w to nie uwierzył hehe.gif

Najlepsze:

...jest małolitrażowy, nieduży, a spokojnie zabierze się do niego pięć osób...

...ekko opancerzony, a na dachu będzie miał zamocowaną obrotnicę z karabinem maszynowym 12.7mm lub granatnikiem automatycznym 40mm...

rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem że 1 kwietnia już był.. Sam nie wierzę w to co czytam :

> Quote:

> Kto z nas by się tego spodziewał! W Shanghaju od czerwca tego roku ruszyła licencyjna produkcja

> Fiata 126p, zwanego w Polsce „maluchem”! Chińczycy zamierzają produkować

> 400000 maluchów rocznie! Drugie tyle zamierza produkować Chińska Armia!

> więcej po kliknięciu

Strona firmy nie informuje o niczym takim

http://www.gwm.com.cn/en/newslist_1256111095687_0.html

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - Great Wall Motors produkuje klona Opla Frontery czyli Landwinda.

Samochód ten zaliczył katastrofalną porażkę w crash-teście (popatrzcie sobie na Youtube).

Jeżeli kontrukcja Malucha nie będzie zmieniona, a jakość materiałów jak w przypadku Landwinda to jazda tym pojazdem będzie przypominała ciągnięcie lwa za ogon - przyjemność żadna, a ryzyko ogromne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma źródła artykułu/danych, czyli jest duża szansa że jest to wyssane z palca, żeby np.

> przyciągnąć więcej ludzi na stronę. Mi też się nie wydaje to prawdziwe.

Dokładnie - brakuje też daty przy tej informacji.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Drugie tyle zamierza produkować Chińska Armia!

Jasna sprawa, że chiński żołnierz podczas wycieczki na zachód szybciej będzie poruszał się maluchem niż pieszo czy nawet na rowerze...Tym samym, wycieczka nad Atlantyk zajmnie nie pół roku, a miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma źródła artykułu/danych, czyli jest duża szansa że jest to wyssane z palca, żeby np.

> przyciągnąć więcej ludzi na stronę. Mi też się nie wydaje to prawdziwe.

nie sądzę zeby jakikolwiek kraj a tym bardziej Chińczycy zdecydowali się na produkcję tego czegoś. IMO bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.