Skocz do zawartości

ludzie zyjecie??


Dominik80

Rekomendowane odpowiedzi

> Czyli problem jakby wraca

> Ja miałem żółte zaciski w srebrnym aucie i wyglądały dobrze, nie rzucały się w oczy. Czerwone

> bardzo wyraźnie się odcinają od srebrnego, wyglądają krzykliwie, a czarne jak dziura po

> zacisku Zrobiłbym żółte do srebrnego (srebrne będą wyglądały jak fabryczne, chyba, że chrom)

> i żółte reflektory, takie jak ze zdjęcia, które wrzuciłeś

http://www.jlevistreetwerks.com/BMW-E46-...oduct_info.html oo moj migacz czarny wink.gif DEPO je robi wink.gif

No tez wlasnie myslalem by rozbic lekko zoltym zbita sylwetke srebno czarnego body wink.gif

edit: podlaczylem wlasnie moje bi xenony yay.gif klapki sie odtwieraja zlosnik.gif koszt podlaczenia i czesci jakos 50zl + cyna , lutola , i koncek tasmy klejacej (czarnej) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki efekt? Wrzuć jakieś zdjęcie, bo jestem bardzo ciekaw

lampa lezy niezlozona wink.gif szukam puszki do lampy by zlozyc porzadnie i spokoj wink.gif potem dla testu zasadze jedna strone wink.gif ale mam wrazenie ze z bialym migaczem bedzie dretwo wink.gif nie wiem czy nie lepiej tylko zolte zrobic i zostawic srebne wink.gif.. chwilowo bede musial zostawic to, bo jade na ponad tydzien na wakacje wink.gif wiec kombinacja musi poczekac wink.gif

a co do zaciskow to mysle jeszcze nad pomaranczowymi wink.gif hehe

zolte , pomaranczowe , lub srebne wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to pozostaje poczekać cierpliwie do końca Twoich wakacji, miłego wypoczynku

> Zaciski pomarańczowe już gdzieś widziałem na samochodzie, ale kolor był dobrany do karoserii

> Wyglądało ciekawie

dzieki jutro lece smile.gif i wracam za tydzien wink.gif

tak wyglada moje auto z boku (teraz nizej)

zolty , pomarancz czy srebro ?? zlosnik.gif

fidooo05022010183.jpg

fidooo05062010605_%5B1024x768%5D.jpg

fidooo20101101_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak poszedł przeszczep? Pisałeś, że jesteś w trakcie, a ja jestem ciekaw rezultatów

cały czas jestem w trakcie, to nie takie hop siup ;-) Myśle że za tydzień gdzieś część mechaniczna bedzie skończona i zostanie walka z elektroniką zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzieki jutro lece i wracam za tydzien

> tak wyglada moje auto z boku (teraz nizej)

> zolty , pomarancz czy srebro ??

Ładnie, ładnie waytogo.gif Tak żeby zagrało z żółtymi reflektorami, halogenami, to pasowałyby żółte zaciski, ale jak zrobisz światła czarne, to bez większej obawy, że będzie pstrokato rób pomarańczowe, takie moje zdanie skromny.gif ale i tak zrobisz jak uznasz zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ładnie, ładnie Tak żeby zagrało z żółtymi reflektorami, halogenami, to pasowałyby żółte zaciski,

> ale jak zrobisz światła czarne, to bez większej obawy, że będzie pstrokato rób pomarańczowe,

> takie moje zdanie ale i tak zrobisz jak uznasz

do ciemnych lamp brak mi migaczy bo znalazlem te ciemne depo tylko w usa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Nie śpiesz się Jak Cię nie było, to w Polsce trochę się pozmieniało, trzeba czasu, żeby to ogarnąć

> Tak na szybko, to może tu coś skrobniesz

jutro cos popisze wink.gif bo dzis mam zakrecenie z poplontaniem i zamotaniem wink.gif pracy soro po powrocie wink.gif

przegladnalem szybko forum i zeczywiscie pare tematow sie pokazalo wink.gif hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jutro cos popisze bo dzis mam zakrecenie z poplontaniem i zamotaniem pracy soro po powrocie

> przegladnalem szybko forum i zeczywiscie pare tematow sie pokazalo hehe

Spokojnie, nie musi być tak szybko, czekałem tyle, to poczekam jeszcze trochę, interesuje mnie też temat śrub zabezpieczających do felg, ale nie wiem czy jest sens zakładać nowy temat niewiem.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spokojnie, nie musi być tak szybko, czekałem tyle, to poczekam jeszcze trochę, interesuje mnie też

> temat śrub zabezpieczających do felg, ale nie wiem czy jest sens zakładać nowy temat

ja mam orginaly z bmw (sruby) ale kiedys w innym aucie posiadalem z OZ i byly fajne waytogo.gif i moge je polecic waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam orginaly z bmw (sruby) ale kiedys w innym aucie posiadalem z OZ i byly fajne i moge je

> polecic

Te oryginalne śruby to odkręcane na wieloklin? Pytam, bo wieloklin mi się kończy, a nowego nie udało mi się wyszukać frown.gif OZ to chętnie zobaczę, masz jakieś zdjęcie poglądowe może hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Te oryginalne śruby to odkręcane na wieloklin? Pytam, bo wieloklin mi się kończy, a nowego nie

> udało mi się wyszukać OZ to chętnie zobaczę, masz jakieś zdjęcie poglądowe może

http://allegro.pl/sruby-zabezpieczajace-oz-m14x1-5-dl-30mm-polecam-i1864236167.html orginal bmw taki sam prawie jest wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/sruby-zabezpieczajace-oz-m14x1-5-dl-30mm-polecam-i1864236167.html orginal bmw

> taki sam prawie jest

Z tyłu pudełka na naklejce zamieścili informację, że śruby pasują do Renault Master i Trafic, BMW 7 i X3 zlosnik.gif Za chwilę się okaże się, że koła z Reanult też pasują hehe.gif W pudełku widać ten klucz - wieloklin i o ile śruby mam w idealnym stanie, o tyle ten klucz w fatalnym frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tyłu pudełka na naklejce zamieścili informację, że śruby pasują do Renault Master i Trafic, BMW 7

> i X3 Za chwilę się okaże się, że koła z Reanult też pasują W pudełku widać ten klucz -

> wieloklin i o ile śruby mam w idealnym stanie, o tyle ten klucz w fatalnym

wydaje mi sie ze klucz w aso mozesz kupic.. zadzwon spytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie można, tylko że najbliższe ASO znajduje się 100 km ode mnie, a ja nie mam nawet godziny

> czasu żeby się do nich wybrać

zadzwon dowiedz sie cene wink.gif a potem bedziesz wiedzial czy warto jechac wink.gif a wysylki nie moga ci zrobic za oplata? i platnosc karta za wszystko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i To jest pytanie na miejscu dalej mi E39 po głowie chodzi ... Stary już jestem komfortu mi się

> chce .. poduszek powietrznych.. klimatyzacji... multi-funkcyjnej kierownicy i takie tam

tez z malego auta przesiadlem sie do sporego i potem wrocilem do 3jki bo nie widze potrzeby by powietrze wozic wink.gif ale w planie mam zrobic sobie dziecko i wozic je 535d po czipsie biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez z malego auta przesiadlem sie do sporego i potem wrocilem do 3jki bo nie widze potrzeby by

> powietrze wozic ale w planie mam zrobic sobie dziecko i wozic je 535d po czipsie

problemu z wożeniem powietrza bym nie miał bo akurat zapełnić całe auto to dla mnie nie problem wink.gif i wcale nie było by zapełnione osobami wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.